Ziacka liga v sachu Kosice 19.rocnik 4.turnaj 18.1.2020

Posledná aktualizácia 18.01.2020 14:20:01, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaZLD KE 2019/2020 1.turnaj, ZLD KE 2019/2020 2.turnaj, ZLD KE 2019/2020 3.turnaj, ZLD KE 2019/2020 4.turnaj, ZLD KE 2019/2020 5.turnaj
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoTypFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
11Bidulsky MatejNSVK16341. Sk Kosice6,529,527,56
215Szaszak LukasB11SVK1120Cis Premium6,030,525,05
38Gyori SamuelB14SVK13261. Sk Kosice6,028,524,06
42Koska JiriNSVK1521Sk Bls Bardejov5,528,522,55
53Ballo FilipNSVK1441Sk Podpolanie5,031,523,54
65Petrus DanielB14SVK1382Tj Slavia Pu Presov5,029,023,05
79Magda FilipB11SVK1214Sachovy Klub Sabinov5,029,022,04
832Adamova PatriciaG14SVK1000Moldava n/B5,028,021,05
971Strakova AdrianaG14SVK1000Cis Premium5,027,521,05
1062Novysedlak SamuelB14SVK1000Sk Lipany5,026,521,05
114Badinka AdamNSVK1391Individualny Clen5,026,022,04
1214Guzej StanislavNSVK11301. Sk Kosice5,025,021,05
1349Koos TobiasB14SVK1000Cis Premium5,025,018,05
1434Andrejko JurajB11SVK1000Sachy Reinter Kosice5,024,017,05
156Polomsky TomasB14SVK1371Sachy Reinter Kosice5,022,020,05
1618Marcin RichardNSVK1112Tj Slavia Pu Presov4,526,020,54
1735Baranec LukasNSVK1000Presov, CVC ABC4,526,020,54
1823Burdza LukasB14SVK1101Kosice, CVC Orgovanova 54,524,018,54
1954Lukac TomasB14SVK1000Cis Premium4,522,018,04
2040Gay LukasB11SVK1000Sachy Reinter Kosice4,522,014,54
2119Hudak MichalB11SVK1109Sachy Reinter Kosice4,028,019,53
2221Mazak RyanB08SVK1108Tj Slavia Kosice4,027,518,04
2312Ropovik SamuelB11SVK1149Druzstevna Pri Hornade, ZS4,026,518,04
2431Cukerova LiviaG11SVK1005Sachovy Klub Sabinov4,026,518,04
2516Marcinkova LydiaG11SVK1117Tj Slavia Pu Presov4,025,018,04
2667Sec AdrianB14SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov4,024,016,04
2724Szaszak MatejB11SVK1087Cis Premium4,024,016,04
2866Rokosna PatriciaG11SVK1000Sachovy klub Sabinov4,023,516,04
2963Onderus AdamB14SVK1000Smizany, ZS Komenskeho4,023,016,04
3029Volohda AlexB14SVK1036Sachy Reinter4,021,514,04
3122Cabak MatejB11SVK1103Sachova akademia pesiaci Sabinov4,021,014,04
3269Slatkovsky KristianB11SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy4,021,012,04
3326Polackova EvaG11SVK1071Sk Stropkov+svidnik4,021,012,04
3473Trojan SamuelB14SVK1000Presov, CVC ABC4,019,014,04
3538Dubovska LeaG11SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,525,513,03
3613Kriska AlexanderB11SVK1137Sachy Reinter3,523,515,53
3710Basar MartinB11SVK1205Tj Slavia Pu Presov3,522,516,03
3827Martynek FilipB11SVK1070Tj Slavia Pu Presov3,522,515,03
3917Cabakova AdelaG11SVK1114Sachova akademia pesiaci Sabinov3,522,013,53
4065Pruska FilipNSVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,518,011,03
4156Matysak AlexB11SVK10001. Sk Kosice3,518,09,53
4220Vojcek RadkoB14SVK1109Sk Stropkov+svidnik3,027,516,03
4333Ammer ErikB11SVK1000Kosice, ZS Hroncova3,027,016,03
4445Jankovic JakubNSVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,024,012,03
4530Gobl FabianB11SVK1015Sachy Reinter Kosice3,023,513,03
4641Gondekova EmmaG08SVK1000Plavec, ZS s MS3,021,512,03
4759Misenko SimonB14SVK1000Sk Lipany3,021,510,03
4847Klema DavidB08SVK1000Sachy Reinter Kosice3,021,010,03
4942Hegedus PatrikB14SVK1000Moldava n/B3,020,510,03
5057Matysak RichardB11SVK10001. Sk Kosice3,020,59,03
5128Salokova StelaG11SVK1052Tj Slavia Pu Presov3,020,013,03
5255Maricak DamianB08SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,020,012,03
5353Lukac DominikNSVK1000Presov, CVC ABC3,020,010,03
5464Onderusova EmaG11SVK1000Smizany, ZS Komenskeho3,017,09,03
5511Kostelnik MichalB14SVK1180Sachovy Klub Sabinov2,526,014,02
567Seliga FilipB14SVK1362Kosice, CVC Orgovanova 52,522,515,52
5750Koperdak CyprianB11SVK10001.Sk Tatran Spisske Vlachy2,522,512,52
5852Kostelnik MarkoB11SVK1000Sachovy Klub Sabinov2,522,09,52
5970Spisak PeterB14SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 52,516,57,52
6074Tverdak DamianB08SVK1000Sachy Reinter Kosice2,514,09,52
6139Ernst PeterB14SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov2,024,511,02
6246Kandrac FilipB11SVK1000Sachy Reinter Kosice2,021,07,02
6343Hominda MarekB14SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 52,018,57,02
6468Sec LukasB08SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov2,018,08,02
6551Korcek DorianB11SVK1000Sachy Reinter Kosice2,018,07,02
6644Janicakova SandraG11SVK1000Velke Kapusany, CVC2,017,05,02
6761Novysedlak AlexB11SVK1000Sariske Dravce, ZS2,016,06,02
6858Michalsky SimonB08SVK1000Sachovy Klub Sabinov2,012,53,02
6925Magdova LuciaG11SVK1075Sachovy Klub Sabinov1,522,06,51
7060Muller TomasB08SVK1000Sachy Reinter Kosice1,516,05,01
7137Dlugos LucasB08SVK1000Sachovy Klub Sabinov1,019,04,50
7236Bednar LukasB11SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 51,018,01,00
7372Sudik RobertB11SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 51,016,06,01
7448Kollar BenjaminB08SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov1,012,53,01

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories