Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 15:45:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat de Catalunya Individual edats Sub16 211787
Darrera actualització18.04.2019 13:47:56, Creador/Darrera càrrega: Manuel Navarro Perez
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
1. Ronda El 2019/04/13 A les 16:15
T.
Núm.
Nom
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Núm.
1
1
Masague Artero Guerau
0
1 - 0
0
Carranza Kairgaliyev Jan
42
2
43
Lisiewicz Jornet Julia
0
0 - 1
0
Alvarez Albiol Victor
2
3
3
Cespedes Llaverias Llibert
0
½ - ½
0
Vargas Rodriguez Gabriel
44
4
45
Arias Aranda Guillem
0
0 - 1
0
Prats Safont Sergi
4
5
5
Martin Barcelo Carles
0
1 - 0
0
Cano Rodriguez Daniel
46
6
47
Mancha Cerezuela Sergio
0
0 - 1
0
Ribera Veganzones Josep Maria
6
7
7
Riu Lopez Sergi
0
½ - ½
0
Garcia-Arroba Romero Adrian
48
8
49
Moya Sarda Amadeu
0
0 - 1
0
Ros Alonso Joana
8
9
9
Bes Alvarez Alex
0
1 - 0
0
Querol Zamora Ivan
50
10
51
Cruz Medina Julia
0
0 - 1
0
Alfonso Pellisa Aaron
10
11
11
Moya Nunez Pau Salvador
0
1 - 0
0
De Santiago Gordo Abel
52
12
53
Ventura Cebada Oriol
0
0 - 1
0
Salvans Serra Arnau
12
13
13
Alcon Llosada Alex
0
1 - 0
0
Biosca Cid Merce
54
14
55
Perez Castells Quim
0
0 - 1
0
Fosch Ferre Arnau
14
15
15
Zheng Hong Wei
0
1 - 0
0
De Lomas Busquets Alba
56
16
57
Agapito Garrido Bernat
0
1 - 0
0
Ramon Herraez Alex
16
17
17
AFM
Horta Gafarot Biel
0
1 - 0
0
Ibarz Guasch Maria
58
18
59
Fernandez Herrera Aleix
0
1 - 0
0
Ruiz Soria Adria
18
19
19
Parra Ordorica Gorka
0
1 - 0
0
Zhao Xijunjie
60
20
61
Rossell Aran Joan
0
0 - 1
0
Pueyo Amoros Pau
20
21
21
Cano Vila Eduard
0
1 - 0
0
Puig Mata Ferran
62
22
63
Ramirez Cortes Izan
0
0 - 1
0
Farre I Benseny Miquel
22
23
23
Povill Claros Laura
0
1 - 0
0
Segui Blanes Gerard
64
24
65
Alcantara Ruiz Natalia
0
0 - 1
0
Dartmann Aubanell Catriona
24
25
25
Dominguez Laguna Eduard
0
1 - 0
0
Fresneda Arias Esther
66
26
67
Bautista Sarmiento Joel
0
0 - 1
0
Gomez Navais Marcal
26
27
27
Palau Barrufet Vinyet
0
0 - 1
0
Verdaguer Planella Pol
68
28
69
Romeu Miracle Joel
0
0 - 1
0
Jorda Ottens Marc
28
29
29
Garcia Gallardo Victor
0
0 - 1
0
Murciano Criado Natalia
70
30
71
Pou Tuset Miquel
0
0 - 1
0
Marabajan Navas Saul
30
31
31
Huerta Llorens Arnau
0
1 - 0
0
Blanes Gay Sir Nil
72
32
73
Llaurado Pladellorens Caterina
0
0 - 1
0
Aullon Coral Nil
32
33
33
Garcia Ramos Anais
0
1 - 0
0
Gomez Rivera Judit
74
34
75
Sinfreu Sitjes Sem
0
0 - 1
0
Vinolas Anglada Laura
34
35
35
Lavernia Marco Marc
0
1 - 0
0
Niubo Parramon Edgar
76
36
77
Masot Casals Joan
0
0 - 1
0
Barrionuevo Nistal Hugo
36
37
37
Rocamora Martorell Ferran
0
1 - 0
0
Llinares Pampols Samuel
78
38
79
Prim Moran Clara
0
0 - 1
0
Lopez Minguella Armand
38
39
39
Cubero Ortiz De Latierro Oscar
0
½ - ½
0
Chiva Perez Jordi
80
40
81
Ponsa Alcubierre Gemma
0
0 - 1
0
Alvaro Hermosa Ramon
40
41
41
Moncunill Calvet Pol
0
1 - 0
0
Henestrosa Martinez Anna
82
42
83
Roura Cortada Joana
0
1
bye
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió