Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. SK Prostějov (Rtg prům.:1640, PH 1: 31 / PH 2: 48)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Hrabal Matěj18861872CZE3677960½½1½½1116,09171900,0
2Blaha Marek18781848CZE392278111101011119,011156900,0
3Hladký Tadeáš17851675CZE23707224½111111111½10,011146100,0
4Mohapl Tomáš16081618CZE398365111½½1½111½9,011139000,0
5Londin Martin14621479CZE377279011011½1016,510135200,0
6Urban Jakub13521325CZE398942110111½10107,511121800,0
7Novotný Petr11351350CZE23718609000,02128700,0
8Bluma Jiří01221CZE38469000,011198
  2. TJ Lokomotiva Krnov (Rtg prům.:1639, PH 1: 25 / PH 2: 44)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Kučera Tomáš19541951CZE3953900½½1½002,57181900,0
2Raptis Janis16731646CZE394653111111011½19,511158400,0
3Anděl Vít15861531CZE385565½1½10½½004,09151500,0
4Šlachta Jan15721529CZE3946611111½10010½7,011140300,0
5Jaššo Matěj16051562CZE2371074811110110½6,59134200,0
6Cimburek Jan15611616CZE390283½1113,54126300,0
7Zámarský Patrik12521365CZE2371428011½2,53112000,0
9Čech Petr12971332CZE23705213½0,51129500,0
10Pelc Adam13421365CZE23723033½1101½1117,09127000,0
15Ziakas Damián11031187CZE23710772011,02109800,0
  3. BŠŠ Frýdek-Místek B (Rtg prům.:1708, PH 1: 25 / PH 2: 41,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Vantuch Lucian19591887CZE385131110½13,55179600,0
2Paseka Matyáš19781855CZE237032961111116,06164400,0
3Mavrev David18081809CZE3862601111½4,55147600,0
4Lička Denis15711613CZE237092510101101½0015,511147400,0
5Vašínek Martin14271386CZE3922000½1½2,04141200,0
6Buchta Bartoloměj15771551CZE23702885½110½003,07152400,0
7Dudová Pavlína15361520CZE39462901½111½00117,011133700,0
8Gebauer Adam15521532CZE2370295811½10½15,07132000,0
9Šigut Ondřej12801320CZE23712813011,02129200,0
11Pekara Štěpán01105CZE382930101,021221
12Milek Tobias11531280CZE237318261110003,06117900,0
  4. ŠK Zlín-Malenovice (Rtg prům.:1529, PH 1: 16 / PH 2: 36)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Černý Michal16691673CZE391964100½10110½05,011173700,0
2Večeřa Dominik19671686CZE3830820½½½½114,07156400,0
3Kubiczek Michal14541502CZE23706996½11101½5,07139200,0
4Hobza Vojtěch14021402CZE237092430½0110101105,511141400,0
5Valkovič Marek14511411CZE23714760001½10½0½3,59142300,0
6Boháček Jan Andrej14491497CZE237273571111½½5,06138600,0
7Hobza Richard12721376CZE23709235½1½0101½1005,511129100,0
8Samohýl Adam13791348CZE23714816½1012,54124300,0
  5. TJ Sokol Ústí (Rtg prům.:1563, PH 1: 16 / PH 2: 33)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Matůš Filip19091930CZE3981791½1011½01017,011171300,0
2Kovář Matěj15321598CZE39864000½0½01½10½4,011159100,0
3Kubín Tomáš Daniel15071423CZE23708930100½½1111006,011145400,0
4Randus Antonín13741347CZE23709286001½01111016,511134900,0
6Dorňák Jakub13071336CZE23706678000101,05142400,0
7Matůš Jakub12191279CZE237092600001110000½3,511129600,0
8Grycman Ondřej13551484CZE237092191½1½115,06119400,0
  6. TJ Ostrava (Rtg prům.:1569, PH 1: 15 / PH 2: 33,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Neumann Filip20421986CZE375640½11114,55158500,0
2Kopec Ladislav17991772CZE366617010½½001½½4,010167500,0
3Kaňák Matyáš14811514CZE3983491½0000½11105,011154500,0
4Oborný Stanislav13261389CZE2371424700½0½0011115,011144500,0
5Vaněk Jakub13071276CZE237180561½0½01½001½5,011135500,0
6Vicher Jan14701477CZE23730226110111010118,011128400,0
7Kristl Matěj11571195CZE2370313000011,04139500,0
9Šuchma Jakub01039CZE23720697011,021292
11Olšar Jakub01092CZE2373754900,011365
  7. SK Slavia Orlová (Rtg prům.:1475, PH 1: 15 / PH 2: 30,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Šebesta Jan18481743CZE372013½½1101100½½6,011170100,0
