Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 23:35:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat de Catalunya Individual edats Sub16 211787
Darrera actualització18.04.2019 13:47:56, Creador/Darrera càrrega: Manuel Navarro Perez
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda El 2019/04/15 A les 16:15
T.
Núm.
Nom
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Núm.
1
1
Masague Artero Guerau
4
½ - ½
4
Prats Safont Sergi
4
2
15
Zheng Hong Wei
3½
1 - 0
4
Ribera Veganzones Josep Maria
6
3
14
Fosch Ferre Arnau
3
0 - 1
3
Alvarez Albiol Victor
2
4
3
Cespedes Llaverias Llibert
3
1 - 0
3
Farre I Benseny Miquel
22
5
7
Riu Lopez Sergi
3
½ - ½
3
Dartmann Aubanell Catriona
24
6
21
Cano Vila Eduard
3
0 - 1
3
Ros Alonso Joana
8
7
9
Bes Alvarez Alex
3
½ - ½
3
Aullon Coral Nil
32
8
23
Povill Claros Laura
3
½ - ½
3
Alfonso Pellisa Aaron
10
9
11
Moya Nunez Pau Salvador
3
½ - ½
3
Vinolas Anglada Laura
34
10
12
Salvans Serra Arnau
3
1 - 0
3
Rocamora Martorell Ferran
37
11
20
Pueyo Amoros Pau
2½
1 - 0
3
Lopez Minguella Armand
38
12
5
Martin Barcelo Carles
2½
½ - ½
2½
Zhao Xijunjie
60
13
39
Cubero Ortiz De Latierro Oscar
2½
½ - ½
2½
Ramon Herraez Alex
16
14
19
Parra Ordorica Gorka
2½
1 - 0
2½
Cano Rodriguez Daniel
46
15
31
Huerta Llorens Arnau
2½
1 - 0
2½
Barrionuevo Nistal Hugo
36
16
13
Alcon Llosada Alex
2
1 - 0
2
Vargas Rodriguez Gabriel
44
17
17
AFM
Horta Gafarot Biel
2
0 - 1
2
Garcia-Arroba Romero Adrian
48
18
18
Ruiz Soria Adria
2
1 - 0
2
Moya Sarda Amadeu
49
19
51
Cruz Medina Julia
2
0 - 1
2
Gomez Navais Marcal
26
20
53
Ventura Cebada Oriol
2
0 - 1
2
Palau Barrufet Vinyet
27
21
28
Jorda Ottens Marc
2
1 - 0
2
Querol Zamora Ivan
50
22
29
Garcia Gallardo Victor
2
½ - ½
2
Biosca Cid Merce
54
23
55
Perez Castells Quim
2
0 - 1
2
Garcia Ramos Anais
33
24
35
Lavernia Marco Marc
2
½ - ½
2
De Santiago Gordo Abel
52
25
57
Agapito Garrido Bernat
2
½ - ½
2
Alvaro Hermosa Ramon
40
26
41
Moncunill Calvet Pol
2
0 - 1
2
De Lomas Busquets Alba
56
27
42
Carranza Kairgaliyev Jan
2
1 - 0
2
Segui Blanes Gerard
64
28
43
Lisiewicz Jornet Julia
2
½ - ½
2
Ponsa Alcubierre Gemma
81
29
25
Dominguez Laguna Eduard
1½
1 - 0
1½
Gomez Rivera Judit
74
30
65
Alcantara Ruiz Natalia
1½
0 - 1
1½
Marabajan Navas Saul
30
31
63
Ramirez Cortes Izan
1½
1 - 0
1½
Ibarz Guasch Maria
58
32
67
Bautista Sarmiento Joel
1½
0 - 1
1
Fernandez Herrera Aleix
59
33
45
Arias Aranda Guillem
1
1 - 0
1
Murciano Criado Natalia
70
34
47
Mancha Cerezuela Sergio
1
1 - 0
1
Llaurado Pladellorens Caterina
73
35
61
Rossell Aran Joan
1
1 - 0
1
Blanes Gay Sir Nil
72
36
79
Prim Moran Clara
1
0 - 1
1
Puig Mata Ferran
62
37
75
Sinfreu Sitjes Sem
1
1 - 0
1
Fresneda Arias Esther
66
38
82
Henestrosa Martinez Anna
1
0 - 1
1
Verdaguer Planella Pol
68
39
83
Roura Cortada Joana
1
½ - ½
1
Romeu Miracle Joel
69
40
71
Pou Tuset Miquel
½
0 - 1
½
Llinares Pampols Samuel
78
41
77
Masot Casals Joan
0
0 - 1
½
Chiva Perez Jordi
80
42
76
Niubo Parramon Edgar
0
1
bye
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió