Extraliga 2019/20

OrganizátorSTK ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Hlavní rozhodčíJiřina Prokopová (337994)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/12 Datum do 2020/04/19
Ø ELO turnaje2397
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace26.01.2020 17:05:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1FMAdámek Jiří3157022303CZEŠK Slavoj Poruba13
2GMAlekseenko Kirill41355392704RUSGASCO Pardubice3
3GMAntoniewski Rafal11110782486POLBŠŠ Frýdek-Místek5
4GMAzarov Sergei135014702597BLRBŠŠ Frýdek-Místek2
5GMBabula Vlastimil3012642576CZE1. Novoborský šachový klub12
6Bachořík Otto3181242130CZELabortech Ostrava16
7CMBaláček Tadeáš3276462339CZEVýstaviště Lysá nad Labem12
8GMBalogh Csaba7189392593HUNMoravská Slavia Brno3
9GMBánusz Tamás7224132620HUNSlavia Kroměříž3
10Barák David3873472064CZEŠK Duras BVK13
11GMBartel Mateusz11126352639POL1. Novoborský šachový klub10
12Benčo Pavel3177052207CZEBŠŠ Frýdek-Místek15
13GMBernášek Jan3119952495CZESiesta Solution Unichess4
14IMBiolek Richard3199962454CZEŠK Slavoj Poruba7
15IMBlahynka Martin3347662419CZEŠK Duras BVK6
16IMBlohberger Felix16320512439AUTŠK Duras BVK4
17GMBobras Piotr11068802487POLŠK Slavoj Poruba4
18Bolacký Jiří3087062124CZEŠK Slavoj Poruba16
19Buločkin Martin3716102262CZEGASCO Pardubice14
20FMBurdalev Kirill141219132396CZEŠK Dopravní podnik Praha6
21IMBureš Jaroslav3228902384CZEŠK Slavoj Poruba9
22FMCaletka Radomír3211332310CZEŠK Slavoj Poruba12
23GMCarlsson Pontus17058142468SWEŠK Dopravní podnik Praha3
24IMČech Pavel3021392329CZEŠK Zikuda Turnov10
25IMČernoušek Lukáš3117072447CZESiesta Solution Unichess2
26IMČervený Martin3211412362CZEŠK Duras BVK8
27IMChytilek Roman3049802331CZEŠK Duras BVK9
28GMCvek Robert3074242514CZEŠK Slavoj Poruba6
29GMCyborowski Lukasz11087602505POLŠK Zikuda Turnov6
30IMDobrovolský Ladislav3002502289CZEŠK Slavoj Poruba14
31GMDragnev Valentin16348522546AUTŠK Duras BVK2
32IMDruska Juraj149156502501SVKSiesta Solution Unichess3
33Dudek Vladimír3399701689CZEGASCO Pardubice17
34Dvořák Martin3277512197CZESlavia Kroměříž18
35GMFedorov Aleksei135004652562BLRBŠŠ Frýdek-Místek4
36FMFiřt Stanislav3002682185CZELabortech Ostrava12
37IMFrolov Artur141001342422UKRŠK Dopravní podnik Praha5
38GMFtáčník Lubomír149000172516SVKŠK Zikuda Turnov2
39IMGažik Viktor149287522501SVKSlavia Kroměříž7
40GMGelfand Boris28056772686ISRMoravská Slavia Brno1
41GMGonda László7208522506HUNSlavia Kroměříž2
42GMGuijarro David22855252694ESP1. Novoborský šachový klub7
43GMGujrathi Vidit50294652721IND1. Novoborský šachový klub4
44FMHaring Filip149330802307SVKMoravská Slavia Brno13
45IMHausner Ivan3001102365CZEŠK Dopravní podnik Praha10
46GMHeberla Bartolomiej11151202564POLMoravská Slavia Brno5
47Holeksa Zdeněk3162612233CZEBŠŠ Frýdek-Místek14
