Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

XII Open Internacional de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Grup A

Darrera actualització29.08.2010 20:34:12, Creador/Darrera càrrega: jaume bosch romay

Classificació final després de 10 rondes

OrdreNúm. Ini. NomGrFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
13
GMRodshtein MaximISR260908,5054,567,0
21
GMMarkowski TomaszPOL262808,05052,064,0
340
FMPerez Mitjans Orelvis2456ESP24242426Scc Sabadell8,06047,058,5
423
GMHandke FlorianGER249408,07051,564,0
59
GMPeralta Fernando2588ARG25702561P.E. Cerdanyola Vallès8,08053,567,0
67
GMNijboer FrisoNED258207,53053,566,5
726
IMBarrientos Sergio ECOL247724297,54056,069,5
829
IMGerzhoy LeonidCAN247107,5053,066,0
925
IMKhmelniker IlyaISR248307,5052,063,5
1045
IMSidorenko IlyaISR240907,5051,564,0
1117
GMCabrera AlexisESP253325297,5050,562,5
1220
IMReinaldo Castineira RoiESP25112504Santa Ana7,5050,060,5
1316
GMBhat Vinay SUSA253607,5049,061,5
1410
GMFier Alexandr2598BRA257007,5047,558,0
1518
GMCuartas Jaime Alexander2543COL25292516Montcada7,5046,558,0
1621
GMMartinez Duany Lelys StanleyCUB251007,0056,068,5
176
GMBluvshtein MarkCAN258307,0054,066,0
1814
GMNarciso Dublan Marc2543ESP25402532Montcada7,0052,064,5
1954
IMBergez LucFRA23940Evry Grand Roque7,0051,563,5
2033
IMBrunner NicolasFRA245107,0051,064,0
2137
IMRojas Keim Luis2486CHI24372451Mollet7,0051,063,0
2239
IMRichter MichaelGER24280Scachpinguine Berlin7,0050,063,0
238
GMParligras Mircea2591ROU25742558Scc Sabadell7,0049,562,0
2442
IMAnikaev Yuri NRUS241107,0049,561,5
2587
FMGenutis MindaugasLTU22790Trys Nuliai7,0049,559,5
2627
IMEscobar Forero AlderCOL247424577,0049,062,0
2713
GMAroshidze Levan2565GEO25482547Balaguer7,0049,061,0
284
GMMamedov NidjatAZE260407,0049,060,5
2952
IMAlonso Garcia Rene Marcial2432CUB23962394Escola Escacs BCN7,0048,560,5
3062
IMMascaro March PedroESP236323597,0047,559,5
3192
Kadric DenisBIH226307,0047,557,5
3249
FMGonzalez Perez ArianCUB240307,0046,057,5
3334
IMPanelo Marcelo2462ARG24502447Sant Andreu7,0043,555,0
3438
Cruz Jonathan2342PER24370Ateneu Barcelones7,0042,052,0
3528
IMZoler DanISR24740Asa Tel Aviv6,5054,567,0
3619
IMAlonso Rosell Alvar2527ESP25212498Gerunda6,5053,065,5
3724
GMCori Jorge2478PER24860Barceloneta6,5053,065,5
3822
GMOms Pallisse Josep2548ESP24942482Lleida6,5052,564,5
3948
WGMCori T Deysi2412PER24030Barceloneta6,5050,562,5
4041
IMLeniart ArkadiuszPOL24230KS Polonia Wroclaw6,5050,063,5
4155
FMKanarek MarcelPOL238706,5049,561,5
4244
IMVidarte Morales Arturo2467ESP24092396Montcada6,5049,061,5
4335
GMKarlsson Lars2487SWE24492470Sitges6,5048,561,0
4457
IMBukal Vladimir JrCRO238106,5048,560,0
4568
FMRios Cristhian CamiloCOL233706,5048,559,5
4693
FMStromboli EttoreITA22590Societa Scacchistica Anastatiana6,5048,058,5
4767
IMFernandez Aguado Enrique2401ESP23432344Sitges6,5047,559,0
4846
FMLorenzo De La Riva Lazaro2427ESP24072382Sant Josep Badalona6,5047,059,0
