Copa Catalana 2020 - Fase Territorial Barcelona (239395)

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigRamón Caro Martínez (32011997)
Àrbitre principalCarlos Gimenez Cañadas (IA - 2296926)
Deputy ArbiterValerio de la Cruz Chumillas (IA - 22232583)
ÀrbitreMireia Ramón Herraez (AN - 24570230), Josep Antoni Mateu Valentines (AC - 22226460), Albert Pardina Domenech (AC - 54597471), Mireia Terrones Launes (AC - 2277298), Guillem Cintas Zuazua (AS - 2284910), Francisco Javier Ramon Serrano (AS - 2291711)
Control de temps12 min + 5 seg/jugada
SeuDisseny Hub Barcelona - Plaça de les Glòries Catalanes, 38, Barcelona
Rating calculationEloN, FIDE
Data2020/01/12
Mitjana d'Elo1908
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització18.01.2020 10:47:38, Creador/Darrera càrrega: carlos gimenez cañadas

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Mostra senyeres
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 9 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  65. CERDANYOLA VALLES B (Elo mitjà:1961, Des1: 19 / Des2: 10)
T.NomEloFEDFideID123456789Pts.Partides
2Ruiz Lupon Neri1896ESP32086920110011105,08
3Fernandez Climent Albert1605ESP2459916610011½03,57
4Sole Bove Josep1906ESP2252902100110115,08
5Contijoch Montpart Roger1696ESP2459913100101,04
6Gil Gil Antoni1935ESP22629831000½10114,59

Informació de jugadors

Ruiz Lupon Neri 1896 ESP Rp:1818
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1118Gonzalez Jane Francisco1700ESP0,0w 11
2412Rojano Alfonso Carlos2423ESP5,5s 11
3591Salvans Serra Arnau2043ESP4,0w 01
4668Taltavull Hidalgo Artur1817ESP3,0s 01
5706Rodenas Balana Lluis2020ESP3,0w 11
6615Garcia Llargues Daniel2094ESP4,5s 11
8863Cantero Magallon Alejandro1577ESP4,5s 11
9497Parra Ordorica Arnau1868ESP4,5w 01
Fernandez Climent Albert 1605 ESP Rp:1736
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1120Gonzalez Perez Cesc1332ESP3,0w 13
2415Pellus Ruiz Josep2270ESP7,0s 03
3593Villa Izquierdo Roberto2144ESP5,0w 03
4671Taltavull Hidalgo Junia1659ESP2,0s 13
5709Gomez Cortes Daniel1998ESP3,0w 13
6620Martinez Torras Pol1919ESP6,0s ½3
7758Miquel Jaureguibeitia Xavier2175ESP4,0s 02
Sole Bove Josep 1906 ESP Rp:1654
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1121Ramirez Cruz Laura1300ESP3,0s 14
2416Bardera Gil Sergi2193ESP5,5w 04
3595Funes Ostos Aitor1994ESP7,0s 04
4672Llaurado Pladellorens Caterina1679ESP2,0w 14
5711Triay Piedrabuena Maria1722ESP4,5s 14
7759Exposito Cabrera Joaquin2130ESP4,0w 03
8867Cantero Magallon Inigo1541ESP2,0s 13
9499Sanchez Aguilar Arnau1863ESP5,0w 13
Contijoch Montpart Roger 1696 ESP Rp:1459
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
6619Monfort Cebrian Emilio1929ESP2,5w 04
7760Girbes Pech Rafael1996ESP3,5s 04
8865Alberti Carrasco Pau1560ESP1,5w 14
9500Romeu Viladot Emili1490ESP6,0s 04
Gil Gil Antoni 1935 ESP Rp:1686
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
1119De Maya Valenzuela Issac1330ESP0,0s 12
2413Barranco Montilla Cristobal2287ESP3,5w 02
3592Zheng Hong Wei2080ESP4,0s 02
4670Segui Blanes Gerard1759ESP3,5w 02
5708Donas Perez Emilio2038ESP2,5s ½2
6618Delgadillo Torrico Felipe2068ESP5,0w 12
7757Mingo Fernandez Matias2294ESP6,5w 01
8864Gasull Batiste Aran1731ESP3,5w 12
9498Casares Bonals Asier1900ESP3,5s 12

