Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/05 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  BŠŠ Frýdek-Místek C  ŠO Kunovice1:5
2  BŠŠ Frýdek-Místek D  Kvasaco Vacenovice:
3  SK Slavia Orlová  A64 Grygov4:2
4  BŠŠ Frýdek-Místek B  SK Prostějov:
5  ŠK Zlín-Malenovice  TJ Lokomotiva Krnov2:4
6  TJ Sokol Ústí  TJ Ostrava3:3
2. Kolo Datum kola 2019/10/05 Hodina 14:30
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Kunovice  BŠŠ Frýdek-Místek D:
2  Kvasaco Vacenovice  BŠŠ Frýdek-Místek C:
3  A64 Grygov  BŠŠ Frýdek-Místek B0:6
4  SK Prostějov  SK Slavia Orlová:½
5  TJ Lokomotiva Krnov  TJ Sokol Ústí:½
6  TJ Ostrava  ŠK Zlín-Malenovice3:3
3. Kolo Datum kola 2019/10/06 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Lokomotiva Krnov  TJ Ostrava5:1
2  SK Slavia Orlová  BŠŠ Frýdek-Místek B3:3
3  BŠŠ Frýdek-Místek C  BŠŠ Frýdek-Místek D:
4  A64 Grygov  SK Prostějov:
5  ŠK Zlín-Malenovice  TJ Sokol Ústí3:3
6  ŠO Kunovice  Kvasaco Vacenovice5:1
4. Kolo Datum kola 2019/12/07 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Kunovice  ŠK Zlín-Malenovice2:4
2  Kvasaco Vacenovice  TJ Sokol Ústí3:3
3  TJ Lokomotiva Krnov  A64 Grygov6:0
4  TJ Ostrava  SK Prostějov:
5  SK Slavia Orlová  BŠŠ Frýdek-Místek C:
6  BŠŠ Frýdek-Místek B  BŠŠ Frýdek-Místek D5:1
5. Kolo Datum kola 2019/12/07 Hodina 14:30
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Zlín-Malenovice  Kvasaco Vacenovice4:2
2  TJ Sokol Ústí  ŠO Kunovice:
3  SK Prostějov  TJ Lokomotiva Krnov4:2
4  A64 Grygov  TJ Ostrava3:3
5  BŠŠ Frýdek-Místek D  SK Slavia Orlová3:3
6  BŠŠ Frýdek-Místek C  BŠŠ Frýdek-Místek B:
6. Kolo Datum kola 2020/01/18 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Zlín-Malenovice  BŠŠ Frýdek-Místek C3:3
2  TJ Sokol Ústí  BŠŠ Frýdek-Místek D5:1
3  TJ Lokomotiva Krnov  SK Slavia Orlová:
4  TJ Ostrava  BŠŠ Frýdek-Místek B:
5  ŠO Kunovice  A64 Grygov2:4
6  Kvasaco Vacenovice  SK Prostějov2:4
7. Kolo Datum kola 2020/01/18 Hodina 14:30
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  BŠŠ Frýdek-Místek C  TJ Sokol Ústí:
2  BŠŠ Frýdek-Místek D  ŠK Zlín-Malenovice½:
3  SK Slavia Orlová  TJ Ostrava4:2
4  BŠŠ Frýdek-Místek B  TJ Lokomotiva Krnov4:2
5  A64 Grygov  Kvasaco Vacenovice:
6  SK Prostějov  ŠO Kunovice3:3
8. Kolo Datum kola 2020/04/25 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Lokomotiva Krnov  ŠO Kunovice3:3
2  TJ Ostrava  Kvasaco Vacenovice4:2
3  SK Slavia Orlová  ŠK Zlín-Malenovice3:3
4  BŠŠ Frýdek-Místek B  TJ Sokol Ústí:
5  BŠŠ Frýdek-Místek C  A64 Grygov2:4
6  BŠŠ Frýdek-Místek D  SK Prostějov1:5
9. Kolo Datum kola 2020/04/25 Hodina 14:30
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Kunovice  TJ Ostrava2:4
2  Kvasaco Vacenovice  TJ Lokomotiva Krnov2:4
3  ŠK Zlín-Malenovice  BŠŠ Frýdek-Místek B:
4  TJ Sokol Ústí  SK Slavia Orlová4:2
5  A64 Grygov  BŠŠ Frýdek-Místek D3:3
6  SK Prostějov  BŠŠ Frýdek-Místek C5:1
10. Kolo Datum kola 2020/04/26 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová  ŠO Kunovice:
2  BŠŠ Frýdek-Místek B  Kvasaco Vacenovice:
3  BŠŠ Frýdek-Místek C  TJ Lokomotiva Krnov2:4
4  BŠŠ Frýdek-Místek D  TJ Ostrava½:
5  A64 Grygov  ŠK Zlín-Malenovice4:2
6  SK Prostějov  TJ Sokol Ústí5:1
11. Kolo Datum kola 2020/04/26 Hodina 13:30
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Kunovice  BŠŠ Frýdek-Místek B:
2  Kvasaco Vacenovice  SK Slavia Orlová:
3  TJ Lokomotiva Krnov  BŠŠ Frýdek-Místek D4:2
4  TJ Ostrava  BŠŠ Frýdek-Místek C4:2
5  ŠK Zlín-Malenovice  SK Prostějov2:4
6  TJ Sokol Ústí  A64 Grygov3:3
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž