2. liga F 19/20

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Number of rounds11
Tournament typeKaždý s každým pro družstva
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/13 Datum do 2020/06/28
Ø ELO turnaje2027
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.09.2020 16:50:39, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnaje1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  TJ Ostrava "B":
2  SK Slavia Orlová "B"  TŽ Třinec "B"2:6
3  TJ Slovan Havířov  ŠK Slavoj Poruba "C":
4  Labortech Ostrava "B"  Baník Havířov:
5  Sokol Vrbno pod P.  A64 Proclient Grygov:
6  TJ Tatran Litovel  ŠK Karviná5:3
2. Kolo Datum kola 2019/11/03 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava "B"  ŠK Karviná4:4
2  A64 Proclient Grygov  TJ Tatran Litovel:
3  Baník Havířov  Sokol Vrbno pod P.:
4  ŠK Slavoj Poruba "C"  Labortech Ostrava "B":
5  TŽ Třinec "B"  TJ Slovan Havířov:
6  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  SK Slavia Orlová "B":
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová "B"  TJ Ostrava "B"5:3
2  TJ Slovan Havířov  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
3  Labortech Ostrava "B"  TŽ Třinec "B":
4  Sokol Vrbno pod P.  ŠK Slavoj Poruba "C"5:3
5  TJ Tatran Litovel  Baník Havířov:
6  ŠK Karviná  A64 Proclient Grygov3:5
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava "B"  A64 Proclient Grygov2:6
2  Baník Havířov  ŠK Karviná:
3  ŠK Slavoj Poruba "C"  TJ Tatran Litovel:
4  TŽ Třinec "B"  Sokol Vrbno pod P.5:3
5  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  Labortech Ostrava "B"5:3
6  SK Slavia Orlová "B"  TJ Slovan Havířov2:6
5. Kolo Datum kola 2019/12/15 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Slovan Havířov  TJ Ostrava "B":
2  Labortech Ostrava "B"  SK Slavia Orlová "B"4:4
3  Sokol Vrbno pod P.  BŠŠ Frýdek-Místek "C"3:5
4  TJ Tatran Litovel  TŽ Třinec "B":
5  ŠK Karviná  ŠK Slavoj Poruba "C":
6  A64 Proclient Grygov  Baník Havířov:
6. Kolo Datum kola 2020/01/12 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava "B"  Baník Havířov:
2  ŠK Slavoj Poruba "C"  A64 Proclient Grygov4:4
3  TŽ Třinec "B"  ŠK Karviná5:3
4  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  TJ Tatran Litovel7:1
5  SK Slavia Orlová "B"  Sokol Vrbno pod P.:
6  TJ Slovan Havířov  Labortech Ostrava "B"4:4
7. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Labortech Ostrava "B"  TJ Ostrava "B"6:2
2  Sokol Vrbno pod P.  TJ Slovan Havířov:
3  TJ Tatran Litovel  SK Slavia Orlová "B"4:4
4  ŠK Karviná  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
5  A64 Proclient Grygov  TŽ Třinec "B":
6  Baník Havířov  ŠK Slavoj Poruba "C"3:5
8. Kolo Datum kola 2020/02/09 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava "B"  ŠK Slavoj Poruba "C":
2  TŽ Třinec "B"  Baník Havířov:
3  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  A64 Proclient Grygov:
4  SK Slavia Orlová "B"  ŠK Karviná6:2
5  TJ Slovan Havířov  TJ Tatran Litovel:
6  Labortech Ostrava "B"  Sokol Vrbno pod P.4:4
9. Kolo Datum kola 2020/02/23 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Vrbno pod P.  TJ Ostrava "B":
2  TJ Tatran Litovel  Labortech Ostrava "B"4:4
3  ŠK Karviná  TJ Slovan Havířov3:5
4  A64 Proclient Grygov  SK Slavia Orlová "B"5:3
5  Baník Havířov  BŠŠ Frýdek-Místek "C"4:4
6  ŠK Slavoj Poruba "C"  TŽ Třinec "B"3:5
10. Kolo Datum kola 2020/06/27 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava "B"  TŽ Třinec "B"2:6
2  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  ŠK Slavoj Poruba "C":½
3  SK Slavia Orlová "B"  Baník Havířov5:3
4  TJ Slovan Havířov  A64 Proclient Grygov1:7
5  Labortech Ostrava "B"  ŠK Karviná:
6  Sokol Vrbno pod P.  TJ Tatran Litovel4:4
11. Kolo Datum kola 2020/06/28 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Tatran Litovel  TJ Ostrava "B"4:4
2  ŠK Karviná  Sokol Vrbno pod P.:
3  A64 Proclient Grygov  Labortech Ostrava "B"4:4
4  Baník Havířov  TJ Slovan Havířov:
5  ŠK Slavoj Poruba "C"  SK Slavia Orlová "B"3:5
6  TŽ Třinec "B"  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, tiráž