48FMHolemář David3070092248CZEMoravská Slavia Brno15
49FMHollan Martin3609372353CZESlavia Kroměříž11
50FMHollan Petr3609452308CZESlavia Kroměříž14
51IMHrabuša Matej149080422364SVKGASCO Pardubice10
52GMHráček Zbyněk3000712556CZEGASCO Pardubice4
53GMHuschenbeth Niclas246047472616GERŠK Duras BVK1
54GMIvanchuk Vasyl141000102698UKRGASCO Pardubice1
55GMJakubiec Artur11032612460POLLabortech Ostrava3
56GMJakubowski Krzysztof11128482515POLŠK Slavoj Poruba5
57GMJansa Vlastimil3001282433CZEVýstaviště Lysá nad Labem8
58GMJaracz Pavel11022222466POLŠK Zikuda Turnov8
59IMJasný Stanislav3110302322CZEBŠŠ Frýdek-Místek9
60IMJirka Jiří3117312401CZESiesta Solution Unichess11
61GMJirovský Miloš3032242453CZEGASCO Pardubice9
62IMJirovský Petr3059952394CZEŠK Dopravní podnik Praha14
63GMJurčík Marián149075182456SVKSiesta Solution Unichess5
64FMJurčík Martin149075342372SVKSiesta Solution Unichess7
65Kander Ladislav3125252039CZELabortech Ostrava18
66Kaňok Jaroslav3123122160CZELabortech Ostrava15
67IMKaňovský David3162102429CZEŠK Slavoj Poruba8
68GMKantans Toms116029452488LATŠK Zikuda Turnov4
69FMKarlík Vladimír3010272133CZESlavia Kroměříž19
70Kašík Miroslav3245151963CZESlavia Kroměříž20
71GMKempinski Robert11056632575POLŠK Slavoj Poruba1
72GMKislinsky Alexey141088012444CZEVýstaviště Lysá nad Labem10
73IMKlíma Lukáš3075482353CZEŠK Slavoj Poruba11
74IMKočiščák Jiří3221212507CZELabortech Ostrava1
75IMKonopka Michal3086332347CZESlavia Kroměříž13
76GMKorobov Anton141057302685UKRBŠŠ Frýdek-Místek1
77IMKourousis Epaminondas42116262387CZEŠK Dopravní podnik Praha11
78IMKozák Ádám7532462523HUNSlavia Kroměříž5
79FMKoziol Kamil11615552323POLLabortech Ostrava6
80Krajina Aleš3021122168CZELabortech Ostrava13
81IMKraus Tomáš3317082457CZEŠK Zikuda Turnov3
82GMKrejčí Jan3221562557CZE1. Novoborský šachový klub11
83IMKriebel Tadeáš3300272517CZE1. Novoborský šachový klub14
84FMKuba Jindřich3182482292CZESiesta Solution Unichess14
85IMKulhánek Tomáš3096562345CZEŠK Dopravní podnik Praha13
86FMLahner Jakub3133602300CZEGASCO Pardubice13
87IMLanč Alois149000412286SVKSlavia Kroměříž15
88GMLanda Konstantin41016852625RUSVýstaviště Lysá nad Labem4
89GMLáznička Viktor3163852643CZE1. Novoborský šachový klub6
90FMLiška Jiří3502062299CZEŠK Zikuda Turnov12
91FMLudvík Tomáš3676642272CZEGASCO Pardubice12
92Macíček Jakub3250902244CZELabortech Ostrava17
93FMMalík Jan3175002311CZELabortech Ostrava8
94IMMalinovský Karel3138742454CZESlavia Kroměříž8
95GMMarkoš Ján149034742571SVKSlavia Kroměříž6
96GMMarkowski Tomasz11056802546POLŠK Slavoj Poruba3
97IMMazúr Štefan149093322448SVKSlavia Kroměříž9
98GMMeduna Eduard3000552374CZEVýstaviště Lysá nad Labem13
99GMMichalík Peter149075262595CZESiesta Solution Unichess1
100FMMiesbauer Jan3672222387CZEŠK Dopravní podnik Praha4
101GMMiton Kamil11119142589POLLabortech Ostrava2
102Mojžíš Martin3242641989CZEGASCO Pardubice15
103GMMovsesian Sergei3102042641ARMGASCO Pardubice2
104FMMrázek Lumír3321272328CZEBŠŠ Frýdek-Místek8
105FMMudrák Josef3011162255CZESlavia Kroměříž17
106GMNabaty Tamir28090522644ISRVýstaviště Lysá nad Labem2
107GMNajer Evgeniy41189872661RUSVýstaviště Lysá nad Labem3
108GMNasuta Grzegorz11416862561POLŠK Slavoj Poruba2
109GMNavara David3090952717CZE1. Novoborský šachový klub3
110IMNayhebaver Martin149234322473SVKMoravská Slavia Brno8
111Nezval Filip237099601927CZEŠK Duras BVK14
112GMNguyen Thai3588782558CZE1. Novoborský šachový klub13
113FMObšivač Josef3036902278CZEMoravská Slavia Brno9
114GMOral Tomáš3037392495CZEVýstaviště Lysá nad Labem7
115GMPakleza Zbigniew11192902505POLLabortech Ostrava7
116GMPapp Gabor7186022595HUNSlavia Kroměříž4
117IMPastirčák Milan3004622280CZESlavia Kroměříž16
118GMPecháč Jerguš149269702487SVKGASCO Pardubice7
119GMPentala Harikrishna50070032716IND1. Novoborský šachový klub1
120IMPetényi Tamás149090902428SVKSlavia Kroměříž10
121GMPetr Martin3182992457CZEGASCO Pardubice8
122IMPiesik Piotr11361942419POLBŠŠ Frýdek-Místek12
123IMPisk Petr3046892338CZEMoravská Slavia Brno10
124GMPlát Vojtěch3257402589CZEVýstaviště Lysá nad Labem5
125IMPlischki Sebastian46371432387GERŠK Dopravní podnik Praha8
126GMPolák Tomáš3005602548CZEMoravská Slavia Brno7
127IMPonížil Cyril3222022502CZEŠK Duras BVK5
128GMPonomariov Ruslan141033202634UKRVýstaviště Lysá nad Labem1
129IMPřibyl Josef3001872230CZEŠK Dopravní podnik Praha15
130IMPřibyl Martin3023922286CZEŠK Dopravní podnik Praha16
131IMPriehoda Vítězslav149001222341CZEVýstaviště Lysá nad Labem14
132IMPůlpán Jakub3027592414CZEŠK Dopravní podnik Praha2
133WFMPýchová Nela3513692140CZEMoravská Slavia Brno16
134FMRabatin Jakub3295172278CZEBŠŠ Frýdek-Místek10
135GMRagger Markus16108562674AUT1. Novoborský šachový klub5
136GMRašík Vítězslav3003062464CZELabortech Ostrava5
137WIMRichterová Nataša3505912215CZELabortech Ostrava14
138GMRodshtein Maxim28068512628ISRŠK Zikuda Turnov1
139GMRogozenco Dorian12103192475ROUVýstaviště Lysá nad Labem9
140IMRojíček Vojtěch3199022383CZEBŠŠ Frýdek-Místek11
141Rosenbaum Pavel3238101961CZEGASCO Pardubice16
142FMRoško Luboš3211922306CZEGASCO Pardubice11
143Roubalík Jakub3222372408CZEŠK Duras BVK7
144Rous Daniel3381502238CZEŠK Dopravní podnik Praha17
145FMRubeš Jan3381762366CZESlavia Kroměříž12
146FMRýdl Jiří3463902423CZESiesta Solution Unichess6
147FMSahidi Samir149363722396SVKŠK Dopravní podnik Praha12
148GMSaric Ivan145081502655CROMoravská Slavia Brno2
149GMSasikiran Krishnan50049852648IND1. Novoborský šachový klub8
150GMSergeev Vladimir141010762403UKRŠK Dopravní podnik Praha7

Ukaž kompletní listinu