DUBRAVSKY Trojkralovy turnaj 4.1.2020

OrganizátorSachovy oddiel Tatran Bratislava - Dubravka
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaLuboslav Skoviera 14916720
Hlavný rozhodcaMichal Vrba 14909790
RozhodcaLuboslav Skoviera 14916720
Bedenkzeit2x15min
MiestoBratislava - Dubravka, Kulturne stredisko Fontana, Ozvoldikova 12
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloF
Dátum2020/01/04
Ø rating1649
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 04.01.2020 16:12:16, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoTyppohlavieGrFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 RpKElo+/-
11FMSahidi SamirU20SVK2361Ksn Bratislava8,051,0741,024092020,6
25FMJancovic PeterSVK2256Sk Slovan Bratislava7,548,5736,022462015,4
36FMBriestensky RastislavSVK2245Sk Slovan Bratislava7,054,0741,022942022,2
47Janko ZoltanSVK2239Komarnansky Sc Komarno7,051,0739,022372011,8
54Gabris OndrejSVK2264Ks Pezinok7,049,0738,0220620-1,0
68Matejovic JurajSVK2171Tj Inbest Dunajov7,047,5636,521812019,0
712Janos JozefS65SVK2060Sk Slovan Bratislava7,045,5736,021892034,4
811Vadila OndrejU20SVK2061Sk Slovan Bratislava6,545,5635,521332021,0
920Sulek ViliamS65SVK1939Sk Slovan Bratislava6,542,0632,019392012,6
102FMJablonicky MartinSVK2273Sk Modra6,050,0535,5208520-20,2
113IMPetran PeterS65SVK2264Sk Slovan Bratislava6,048,0633,0208520-23,0
1210Cajka TiborSVK2119Sk Osuske6,046,5634,0204320-2,8
1313Gettler DanielS65SVK2041Sk Krasnany6,045,5532,51953202,2
1421WCMJancovicova AndreawSVK1928Sk Slovan Bratislava6,044,5633,020612033,0
1519Nepras MartinSVK1956Sk Strelec Devinska Nova Ves6,043,0631,019942011,2
169Koval MarosSVK2124Topolciansky Sachovy Klub6,041,0630,0193320-29,6
1723Kucera MichalSVK1916Sk Strelec Devinska Nova Ves6,041,0531,51881203,8
1827Chrenko PeterS70SVK1874Sk Apollo Slovnaft Bratislava6,037,5527,0180220-11,6
1924Kersten JurajSVK1893Sk Doprastav Bratislava5,546,0531,519882022,4
2017Presznyak IstvanHUN19795,545,0531,0191920-6,6
2115WFMKovacova ZuzanawBER2033Sk Doprastav Bratislava5,544,0430,5190620-22,0
2237Chlpek DanielU15SVK1792Sk Slovan Bratislava5,543,5526,018292010,0
2336Belanji BranislavSRB17945,541,0527,518752023,6
2435Patzelt RastislavSVK1797Sk Strelec Devinska Nova Ves5,540,5428,51787205,0
2525Prochazka JaromirSVK1890Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5,540,0528,0181920-10,6
2640Tomanek RafaelSVK1779Sk Doprastav Bratislava5,540,0428,018332021,2
2731Mihalik MichalSVK1846Sk Apollo Slovnaft Bratislava5,540,0427,01804202,0
2816Ambros RafaelSVK1995Sk Nafta Gbely5,540,0425,5175820-37,0
2914FMMikulas DusanS65SVK2040Sk Slovan Bratislava5,539,0528,0185220-30,0
3018Nikel RastislavSVK1978Sk Levice5,539,0527,0183520-25,8
3134Katusic TomislavSRB18005,537,0424,5160020-16,0
3244Mikulasek ViktorS65SVK1745Sk Krasnany5,044,5427,517982018,6
3328Borik MilanSVK1872Sk Apollo Slovnaft Bratislava5,043,0529,0175620-7,2
3452Kunak StanislavS70SVK1658Ks Pezinok5,041,5524,017912020,8
3584Kasnya PeterU15HUN13455,041,5425,518492084,2
3629Duraj JanS65SVK1859Sachovy Klub Dubravan5,041,0528,0170320-20,4
3733Pekar JozefSVK1836Ks Pezinok5,041,0426,01750202,6
3865Blaho JakubU20SVK1551Sk Strelec Devinska Nova Ves5,040,5523,017432040,8
3946Durovka StefanS70SVK1729Sachovy Klub Dubravan5,038,5425,51692205,0
4038Munk LubomirS70SVK1792Sk Slovan Bratislava5,038,0526,01709203,6
4147Chodak IvanS70SVK1726Tatran Bratislava5,037,0425,5163220-5,0
4239Ochrana LadislavS65SVK1786Sk Strelec Devinska Nova Ves5,036,5523,0158920-34,0
4350Urda OndrejSVK1705Sachovy Klub Sabinov5,036,5522,0150420-42,0
44101Durovcik IvanSVK1000Sk Medea Martin – Zabokreky5,036,5423,51741
4530Certik MatejSVK1850Tatran Bratislava5,036,0425,5168720-40,6
4632Grom StanislavSVK1842Sk Krasnany5,036,0424,0160820-44,4
4726Huncar MartinSVK1879Sk Doprastav Bratislava5,035,0424,0160120-55,8
4868Koutny BretislavS70SVK1534Tatran Bratislava4,546,5429,519362062,2