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/01/12 A les 9:30
T.58  CERDANYOLA VALLES B-138  BADIA C4 : 0
58.1
Ruiz Lupon, Neri
-
Gonzalez Jane, Francisco
1 - 0
58.2
Gil Gil, Antoni
-
De Maya Valenzuela, Issac
1 - 0
58.3
Fernandez Climent, Albert
-
Gonzalez Perez, Cesc
1 - 0
58.4
Sole Bove, Josep
-
Ramirez Cruz, Laura
1 - 0
2. Ronda El 2020/01/12 A les 10:25
T.19  GRAMENET A-58  CERDANYOLA VALLES B3 : 1
13.1
Rojano Alfonso, Carlos
-
Ruiz Lupon, Neri
0 - 1
13.2
Barranco Montilla, Cristobal
-
Gil Gil, Antoni
1 - 0
13.3
Pellus Ruiz, Josep
-
Fernandez Climent, Albert
1 - 0
13.4
Bardera Gil, Sergi
-
Sole Bove, Josep
1 - 0
3. Ronda El 2020/01/12 A les 11:20
T.58  CERDANYOLA VALLES B-98  MONTORNES A10 : 4
26.1
Ruiz Lupon, Neri
-
Salvans Serra, Arnau
0 - 1
26.2
Gil Gil, Antoni
-
Zheng, Hong Wei
0 - 1
26.3
Fernandez Climent, Albert
-
Villa Izquierdo, Roberto
0 - 1
26.4
Sole Bove, Josep
-
Funes Ostos, Aitor
0 - 1
4. Ronda El 2020/01/12 A les 12:15
T.129  PEONA I PEO E-58  CERDANYOLA VALLES B2 : 2
45.1
Taltavull Hidalgo, Artur
-
Ruiz Lupon, Neri
1 - 0
45.2
Segui Blanes, Gerard
-
Gil Gil, Antoni
1 - 0
45.3
Taltavull Hidalgo, Junia
-
Fernandez Climent, Albert
0 - 1
45.4
Llaurado Pladellorens, Caterina
-
Sole Bove, Josep
0 - 1
5. Ronda El 2020/01/12 A les 13:10
T.58  CERDANYOLA VALLES B-106  SANT ADRIA B3½: ½
46.1
Ruiz Lupon, Neri
-
Rodenas Balana, Lluis
1 - 0
46.2
Gil Gil, Antoni
-
Donas Perez, Emilio
½ - ½
46.3
Fernandez Climent, Albert
-
Gomez Cortes, Daniel
1 - 0
46.4
Sole Bove, Josep
-
Triay Piedrabuena, Maria
1 - 0
6. Ronda El 2020/01/12 A les 15:30
T.100  PEON DOBLADO-58  CERDANYOLA VALLES B1½:2½
34.1
Garcia Llargues, Daniel
-
Ruiz Lupon, Neri
0 - 1
34.2
Delgadillo Torrico, Felipe
-
Gil Gil, Antoni
0 - 1
34.3
Martinez Torras, Pol
-
Fernandez Climent, Albert
½ - ½
34.4
Monfort Cebrian, Emilio
-
Contijoch Montpart, Roger
1 - 0
7. Ronda El 2020/01/12 A les 16:25
T.58  CERDANYOLA VALLES B-45  SANT FELIU0 : 4
27.1
Gil Gil, Antoni
-
Mingo Fernandez, Matias
0 - 1
27.2
Fernandez Climent, Albert
-
Miquel Jaureguibeitia, Xavier
0 - 1
27.3
Sole Bove, Josep
-
Exposito Cabrera, Joaquin
0 - 1
27.4
Contijoch Montpart, Roger
-
Girbes Pech, Rafael
0 - 1
8. Ronda El 2020/01/12 A les 17:20
T.161  TRES PEONS H-58  CERDANYOLA VALLES B0 : 4
45.1
Cantero Magallon, Alejandro
-
Ruiz Lupon, Neri
0 - 1
45.2
Gasull Batiste, Aran
-
Gil Gil, Antoni
0 - 1
45.3
Cantero Magallon, Inigo
-
Sole Bove, Josep
0 - 1
45.4
Alberti Carrasco, Pau
-
Contijoch Montpart, Roger
0 - 1
9. Ronda El 2020/01/12 A les 18:15
T.58  CERDANYOLA VALLES B-94  LLINARS C2 : 2
28.1
Ruiz Lupon, Neri
-
Parra Ordorica, Arnau
0 - 1
28.2
Gil Gil, Antoni
-
Casares Bonals, Asier
1 - 0
28.3
Sole Bove, Josep
-
Sanchez Aguilar, Arnau
1 - 0
28.4
Contijoch Montpart, Roger
-
Romeu Viladot, Emili
0 - 1