2. liga F 19/20

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Number of rounds11
Tournament typeKaždý s každým pro družstva
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/13 Datum do 2020/06/28
Ø ELO turnaje2027
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.09.2020 16:50:39, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnaje1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. BŠŠ Frýdek-Místek "C" (Rtg prům.:2212 / PH 1: 22 / PH 2: 53,5) Kapitán: Štěpán Patrik, p.stepan@chessfm.cz, 604 137 918
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1CMMiča Marek23242171CZE5,511,0
2FMStalmach Richard22762121CZE6,09,0
3Štěpán Patrik22352233CZE6,09,0
4Gnojek Petr21262119CZE6,511,0
5Benčo Pavel22162203CZE1,01,0
6Frank Adam22602171CZE7,510,0
7Weissmann Lukáš21132139CZE3,57,0
8Tauš Martin21442123CZE1,52,0
9Kozel Jiří21062116CZE1,54,0
10WFMLaurincová Kristýna19871993CZE0,51,0
11Kuchař Matěj19852009CZE3,57,0
12Vantuch Lucian19591887CZE4,56,0
13Nytra Ondřej21122072CZE3,03,0
14Beluská Tereza19431925CZE0,00,0
15Holeček Vladimír19041901CZE1,02,0
16Mavrev David18081809CZE0,00,0
17Židek Daniel17671746CZE1,02,0
18Lepík Jaroslav17891798CZE0,01,0
19Sedláček Jiří18761872CZE1,02,0
20Buchta Bartoloměj15771551CZE0,00,0
  2. SK Slavia Orlová "B" (Rtg prům.:2132 / PH 1: 14 / PH 2: 42) Kapitán: Sieber Martin, sieber@email.cz, 737 435 631
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1FMŠrámek Vojtěch21772197CZE4,510,0
2Lojek Marek21962148CZE3,56,0
3FMZabystrzan Pavel22232218CZE6,010,0
4Kostka Vít21382127CZE5,011,0
5Sikora Matouš20752043CZE4,08,0
6Horváth Tomáš20272023CZE3,510,0
7Novák Jiří20031988CZE3,04,0
8Sieber Martin20882088CZE4,05,0
9Šrámek Ondřej20212023CZE2,55,0
10Šebesta Jan18481743CZE3,58,0
11Nytra Petr19331970CZE1,05,0
12Fialka Adam18501835CZE0,53,0
13Kuboš Rostislav21342113CZE1,03,0
  3. TJ Slovan Havířov (Rtg prům.:2155 / PH 1: 22 / PH 2: 46,5) Kapitán: Kála Jiří, jkala@volny.cz, 731 581 658
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1IMNeděla Vlastimil23402352CZE6,511,0
2FMWiewiora Eneasz23460POL5,57,0
3IMJaworski Miroslaw21960POL5,09,0
4Szczepanek Radoslaw22110POL3,05,0
5Valenčík Jozef20792065CZE4,09,0
6FMPacl Václav20122043CZE5,010,0
7Kubeczka Aleš20222038CZE5,511,0
8Kaminský Rudolf20311977CZE4,59,0
9Beran Petr20142008CZE4,58,0
10Ovesný Radim19751976CZE1,01,0
11Hričko Martin19011932CZE0,01,0
12Siwek Antonín18621882CZE1,54,0
13Szumilo Štefan17751808CZE0,00,0
14Wertheim Adolf16991725CZE0,52,0
15Kála Jiří01427CZE0,01,0
  4. Labortech Ostrava "B" (Rtg prům.:2204 / PH 1: 17 / PH 2: 47) Kapitán: Hurta Jiří, hurta.ji@seznam.cz, 606 863 562
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1GMTalla Vladimír23922392CZE1,53,0
2Havelka Ondřej21402086CZE4,09,0
3FMFiřt Stanislav21912163CZE4,510,0
4Orzechowski Jacek21250POL3,05,0
5Krajina Aleš21722166CZE5,510,0
6Macíček Jakub22452235CZE4,56,0
7Kaňok Jaroslav21462165CZE8,011,0
8Bachořík Otto21082126CZE4,08,0
9Kander Ladislav20422010CZE2,54,0
10Kozelský Marek19601961CZE0,52,0
11Čížek Petr18441872CZE1,53,0
12Chliapas Nikos19701959CZE2,03,0
13Hurta Jiří17761764CZE2,56,0
14Trombík Karel19451945CZE2,04,0
15FMHájek Michal22192198CZE0,00,0
16Kovář Oldřich19751973CZE0,51,0
17Pastorek Bedřich01639CZE0,53,0
  5. Sokol Vrbno pod P. (Rtg prům.:2291 / PH 1: 14 / PH 2: 43) Kapitán: Pán Vladimír, Vladimir.Pan@email.cz, 734 233 808
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1IMStachowiak Kamil24610POL5,06,0
2IMButkiewicz Lukasz24000POL3,05,0
3IMLuch Michal24090POL2,03,0
4Vaněk Ladislav22312191CZE6,510,0
5Tustanowski Robert22100POL5,58,0
6Banasik Krzysztof21790POL1,52,0
7Kárník Pavel22822293CZE1,02,0
8Janyška Pavel21592153CZE2,56,0
9Pán Vladimír20222038CZE4,59,0
10Ondrejka Pavel18981949CZE1,06,0
11Hrbáček Miroslav19221928CZE1,06,0
12Fojtík Vlastislav20042006CZE3,06,0
13Máj Svatopluk18911905CZE4,510,0
14Milián Milan18621843CZE2,06,0
15Richter Ivan18391779CZE0,00,0
16Vrba Svatopluk16781764CZE0,03,0
17Bystroň Ladislav16611717CZE0,00,0
  6. TJ Tatran Litovel (Rtg prům.:2205 / PH 1: 13 / PH 2: 39,5) Kapitán: Krejčí Jan, honzakrejci@seznam.cz, 732 974 369
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1GMKrejčí, ml. Jan25432552CZE1,52,0
2FMŠorm Daniel23392302CZE2,03,0
3FMBělunek Vladimír22252250CZE5,08,0
4Gnida Patrik22122210CZE2,02,0
5Zbořil Tomáš21222090CZE1,03,0
6Pytolaj Radek19641979CZE0,03,0
7Haderka Karel18211787CZE0,53,0
8Hampl Pavel17211531CZE0,55,0
9Hampl Martin13551435CZE0,04,0
10Gawlas Roman20191992CZE2,03,0
11Vymětalík Ivo19301917CZE0,52,0
12Neoral Antonín20942110CZE2,05,0
13Krejčí, st. Jan20782076CZE5,58,0
14Mohapl Petr20262020CZE3,08,0
15CMStrašil Pavel20262059CZE0,00,0
16Pavlík Petr19291921CZE2,59,0
17Gerych Jan20061990CZE6,010,0
18Sklenář Tomáš17721745CZE3,56,0
19Míka Tomáš18691883CZE2,04,0
  7. ŠK Karviná (Rtg prům.:2203 / PH 1: 7 / PH 2: 37,5) Kapitán: Zimniok Lubomír, zimniok@volny.cz, 702 887 779
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1IMPoloch Petr22792270CZE2,54,0
2IMMroziak Maciej23690POL2,55,0
3FMSobek Jaroslav22092225CZE3,511,0
4FMOlšar Jaroslav21742181CZE2,010,0
5FMRůžička Petr22142207CZE3,57,0
6Raszka Janusz20810POL4,09,0
7Zimniok Lubomír20892047CZE5,511,0
8Káňa Pavel20182026CZE4,57,0
9Foltyn Lukasz19750POL1,53,0
10Gruštík Radomír22112206CZE0,00,0
11Walowy Bohumír20152002CZE0,01,0
12Szotek Josef19741936CZE2,03,0
13Mrázek Roman18391838CZE0,52,0
14Bělačík Jan19161898CZE0,51,0
15Sobek Martin19211895CZE2,04,0
16Sobek Rostislav18901919CZE1,04,0
17Konečný Vladimír18191839CZE2,03,0
18Broda Michal17851792CZE0,00,0
19Zimniok Zdeněk17041705CZE0,02,0
20Folwarczný Jiří17381764CZE0,01,0
  8. A64 Proclient Grygov (Rtg prům.:2259 / PH 1: 26 / PH 2: 57,5) Kapitán: Biolek Richard, biolci@volny.cz, 725 877 819
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1IMBiolek, ml. Richard24612447CZE5,08,0
2IMBiolek, st. Richard24152407CZE8,011,0
3FMObšivač Josef22632283CZE4,57,0
4IMSluka Radek23172305CZE2,03,0
5Viták Pavel22202230CZE6,58,0
6Matoušek Petr21192093CZE1,02,0
7FMZvolánek Libor21292148CZE6,011,0
8Švancara Petr21312149CZE3,56,0
9Fuksík Jakub21322157CZE5,510,0
10Šobáň Jaroslav20762082CZE4,57,0
11Sochor Stanislav20972109CZE0,00,0
12Zatloukal Petr19901992CZE0,00,0
13Bareš Jáchym21362075CZE8,010,0
14Musil Vítězslav18971880CZE1,52,0
15Botur Michal19631928CZE0,00,0
16Vysloužil Lukáš18611865CZE0,00,0
17Zedník Josef21072116CZE1,52,0
18Gregůrková Nikola17021643CZE0,01,0
19Fuksík Jaroslav01557CZE0,00,0
  9. Baník Havířov (Rtg prům.:2117 / PH 1: 10 / PH 2: 36) Kapitán: Pavel Podlesný, akinom21@seznam.cz, 731 047 369
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1IMDobrovolský Ladislav22772299CZE5,511,0
2Kičmer Petr21902173CZE4,05,0
3Tomeček Jan21102114CZE2,06,0
4Kolář Stanislav20572072CZE2,511,0
5Podlesný Pavel20792099CZE2,011,0
6Bulava Petr20452029CZE5,010,0
7Funiok Marcel20772069CZE2,05,0
8Řezníček Marcel20141988CZE3,07,0
9Ramík Jan19831971CZE2,03,0
10Podlesný Petr18761913CZE0,03,0
11Sekáč Martin19401926CZE1,01,0
12Vízner Jaroslav18811898CZE2,56,0
13Pekárek Aleš20201896CZE1,02,0
14Kijonka Ondřej15441574CZE0,01,0
15Bulawa Marek18831908CZE1,53,0
16Funiok Richard19181914CZE2,03,0
17Baier Pavel21042097CZE0,00,0
  10. ŠK Slavoj Poruba "C" (Rtg prům.:2135 / PH 1: 7 / PH 2: 37) Kapitán: Kudla Richard, r.kudla@centrum.cz, 604 701 182
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1FMWalter Szymon22880POL2,55,0
2Židek Václav21082175CZE2,08,0
3Kufa Pavel21182151CZE1,58,0
4FMČempel Jaroslav20452043CZE5,011,0
5Očkay Tomáš21172130CZE2,56,0
6Štukner Šimon21882171CZE5,07,0
7Václavík Martin21072101CZE5,511,0
8Milat Patrik20642050CZE3,07,0
9Kudla Richard20232039CZE2,56,0
10Mičulka David20382021CZE2,06,0
11Mičulka Petr20322031CZE2,03,0
12Chlevišťan Jakub20602079CZE0,00,0
13Potomák Vladimír20892091CZE0,00,0
14Vícha Marek19361976CZE1,04,0
15Dostál Radim19841999CZE2,55,0
16Jarolím Jan19801964CZE0,01,0
17Kašpárek Ivo16431719CZE0,00,0
  11. TŽ Třinec "B" (Rtg prům.:2256 / PH 1: 33 / PH 2: 58) Kapitán: Sikorová Olga, olga.sikorova@gmail.com, 605 418 740
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1IMLangner Ladislav23732361CZE4,06,0
2FMSzwed Jacek23800POL1,02,0
3Fargač Martin23062264CZE9,511,0
4FMTymrakiewicz Rafal22530POL4,05,0
5WGMSikorová Olga22122226CZE5,58,0
6Sikora Jan21832195CZE3,04,0
7FMFrolík Martin21742187CZE2,04,0
8Pilch Roman21642150CZE6,510,0
9Cupek Martin20692081CZE5,09,0
10Kvíčala Miroslav20352026CZE5,511,0
11Schoupal Patrik20091983CZE7,511,0
12Kocián Karel21292140CZE1,52,0
13Valíčková Martina19191981CZE0,01,0
14Maroszczyk Wieslaw18671883CZE1,52,0
15Malyrz Ladislav18981868CZE1,01,0
16Letovanec Petr18461822CZE0,51,0
17Juroszek Radomil20061982CZE0,00,0
18Sikorová Alena18321861CZE0,00,0
19Lipus Petr14991554CZE0,00,0
20Sikorová Jana11921280CZE0,00,0
  12. TJ Ostrava "B" (Rtg prům.:2087 / PH 1: 2 / PH 2: 30,5) Kapitán: Didi Jan, didi.jan@netopyr.net, 725 324 379
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyPartie
1Bureš Martin20722118CZE0,07,0
2Neumann Filip20421986CZE4,011,0
3Vacek Antonín20082027CZE0,52,0
4Hladík Oto21422163CZE2,04,0
5Mrva Marek21062134CZE1,53,0
6Didi Jan20232030CZE2,511,0
7Veselý Martin20832060CZE4,58,0
8Kopec, st. Ladislav20692066CZE2,06,0
9Kopcová Ludmila19151928CZE0,01,0
10Škola Miroslav20732064CZE3,58,0
11Oborný Tomáš17871876CZE1,02,0
12Štefaník Marek18961857CZE4,010,0
13Chrostek Lukáš19051924CZE2,07,0
14Jelínek Marek21092093CZE0,00,0
15Šamu Pavel19461908CZE1,03,0
16Poláček Michal19731962CZE1,01,0
17Týn Ondřej18311854CZE0,00,0
18Kopec, ml. Ladislav17991772CZE0,52,0
19Kramoliš Pavel18301830CZE0,52,0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, tiráž