2Kijonka Ondřej15441574CZE375624100110½10½½5,511153100,0
3Mrázek Roman15841533CZE237070620010½½1101½5,511149600,0
4Targosz Jiří13851353CZE375667½00000½1,07140200,0
5Tomanec Samuel13151360CZE39382710½000½½1½½4,511134600,0
7Brückmann Jan Gregor13141156CZE23706899½½012,04137000,0
8Sikorová Jana11921280CZE39247210½01½1116,09127600,0
11Sekyra Vojtěch10521201CZE23714905000,02128000,0
  8. A64 Grygov (Rtg prům.:1419, PH 1: 15 / PH 2: 28)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Gregůrková Nikola17021643CZE396788½0½0½½½11½05,011174200,0
2Růžičková Ema13511423CZE392081000½½000½1,59159000,0
3Černý Michael15711581CZE2372737310011111118,010142800,0
4Zrůbek Adam13671371CZE23718706½000½1½2,57144700,0
5Kurfürst Adam11001196CZE237031560011001½03,59136400,0
6Mikeš Radek11011189CZE2372054901000110115,010131700,0
7Zrůbek Dan12061258CZE2371871400000,04129200,0
8Losse Josef01126CZE2370317200,011562
9Bureš Lukáš10461086CZE23702907101½2,54119400,0
10Mikešová Lenka10101060CZE2372731400,01136500,0
  9. ŠO Kunovice (Rtg prům.:1541, PH 1: 11 / PH 2: 33)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Trávníček Kryštof Mikuláš19771936CZE23709332111½0½15,07164200,0
2Mařák Jakub16861651CZE390674111½03,55148600,0
3Otáhalová Nela16041570CZE23709766½½00½01,56175200,0
4Vaňková Marie14051380CZE3985861010½0½10½04,511151300,0
5Všetulová Viktorie14141414CZE3680241½00100100½4,011139200,0
6Botek Jan10411243CZE2371743210½½0103,07138300,0
7Horáček Tibor11941295CZE38165910011½1½05,09132200,0
8Noščák Denis11631266CZE23717505011½01014,58132500,0
9Krchňáček Jakub12171243CZE23717459112,02118500,0
  10. BŠŠ Frýdek-Místek C (Rtg prům.:1358, PH 1: 10 / PH 2: 24,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Buchta Ferdinand13251412CZE23723661000,02177600,0
2Šebena Patrik14421398CZE3720050½0001½00½02,511171600,0
3Matusík Ondřej14211511CZE237107560011½00101½5,011158300,0
4Fárková Kateřina01128CZE39245600000½11,571517
5Létal Hynek10581265CZE2371925701½100010003,511140800,0
6Horková Tereza12371217CZE23712678111½1105,57125500,0
7Buchtová Viktorie13371347CZE237147860111014,06125300,0
9Létal Jonáš10421054CZE237192650101,03138000,0
10Fárek Vojtěch01043CZE23710730000½0,541327
14Lacková Ludmila10031126CZE2373181801001,04131300,0
  11. Kvasaco Vacenovice (Rtg prům.:1366, PH 1: 4 / PH 2: 25,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Hruška Marek14851531CZE23710233½½0100½000½3,011173900,0
2Londin Lukáš Vojtěch15421605CZE23710837½101½0½111½7,011156800,0
3Vaněk Robin13601399CZE23718064010½100000½3,011146400,0
4Tutková Ludmila12381186CZE23730510101½00½000½3,511138800,0
5Londinová Jasmína Marie11981279CZE23710829½000½1110½½5,011130500,0
6Fridrich Petr01198CZE2373746810102,041195
7Londin Michal Karol10291173CZE2371081000011,04133600,0
8Tutka Štěpán01081CZE237305010101,031346
  12. BŠŠ Frýdek-Místek D (Rtg prům.:1347, PH 1: 2 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Lanča Petr David14831474CZE392065½010100½0003,011174200,0
2Blahut Vladislav13091218CZE391948½00000,55159100,0
3Trojan Matyáš14701506CZE237107641111½1001½18,011153200,0
4Bartečková Denisa11791264CZE237125970½½01000½2,59144900,0
5Tichá Sofie12481358CZE237093240½00000,56145700,0
6Tauš Zdeněk12001232CZE39769500,01121700,0
7Bartečková Valérie12291224CZE237240050½½10½2,56126200,0
8Mrázek Matouš11571123CZE23729287½0000,54132400,0
9Tichá Valérie10061023CZE237148400000001001,09128400,0
12Grešl Tadeáš01101CZE23724030000,021430
13Bartečková Nikol01045CZE23731761000,021280
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž