Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2019

Poslední aktualizace18.06.2019 16:28:57, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. KŠ Říčany (Rtg prům.:1726, PH 1: 27 / PH 2: 147)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1CMFiněk Václav2074CZE23718293100½110115,591619
2Němec Jáchym1940CZE237165251111111119,091586
3Šmolík Jáchym1652CZE237016411111111119,091472
4Day Tobiáš1690CZE3977091111111119,091367
5Pressler Tobias1595CZE237153591111111119,091325
6Sehnoutková Laura1406CZE2372521401½11111½7,091225
  2. BŠŠ Frýdek-Místek A (Rtg prům.:1478, PH 1: 24 / PH 2: 146)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Paseka Matyáš1642CZE237032961111111119,091632
2Vašínek Martin1700CZE392200½1011½0015,091566
3Buchta Bartoloměj1556CZE23702885110111½016,591449
4Lička Denis1349CZE237092511101111118,091393
5Bartečková Denisa1342CZE23712597½001111116,591357
6Létal Hynek1278CZE2371925711½1011½17,091246
  3. Ortex Hradec Králové (Rtg prům.:1451, PH 1: 19 / PH 2: 146)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Winter Ondřej1533CZE23702192½101001115,591653
2Zelba Lukáš1614CZE2371787411100½1116,591545
3Levitner Matěj1575CZE237121471½11000115,591439
4Zelbová Lada1469CZE237178821111001½16,591373
5Schmutzer Jakub1348CZE237178401110000115,091329
6Zelba Josef1165CZE1100001115,091214
  4. Spartak Ústí A (Rtg prům.:1386, PH 1: 17 / PH 2: 142)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Werner Hong Quan Dan1599CZE237026641110000014,091664
2Šíp Marek1479CZE3973001011½110½6,091592
3Mrkvan František1384CZE237216261010001014,091435
4Bureš Karel1329CZE3859481½001½1004,091389
5Dudková Josefína1421CZE237123501½11101016,591341
6Mikulka Martin Michael1106CZE237308031111100016,091178
  5. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:1557, PH 1: 16 / PH 2: 155)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Brožka Karel2142CZE3987050011011004,091634
2Bouška Jiří1620CZE237222231101000104,091556
3Janoušková Adéla1457CZE237098040100010½02,591444
4Starý Vojtěch1330CZE39981710000½1103,591422
5Šlosar Jan1369CZE237009041101010105,091337
6Váňa Jakub1422CZE23712210½½1½1111½7,091203
  6. Unichess A (Rtg prům.:1462, PH 1: 16 / PH 2: 142)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Juhaňák Daniel1550CZE2371876511½½010004,091677
2Souček Jan1595CZE237132751110½11117,591534
3Svoboda Daniel1458CZE237186840½00011114,591403
4Tesař Jakub1528CZE237187301110½00003,591344
5Dobsa Emma1375CZE237093911110111017,091318
6Mruškovič Ondřej1266CZE237257291100½10½15,091197
  7. ŠK Kuřim A (Rtg prům.:1478, PH 1: 16 / PH 2: 135)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Šetina Václav1548CZE23712180½0½1011015,091610
2Tajovský Šimon1564CZE39209001011100½4,591546
3Hronek Ondřej1531CZE237030241111½10016,591389
4Boček Adam1513CZE237028341½01110½16,091319
5Sikorová Jana1483CZE3924721½00100013,591264
6Kubátová Ema1227CZE23724072100001,051231
7Souček Andrej1080CZE2372734910001,041130
  8. Interchess Frýdek-Místek (Rtg prům.:1446, PH 1: 15 / PH 2: 140)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Juračák David1445CZE2370897201½110½004,091600
2Kaňák Matyáš1530CZE3983491011½01½05,091506
3Zemek Antonín1462CZE23703474½01110½105,091384
4Očko Nikolas1155CZE237148080000000000,091345
5Filipová Vanesa1235CZE237075421001011105,091293
6Kožušníková Daniela1372CZE237292791011011106,091118
  9. BŠŠ Frýdek-Místek B (Rtg prům.:1360, PH 1: 15 / PH 2: 133)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Matusík Ondřej1440CZE2371075610½01001½4,091597
2Šigut Ondřej1324CZE237128130000100½½2,091484
3Osina Jaromír1319CZE237127591011000115,091290
4Tichá Sofie1394CZE237093241011010015,091288
5Horková Tereza1366CZE237126781110101½½6,091223
6Buchtová Viktorie1314CZE23714786101½101½16,091222
  10. Unichess B (Rtg prům.:1303, PH 1: 15 / PH 2: 125)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Štogr Viktor1455CZE2371607000000½0000,591550
2Senft Antonín1272CZE237153911½10000103,591527
3Hroch Matěj1376CZE23710365001011½003,591395
4Prokop Filip1250CZE23730820½110111106,591302
5Rousková Anežka1220CZE3987301010001½03,591271
6Day Sophia Olivia1243CZE237267091110011106,091123
  11. ŠK 64 Plzeň (Rtg prům.:1416, PH 1: 15 / PH 2: 113)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Janouš Marek1703CZE23709650111½111118,591576
2Mametev Artem1502CZE237101951001110½15,591415
3Trhlík Samuel1338CZE23711647001½0001,571330
4Novák Ondřej1281CZE237185871101½0115,581241
5Bludský Hynek1334CZE2372444710½10013,571205
6Bludský Vít1337CZE23724455101103,051167
7Šafářová Anna Marie1077CZE237212351½00101014,591148
  12. VŠTE České Budějovice (Rtg prům.:1478, PH 1: 13 / PH 2: 140)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Šimůnek Jakub Šimon1540CZE237094641110100004,091610
2Pražák Daniel1782CZE237094560111½011½6,091511
3Bárta David1409CZE391360110010½003,591375
4Garabik Marek1471CZE23717742½111½00015,091352
5Cinková Vicky1411CZE23725826110002,051277
6Rolinková Adéla1254CZE39680001012,041259
7Berkovec Jakub1153CZE237270800½0011,551170
8Nechvátalová Eva1028CZE237248971½001,541217
  13. ŠK Staré Město (Rtg prům.:1359, PH 1: 13 / PH 2: 115)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Šimek Viktor1573CZE3983731011011106,091565
2Delgerdalai Bayarjavkhlan1504CZE2372727610101110½5,591452
3Babula Matěj1323CZE3983221½11111½07,091381
4Spáčilová Klára1391CZE237093080000½11002,591324
5Procházka Rostislav1145CZE237127831010½10003,591291
6Chauvin Leon1219CZE237301371010010014,091146
  14. TJ+DDM Náměšť n. Oslavou (Rtg prům.:1293, PH 1: 13 / PH 2: 105)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hladký Tadeáš1760CZE23707224½1½1011117,091479
2Zezula Jakub1485CZE237232031110011005,091413
3Šťávová Markéta1138CZE237148240101½11105,591267
4Zezula Matěj1161CZE237257960101011116,091281
5Kijonka Marek1114CZE0100001,061224
6Šťávová Lucie1100CZE237156420101002,061230
7Mičánek Max1042CZE0110½13,561052
  15. ŠK Zlín-Malenovice (Rtg prům.:1284, PH 1: 13 / PH 2: 102)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hobza Vojtěch1531CZE2370924301011½½116,091549
2Samohýl Adam1306CZE237148160½001½0½13,591429
3Hobza Richard1495CZE237092351½0½11½1½6,091329
4Zádrapová Amálie1188CZE2371027601101011½5,591232
5Mičutka Daniel1186CZE237273060100001103,091160
6Bambuch Lukáš0CZE00001½0012,591089
  16. ŠK Kuřim B (Rtg prům.:1186, PH 1: 12 / PH 2: 109)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Ševčík Pavel1274CZE237121980000½000½1,091554
2Havel Tomáš1294CZE2371206601100011½4,591446
3Zachariáš Pavel1074CZE2373023400½0001001,591350
4Boháč Šimon1183CZE23702842011100½½04,091283
5Kubátová Běta1235CZE23724064010111½4,571213
6Ševčíková Kateřina1056CZE237302180100001,061147
7Šetina Jan0CZE101½13,551091
  17. Panda Rychnov (Rtg prům.:1342, PH 1: 12 / PH 2: 100)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Kobr Matěj1536CZE39964700111½1015,591480
2Dušánek Michal1578CZE23721022010½0½1½14,591303
3Poláček Luděk1074CZE237047130000,031269
4Krautschneider Daniel Jan1278CZE2372600801½010½115,091236
5Hetfleischová Elen1203CZE3992131100110½15,591173
6Kroulík Václav1354CZE237254781111110½17,591118
7Kroulík Štěpán1100CZE23725460001½012,561079
  18. QCC České Budějovice (Rtg prům.:1182, PH 1: 12 / PH 2: 100)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Smola David1440CZE237213670010011104,091528
2Havelková Beáta1310CZE237094051½10111106,591383
3Smola Jan1154CZE237213750½100½0114,091310
4Bajgar Matěj1125CZE2372660100½001½002,091246
5Bruce Jakub William0CZE00100½0001,591213
6Gregor Alexandr1061CZE0100011104,091083
  19. Kobylisy Praha (Rtg prům.:1318, PH 1: 11 / PH 2: 98)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Andrle Filip1568CZE237187490111010½04,591475
2Švadlenka Michal1386CZE2371706800000011,071386
3Švadlenka Dominik1415CZE237162580110011116,091231
4Sadil Antonín1275CZE0001½1½3,071119
5Cihlář Eduard1163CZE01101115,071145
6Martínek Denis1100CZE237162230011013,061186
7Davaakhuu Anungoo1039CZE1001000114,091093
  20. Lokomotiva Brno (Rtg prům.:1302, PH 1: 10 / PH 2: 128)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Ulčák Michael1513CZE2371913301½1110105,591528
2Pešek Antonín1418CZE23707488½101010003,591431
3Vavřínková Marie1331CZE39215401010011½4,591405
4Sedlák Václav1252CZE237206620111½000½4,091281
5Coufalová Laura1298CZE23709200½½11½11½17,091176
6Stašok Kiril0CZE00011½002,581139
7Stašok Danil0CZE00,011243
  21. ŠK Frýdlant (Rtg prům.:1206, PH 1: 10 / PH 2: 87)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Křelina Jan1458CZE2373094311000110½4,591447
2Mauer Pavel1309CZE237238580001½11½½4,591340
3Kučina Ondřej1198CZE23730951½001110014,591219
4Drahoš Karel1137CZE1½½1104,061090
5Batelka Matyáš1016CZE0000,031185
6Winkler Bernard0CZE00000110½2,591122
7Rybáčková Lucie1116CZE01101115,071110
  22. CHS Chotěboř (Rtg prům.:1311, PH 1: 9 / PH 2: 116)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Lang Šimon1588CZE237124491100½0½003,091549
2Jun Robert1344CZE237095100101100003,091481
3Nejedlý Radek1391CZE386960111½1½½005,591328
4Jun Rostislav1368CZE237195240101111106,091249
5Krupička Filip1108CZE237199660101000103,091228
8Křivská Eliška0CZE23728922½011010003,591134
  23. Agentura 64 Grygov (Rtg prům.:1355, PH 1: 9 / PH 2: 106)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Zrůbek Adam1713CZE23718706110010½104,591458
2Harašta Matěj1484CZE10½0001,561436
3Zrůbek Dan1420CZE23718714½0111104,571218
4Kurfürst Adam1413CZE23703156011½1½½15,581292
5Bouchal Marek1045CZE237028691010002,061222
6Mikešová Lenka1057CZE237273140101000013,091238
7Bouchalová Květa0CZE2372044100001½1013,591098
  24. ŠK Česká Lípa (Rtg prům.:1244, PH 1: 8 / PH 2: 94)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1David Adam1333CZE23704420½01½1½1116,591450
2Sichrovský Filip1408CZE237217900010010114,091315
3Zákutný František1340CZE237218470010000½01,591248
4Halama Tomáš1252CZE397970000½½0½½13,091223
6Hůlka Vít1084CZE237268900010110003,091167
7Novotná Adéla1024CZE237216930111101005,091084
  25. JOLY Lysá (Rtg prům.:1203, PH 1: 8 / PH 2: 91)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Mrázek Adam1423CZE237250100001½000½2,091507
2Hodek Martin1163CZE23728760001001,051378
3Ocelák David1288CZE237287950011100½½4,091311
4Ocelák Lukáš1186CZE23728817000000½00,581253
5Stefaniv Vladyslav1049CZE23728825½11100115,581164
6Kammová Kateřina1014CZE101011½4,571073
7Fajmon Herbert1100CZE0000,031183
8Engelthalerová Šárka0CZE00,011337
9Kaplanová Dominika1055CZE1001,031100
10Kavan Viktor Florian1058CZE00,011077

Ukaž kompletní listinu

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž