Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska 2019 U10

Poslední aktualizace31.10.2019 11:51:54, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoIDRtgNKlub/Místo
1Kožušníková Daniela472921310Interchess z.s.
2Policar Martin493311252TJ Spartak Pelhřimov
3Létal Hynek468321251Beskydská šachová škola z.s.
4Buchtová Viktorie458551246Beskydská šachová škola z.s.
5Mrázek Matouš486971239Beskydská šachová škola z.s.
6Janský Adam485761236ŠK Duras BVK
7Komárek Tobiáš489331233Jezdci Jundrov
8Kubátová Ema470511228ŠK Kuřim, z.s.
9Bartečková Valérie468061219Beskydská šachová škola z.s.
10Sochor Václav509331210ŠK ZŠ Horka nad Moravou
11Hladký Mikuláš472641199Jezdci Jundrov
12Milek Tobias486941191Beskydská šachová škola z.s.
13Vančáková Veronika502391178Beskydská šachová škola z.s.
14Kotisa Jan478971175Sportovní klub Vyškov
15Kubátová Běta470501108ŠK Kuřim, z.s.
16Brejcha Lukáš497301100Šachová škola Bohumín, z.s.
17Hlaváčikova Lucia501471100Sportovní klub Vyškov
18Rotter Dominik495621100TŽ Třinec
19Sochorová Valentýna493421100ŠK ZŠ Horka nad Moravou
20Souček Andrej493721100ŠK Kuřim, z.s.
21Srba Daniel497351097Šachový klub Světlá nad Sázavou
22Tichá Valérie468591097Beskydská šachová škola z.s.
23Pirek David452451092SK Řetězárna
24Grešl Tadeáš468121091Beskydská šachová škola z.s.
25Bartečková Nikol486551087Beskydská šachová škola z.s.
26Stará Zuzana491991080Šachy Brankovice z.s.
27Stejskal Jakub485481072Gambit Jihlava
28Knápek Jan481011065Agentura 64 Grygov
29Bulawa Adam477051064SK Slavia Orlová
30Bažantová Adéla474831057ŠK Staré Město
31Lacková Lucie486851055Beskydská šachová škola z.s.
32Šťávová Lucie454111053TJ Náměšť n/Oslavou
33Prusková Justýna468461046Beskydská šachová škola z.s.
34Stašok Danil511711041Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
35Matusík Petr468381034Beskydská šachová škola z.s.
36Zahumenský Štěpán487181033Beskydská šachová škola z.s.
37Vojčáková Anastázie478441028TJ Zlaté Hory
38Stašok Kiril511731024Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
39Bouchalová Květa467051003Agentura 64 Grygov
40Babula Tomáš474811000ŠK Staré Město
41Bělocký Daniel471661000Beskydská šachová škola z.s.
42Boff Ondřej495671000TŽ Třinec
43Brož Pavel494671000Šachový klub Světlá nad Sázavou
44Grešl Samuel502371000Beskydská šachová škola z.s.
45Grycmanová Juliána472671000Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
46Havelková Kamila461191000Gambit Jihlava
47Horák Hanuš493591000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
48Chauvin Simon514371000ŠK Staré Město
49Koždoň Marek495641000TŽ Třinec
50Kupka Alexandr507941000Beskydská šachová škola z.s.
51Langner Laura473061000Slavoj Český Těšín
52Lumbert Filip505251000Beskydská šachová škola z.s.
53Macošek Alex485981000TŽ Třinec
54Mikula Daniel465881000SK EMKaD Holešov
55Mydlář Matěj506271000Lokomotiva Krnov
56Pádivá Tereza511491000Šachový klub Světlá nad Sázavou
57Růžička Oto477241000Agentura 64 Grygov
58Řepka Martin506341000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
59Šedý Mikeš479561000Šachový klub Světlá nad Sázavou
60Ševčíková Kateřina489901000ŠK Kuřim, z.s.
61Šotek Šimon513451000Slezan Opava
62Trčálek Filip504381000Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
63Trčálková Ema504371000Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
64Vaníček Vojtěch496211000Šachový klub Jeseník, z.s.
65Velehradský Kryštof504461000Jezdci Jundrov
66Veselý Jan508171000TJ Město Albrechtice z.s.
67Vincenec Kvido490231000ŠK Vinary
68Vojčák Ondřej513221000TJ Zlaté Hory
69Vojčák Vojtěch478431000TJ Zlaté Hory
70Wantulok Aron515601000SK Slavia Orlová
71Žyla Artur483611000Slavoj Český Těšín