4960Benci RudolfSVK1590Sk Doprastav Bratislava4,543,5425,018302046,2
5043Zemianek JurajSVK1761Sk Apollo Slovnaft Bratislava4,541,0425,51757205,8
5142Juhaniak LubomirSVK1763Sk Krasnany4,541,0424,5167620-10,4
5245Kukan MichalSVK1731Sk Strelec Devinska Nova Ves4,539,5425,0163420-4,6
5357Kostial JanS70SVK1621Tatran Bratislava4,539,5421,01678209,2
5474Havalda SamuelU15SVK1508Ksn Bratislava4,539,0421,517472049,0
5551Rintel BorisS65SVK1661Sk Doprastav Bratislava4,536,0319,5148820-33,6
5675Kostic IvanS65SVK1502Sk Televizia Karlova Ves4,534,5416,515852017,6
5764Skripek JanS70SVK1565Tatran Bratislava4,533,5417,5140320-8,2
58104Ralbovsky TomasSVK1000Tatran Bratislava4,533,5320,51600
5976Struhar AdrianSVK1497Sachovy Klub Dubravan4,531,0416,515762027,2
6022Novacek VladimirS70SVK1919Sk Strelec Devinska Nova Ves4,041,0426,0177720-19,6
6158Benova ZitaS70wSVK1617Sk Slovan Bratislava4,040,5421,016322020,6
63Guba PeterSVK1575Sk Doprastav Bratislava4,040,5421,01687
6389Sesikashvili OtarU15GEO12174,040,0424,017262064,4
6480Skrinar MarekU20SVK1474Sk Slovan Bratislava4,040,0321,516582037,2
6548Skoviera LuboslavS70SVK1713Tatran Bratislava4,039,0324,5150320-28,4
6662Paluska KarolU15SVK1579Sk Doprastav Bratislava4,039,0221,016632018,0
6753Molnar ViliamSVK1644Tatran Bratislava4,038,5422,0156020-18,0
6869Andel MilosSVK1531Ks Pezinok4,036,5322,016202019,4
6986Sahidi SearU15SVK1278Ksn Bratislava4,036,0319,016182045,2
7073Galan AntonS70SVK1512Tatran Bratislava4,034,0417,0136020-5,0
7171Marko JanS70SVK1526Sk Televizia Karlova Ves4,033,5318,5144120-5,0
7278Gal MilanU15SVK1490Sachovy Klub Dubravan4,031,5414,0136120-4,8
7390Toth BarnabasU15HUN11804,028,0313,014172034,4
7454Walterova EmaU20wSVK1643Ksn Bratislava3,538,5318,5153020-20,6
7561Volek JanSVK1584Sk Domu Kultury Ruzinov3,537,5317,5154920-9,8
72Marcek JanS70SVK1524Sk Domu Kultury Ruzinov3,537,5317,5141220-1,6
7770Zahorsky MichalS65SVK1531Tatran Bratislava3,536,5319,015772018,4
7856Krajcovic BorisSVK1634Sportovy Klub Nbs – Sachovy Od3,535,5316,5147420-36,4
7967Gavornik MiroslavSVK1534Ks Pezinok3,535,0318,51455202,6
8085Kaceriak IvanSVK1344Sk Strelec Devinska Nova Ves3,535,0316,515132026,2
8179Blaho IgorSVK1482Sk Strelec Devinska Nova Ves3,535,0218,01494201,0
8266Matusek JanS70SVK1537Sk Domu Kultury Ruzinov3,534,0215,5150720-8,6
8381Vas JozefSVK1469Sk Televizia Karlova Ves3,533,5316,51502204,2
8483Patzelt MarekU20SVK1406Sk Strelec Devinska Nova Ves3,533,0314,51433203,8
8555Both LajosS65SVK1641Sportovy Klub Potonska Veza3,531,0315,5128820-60,8
8649Lachcina AlojzS70SVK1708Sk Apollo Slovnaft Bratislava3,530,5314,5121620-67,0
8777Halasz MichalS70SVK1492Sk Doprastav Bratislava3,036,5317,0146720-1,2
8882Kriska JurajSVK1457Sk Televizia Karlova Ves3,034,5317,015132010,4
8992Havaldova NataliaU15wSVK1157Ksn Bratislava3,030,5312,013062013,2
9096Tarsoly CsanadU15HUN10783,028,0312,013242028,4
9195Kis Vanda LianaU15wHUN10923,028,039,012222012,4
9299Babic PatrikU20SVK1000Sk Osuske3,026,5311,01173
9387Sahidi ShabirU15SVK1229Ksn Bratislava3,026,5310,0118120-6,0
9459Mikovic StefanSVK1611Ks Pezinok2,536,0215,5139620-51,6
9594Kaceriak SimonU10SVK1103Sk Strelec Devinska Nova Ves2,530,5210,013002017,4
9688Denes MarkU15HUN12232,529,5210,51222200,2
97103Li Geng HuiU10wSVK1000Sk Junior Cvc Banska Bystrica2,528,5213,01316
98100Derzak RudolfS65SVK1000Sk Televizia Karlova Ves2,528,0210,01164
9997Koran Katalin AnnaU15wHUN10442,029,029,011502013,8
10041Sun JanS70SVK1768Tatran Bratislava2,027,5211,0116620-71,0
10193Benci JozefU15SVK1135Sk Doprastav Bratislava2,024,528,0107120-12,8
10291Certik JaroslavU15SVK1177Tatran Bratislava2,024,026,0102420-52,6
10398Gado ZsomborU15HUN10161,026,015,092240-32,8
104102Janzso LeventeU15HUN10001,023,501,052000,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: The greater number of victories
Tie Break3: Fide Tie-Break