4971
Ootes LarsNED23150BSG6,5046,558,5
5083
FMGomez Jurado Luis Alberto2354ESP22872286Barberà6,5046,557,5
5164
FMDebray ChristopherFRA23620Rueil Malmaison6,5046,058,0
52121
FMWhite Michael J RENG22170Oxford6,5046,057,5
5369
FMFranca Ricardo BedinBRA232706,5046,057,0
5477
IMRios Alejandro2364COL23082311Terrassa6,5045,557,0
5572
cmColon Garcia Enrique2396ESP23142323Sant Adrià6,5045,556,5
5653
IMGullaksen EirikNOR23950Bergens6,5045,556,5
5797
Sgnaolin DavideITA225506,5045,054,5
5843
IMGonzalez Rodriguez Jorge A2485COL24092445Lleida6,5044,556,5
5988
Plukkel SjoerdNED22790SV de Wijker Toren6,5044,555,0
6058
Carlstedt JonathanGER23790Hamburger SK6,5044,055,0
61140
cmGardela Batlle Jordi2289ESP21832193Ateneu Colon6,5044,054,0
62113
Uribe Arteaga DanielCOL22332262Capablanca Torrevieja6,5043,053,0
63149
Meurs TomNED21750Schaakstad Apeldoom6,5042,552,0
6430
FMCruz Filemon2508PER24562437Tres Peons6,5041,051,0
6515
IMCruz Cristhian2569PER25362530Escola Escacs BCN6,0052,564,5
6663
IMLanzani MarioITA23620ASA Ancona6,0048,060,0
6732
IMHirneise TobiasGER24540SV Wattenscheid6,0048,059,5
68152
Sturt Raven MUSA217306,0048,058,0
6951
Michielsen JoostNED23970SC Utrecht6,0046,558,5
7076
FMEggleston David JENG23090Durham6,0046,558,5
7156
FMSowray Peter JENG23830Richmond Junior6,0046,558,0
7281
Martin Fuentes AlbertoESP22972279Solvay6,0046,558,0
73100
Fernandez Garcia Jose MiguelESP22522248Shahmat de Sanlucar de Barrameda6,0046,056,5
7460
FMStrunski AndreasGER23650Stuttgarter SF 18796,0045,556,5
7585
Stromboli CarloITA22850Societa Scacchistica Anastatiana6,0045,056,0
76124
cmSerra Pages Jordi2267ESP22112234Figueres6,0044,556,5
7791
FMThompson Ian DENG226806,0044,556,0
78194
Saenz Narciso Miguel AngelESP21212099SA Logroñesa6,0044,556,0
79129
cmTallo Dominguez Imar2311ESP22042222Sant Martí6,0044,555,5
8070
FMSbarra MarcoITA23190Milano6,0044,555,0
8199
Abdalla Luiz Guilherme AurelliBRA22530ESD Guaru6,0043,555,5
82132
FMMascarenhas Alberto PinheiroBRA219506,0043,554,5
83212
Smith ThijmenNED20910Venlo6,0043,554,5
84164
Ootes LennartNED21560BSG6,0043,551,5
8566
FMPerpinya Rofes Lluis Maria2409ESP23442342Scc Sabadell6,0043,054,5
8661
IMArenas DavidCOL236406,0043,053,5
8775
FMHernandez IvanPER23102304Capablanca Torrevieja6,0042,553,0
8878
FMRobin SamyFRA23080LTA6,0042,552,5
89153
Vermeulen WesleyNED21730SC Utrecht6,0042,552,5
90110
Cruz Lledo PabloESP22392227Ajedrez Alcoi6,0042,552,0
91138
CMZoldan MatteoITA218706,0042,551,5
9282
Malloni MarcelloITA22930ASD Scacchi Latina6,0041,552,0
93111
FMAyza Ballester Jordi2303ESP22382247Barcelona-Vulca6,0041,052,0
94108
cmAvila Jimenez Javier2300ESP22402234Montmeló6,0040,551,0
95115
FMHartvig Ove WeissDEN22300Esbjerg Skakforening6,0040,051,0
96130
Pozzi EnricoITA22040Famiglia Legnanese6,0039,548,5
97112
Barrenechea Bahamonde GustavoESP22362225Sevilla6,0039,048,5
98177
Alberto ManuelANG214006,0038,547,5
9994
FMBykov AlexeyRUS22570Sovremennik6,0037,545,5
100106
WIMPapadopoulou VeraGRE22420PS Peristeriou6,0036,044,5
1012
GMKempinski RobertPOL261205,5050,063,5
102128
Tsarouhas KonstantinosGRE22050Chania Chess Academy5,5046,057,0
10350
FMBreier AndreasGER23990SK König Tegel5,5045,058,0
104253
Baekelant EvaBEL20340Brugge5,5045,057,0
105125
FMDelaney JohnIRL221005,5044,556,0
106127
Glantz RobertGER22070Schachfreunde Berlin 19035,5044,056,0
10786
cmLillo Castay Victor2383ESP22842285Figueres5,5044,055,0
108169
Egartner WolfgangAUT21520SK Volksbank Lienz5,5044,051,0
109297
Muratet LucasFRA19580Tolouse5,5043,553,5
110300
Rojano Alfonso Carlos2126ESP19531938La Colmena5,5043,053,5
111181
Galvez Extremera FranciscoESP21382148Linares5,5042,554,0
112119
Bernard JacquesFRA22210Evry Grand Roque5,5042,553,0
11380
FMRyan Joseph2359IRL23022301Foment Martinenc5,5042,552,0
114105
cmRandazzo Adrian2299ITA22432241P.E. Cerdanyola Vallès5,5042,053,5
115185
cmFont Purroy Vicenc2221ESP21332122Catalunya5,5042,053,0
116135
Bressac StephaneFRA21900Echequier Niçois5,5042,052,5
11779
Rabineau ClementFRA23050Clichy-echecs 925,5041,552,5
118116
Martinsen Stig KNOR22290Bergens5,5041,552,0
119283
Marchiori DiegoITA19760Capablanca Mestre5,5041,552,0
120156
cmMoreno Martin Daniel2299ESP21642156Sant Boi5,5041,551,0
12190
cmCapellades Subirana Marc2330ESP22682236Peona i peo5,5041,550,5
122165
Lillo Ferrer Jose Maria M2236ESP21552162Figueres5,5041,550,5
123183
cmMacaya Ruiz Alfons2246ESP21342151Santcugatenca5,5041,051,5
124143
Castellano Egea Einar2294ESP21802172Sant Andreu5,5041,051,0
125288
Balague Camps Marc2056ESP19641959Figueres B5,5041,051,0
126184
Meza Martinez Alcides Ivan2160HON21342084Bellvitge5,5040,551,5
127188
cmRojano Cano Francisco Jose2259ESP21272158La Colmena5,5040,551,5
128134
CMDi Fonzo ValerioITA21930Circolo Scacchi Monza5,5040,551,0
129147
cmCastaner Halster Xavier2264ESP21772160Barcelona-Vulca5,5040,551,0
130166
Berni FabrizioITA215405,5040,550,0
131162
Lacroix RomainFRA21570Castel/Moissac5,5040,050,0
132206
Perez Calahorra RicardoESP20952130Ajedrez Rivas5,5039,549,5
133222
Vinas Racionero Josep2172ESP20802103Barceloneta5,5039,549,0
134191
WFMAdamowicz KatarzynaPOL212305,5039,049,5
135276
Cemborain Oricain AlfonsoESP20001994Gazte Berriak5,5039,048,5
136178
Berube AntoineCAN214005,5036,545,5
137204
Burg BrentNED20990HMC Den-Bosch5,5035,546,5
138235
Navarro Alvarez Antoni2143ESP20662060Rubí5,5032,542,0
13965
FMOms Fuentes Lluis2398ESP23602348Barceloneta5,0049,061,0
140186
Albets Armengol Roland2233ESP21332111Catalonia5,0047,556,0
141109
WIMHaast AnneNED22400Stukkenjagers5,0047,059,0
142107
cmGarcia Gil Javier2287ESP22412213Ideal Clave5,0046,058,0
143141
Carrasco Rodriguez Jesus2295ESP21812182Montcada5,0044,554,5
144151
Bijlsma NickNED21730SC Sneek5,0044,055,0
145189
Quaranta CristianoITA21260Circolo Scacchisitco Padovano5,0043,554,5
146229
Frances Cuscullola Oriol2176ESP20712063Benavent5,0043,554,5
147154
La Manna FrancescoITA21700Unione Scacchistica Trenina5,0043,553,5
148219
Thomas FabienFRA20820Clermont-Ferrand Echecs5,0042,554,0
149155
cmSanchez Perales Ezequiel2255ESP21672179Masnou5,0042,552,5
150173
Lorente Penalba DiegoESP21432135SA Logroñesa5,0042,551,5
151208
Ayala Abenza Jose Luis2178ESP20952074Barcelona-Vulca5,0042,052,5
152213
Luke Brezmes Cristofer2196ESP20882092Tarragona5,0042,052,0
153232
De Andres Gonalons FernandoESP20682122Laguna5,0041,550,0
154242
Hortensius LisaNED20580SV Leiderdorp5,0041,051,0
155159
Cristiani CesareITA21590AS Franciacorta5,0041,050,5
156207
Carol Querol Santiago2196ESP20952109Terrassa5,0040,551,0
157195
Hansen VictorNOR21210Trondheim5,0040,050,5
158148
cmEscofet Martin David2250ESP21752166Scc Sabadell5,0040,050,0
159114
FMSimon Padros Emili2299ESP22332238Terrassa5,0039,549,5
160175
Comellas Blanchart Jordi2239ESP21422200Mataró5,0039,549,5
161161
Morcillo Ferran Jordi2239ESP21572131Catalunya5,0039,549,5
162332
Garcia Acosta Roger2021ESP18571803P.E. Cerdanyola Vallès5,0039,549,5
163144
FMLasinskas PovilasLTU218005,0039,048,0
164145
cmTravesset Ribera Daniel2269ESP21792177Sant Andreu5,0038,548,5
165318
Idiazabal Troyas AritzESP19131897Gazte Berriak5,0038,548,5
166218
Friese HenningGER208305,0038,047,5
167220
Fernandez Fernandez Juan CarloESP20812139Solvay5,0038,047,0
168123
Sadilek PeterAUT22130TU Wien5,0037,548,0
169265
Van Gils MartinNED20210Almere5,0037,547,0
170205
cmAlfonso Nogue Alfonso2161ESP20982145La Colmena5,0037,047,5
171160
Suarez Uriel AdrianESP21572179Casa del Ajedrez5,0037,047,0
172238
Cruells Cullet Jordi2170ESP20602052Mataró5,0037,046,5
173180
cmMarches Rios Joan Manuel2251ESP21382176Mataró5,0036,545,0
174225
Guidi MaurizioITA20780Famiglia Legnanese5,0036,046,0
175171
Jane Besora Esteve2241ESP21472137Cardona5,0035,544,5
176274
Garcia Castellote Oscar2137ESP20031922Peona i peo5,0035,542,5
177146
Mlynek PetrCZE21780Duras Brno5,0035,043,5
178158
Van Laatum MaartenNED21600MSV-VSM5,0034,544,5
179231
Fezza DavideITA20700Scacco al Re5,0034,543,0
180262
Julbe Canet Josep2103ESP20252028Foment Martinenc5,0033,040,5
181224
Grochowalski PawelPOL20780Torfarm-64 Torun5,0031,041,5
182209
Ribera Nebot Joan2178ESP20942112Santpedor5,0030,539,0
18311
GMAndersson UlfSWE256704,5051,063,0
184217
Burton Graham PENG20830South Wales Dragons4,5045,055,5
185103
Briscoe ChrisENG22470Surbiton4,5044,055,0
186319
Cayla JonathanFRA19130Cannes Echecs4,5044,054,5
18795
cmSanchez Ibern Marc2385ESP22552240Sant Martí4,5044,052,5
18884
WIMSchut LisaNED22860Het White pard sas van gent4,5043,554,0
189131
cmDel Valle Cirera Adria2318ESP21992214Barberà4,5043,553,5
190176
Gomez Gustavo PizzocaroBRA21420ESD Guaru4,5043,051,5
191102
CMColls Gelaberto Emili2317ESP22472238Figueres4,5042,552,5
192294
Oosterman Maarten-JanNED19610MSV-VSM4,5042,053,0
193308
Fernandez Diaz Cristian2119ESP19301933Mollet4,5042,051,5
194170
Vigo Allepuz David2241ESP21472146Escola Escacs BCN4,5041,551,5
195199
Skutta Bernd DrGER21100KKS-Koeln4,5041,551,5
196150
cmTebar Moreno Juan Carlos2289ESP21742193Ateneu Colon4,5040,050,0
197255
Kunz AndreGER20300BSV 63 Chemie Weibensee4,5040,049,0
198334
Ventura Bolet Maxim2062ESP18461793Vila Olímpica4,5039,549,0
199249
Romero Moreno Felix2163ESP20422063Sant Andreu4,5039,548,5
200197
Cabero Valero GumersindoESP21122069Oviedo 934,5039,049,0
201215
Marchador Villalba Jordi2166ESP20842097Jake4,5039,048,5
202267
Shatko Danil2179ESP20112019Sant Martí4,5038,548,5
203230
WFMAlfonso Nogue Beatriz2176ESP20702089La Colmena4,5038,547,0
204239
NMRidameya Tatche Jose Miguel2132ESP20602047Montcada4,5038,546,5
205168
Burlando AlessandroITA21530Famiglia Legnanese4,5038,546,0
206187
FMMaia Jose Eduardo Bastos OBRA213204,5038,049,5
207211
WFMClopes Llahi Judit2210ESP20912079Cerdanyola Mataro4,5038,048,5
208237
Montoya Irigoyen InigoESP20602060Oberena4,5038,047,0
209101
cmAyza Leon David2327ESP22492245Barceloneta4,5037,549,0
210179
cmLacasta Palacios Joaquim2223ESP21392146Martorell4,5037,548,5
211271
Forsberg Conde Martin2135ESP20101982Foment Martinenc4,5037,046,5
212290
Caballe Sasot Roger2065ESP19632008Tres Peons4,5037,046,0
213214
cmSerrano Pertinez Miquel2194ESP20852098Comtal4,5037,045,5
214310
cmSeverri Arrese Carlos2055ESP19281997La Lira4,5037,045,5
215142
Mazet JulienFRA21810Evry Grand Roque4,5036,546,0
216250
Balague Canadell Jordi2132ESP20422054Figueres B4,5036,545,0
217226
Sanchez Ibern Eric2173ESP20732077Sant Martí4,5036,044,0
218172
Bozzali ErmannoITA21450CSKB Vigevano4,5036,043,5
219299
Sola FlavienFRA195404,5035,542,5
220157
De Blois Figueredo Adria2139ESP21632148Peona i peo4,5035,044,0
221303
Nicolas Zapata JavierESP19391915Enric Valor4,5035,043,0
222248
Arndt UweGER20490BSV 63 Chemie Weissensee4,5032,540,5
223266
Chalmeta Torredemer Enric2149ESP20152044Colonia Güell4,5032,042,0
224233
Vargas Dreschler Manel2067ESP20681964Catalunya4,5031,040,5
225216
Granaldi AlessandroITA208404,0044,555,0
226122
Alvarado CarlosPER22160YMCA Warszawa4,0042,552,5
227201
Ferreira Kleber VictorBRA210704,0041,052,5
228200
Parrini DanieleITA21090Bobby Fisher Viterbo4,0039,550,0
229275
Peschke MatthiasGER20020SK Marmstorf4,0039,549,0
230133
FMLacrosse MarcBEL21930KGS Ruy Lopez4,0039,048,5
231338
Delisau Gil Oriol2017ESP18181798Sant Andreu4,0038,549,0
232120
Muter DonnyENG221804,0038,548,0
233228
Valencia Jimenez Jose2172ESP20722067P.E. Cerdanyola Vallès4,0038,548,0
234245
Palomo Teruel Xavier2190ESP20562057Reus Deportiu4,0038,046,5
235247
Zilverberg JasperNED20510MSV-VSM4,0038,045,0
236352
Lago Tort Adrian2061ESP02074Esplugues4,0037,047,0
237234
Parramon Ros Francesc2181ESP20662071Gerunda4,0037,047,0
238270
Colls Bosch Emili2112ESP20102036Figueres B4,0037,046,5
239223
Barberi AlessandroITA20790Scacchistica Milanese4,0037,046,0
240293
Nicolas Zapata IreneESP19621929Enric Valor4,0037,046,0
241254
Dappiano AndreaITA20330Unione Scacchistica Trentino4,0036,545,0
242246
Stock Tobias WENG20550Streatham4,0036,544,5
243304
Pinilla Sanchez Josep A1996ESP19331920Mollet4,0036,045,0
244256
Van Keulen Onno2082NED20300Tres Peons4,0036,044,5
245273
Virzi EttoreITA20050Societá Scacchistica Milanese4,0036,042,5
246193
Grichkevitch GillesFRA21220Chelles4,0035,544,0
247341
Corisco Beltran RafaelESP178118284,0035,043,5
248328
Barroso Quinones Antonio1980ESP18811822Sant Josep Badalona4,0034,543,5
249263
Boos OlivierFRA202204,0034,043,0
250277
Campo Echevarria Juan Francisc2110ESP19892008Banyoles4,0034,042,0
251280
Ocon Galilea Francisco JoseESP19801943SA Logroñesa4,0034,042,0
252314
Eguia Cambero IgnacioESP19251917URA4,0034,041,0
253236
Ferrer Roche Marc2122ESP20632062Barberà4,0032,542,0
254329
Fernandez Vazquez JorgeESP18811705Fisher Moaña4,0032,040,0
255284
Morais Carreras Javier2121ESP19731954Mollet4,0032,039,0
256281
Gousseinov AguifFRA19790BNP Parid4,0031,540,0
257286
Jareno Badenas Aleix2133ESP19671956Scc Sabadell4,0031,539,5
258202
Jactel NicolasFRA21030Echequier de Francoville4,0030,540,0
259298
Tallo Dominguez Kirian2069ESP19571953Igualada4,0030,539,0
260307
Vilalta Vidal Javier2041ESP19301934Mataró4,0030,537,5
261312
Duran Gutierrez Juan Luis2024ESP19271906Cerdanyola Mataro4,0030,537,0
262196
Dominguez Marquez Cecilio2181ESP21192123Congres4,0028,537,5
26398
FMScharrer PatrickITA225322573,5040,051,0
264203
Marza Vendrell Conrado2173ESP21012089Cornella3,5038,548,5
265227
Olsson TomasSWE20730LASK3,5038,547,5
266240
Erwich FransNED20600LSG3,5038,547,5
267269
Mas Recorda Pere2110ESP20102051Sant Josep Badalona3,5038,045,5
268302
Bru Rullo Llatzer2104ESP19411915L'ampolla3,5037,547,5
269320
Birkestrand OddNOR19100Masfjorden3,5036,546,0
270295
Velez Romero Juan Luis2068ESP19601906Sitges3,5036,545,0
271190
cmCollado Pallas David2242ESP21242147Rubí3,5036,046,5
272309
Alcaraz Lopez Francesc2025ESP19301929Ateneu Colon3,5036,044,5
273323
De Nisi RobertaITA19000Unione Scacchistica Trenina3,5036,044,0
274272
Sandstrom AndersSWE200803,5035,044,0
275335
Pozanco Romasanta Marc2028ESP18431838P.E. Cerdanyola Vallès3,5035,043,5
276268
Peleato Garcia Jordi2104ESP20112010GranPenya Vilanova3,5034,542,5
277285
Carrey Abellan Enric2038ESP19721957Agusti3,5034,542,0
278279
Pattarello PierluigiITA19830Famiglia Legnanese3,5033,542,5
279301
Castrillo Mansego Pablo2128ESP19452037Cornella3,5033,042,0
280336
Carmona Gimeno Javier2043ESP18361806Sant Martí3,5032,542,5
281198
Ruggeri PietroITA21110Capablanca Mestre3,5032,541,5
282322
Mir Vinas Pau Jose1981ESP19031887Ideal Clave3,5032,540,0
283333
Martinez Ayesa AitorESP18461836Mikel Gurea3,5031,540,5
284305
Turuguet Lopez Josep Lluis2093ESP19321950Tarrega3,5031,540,0
285356
Esteban Lupiañez Jose Miguel1908ESP00Catalunya3,5031,538,5
286260
Ouwersloot HansNED20260MSV-VSM3,5029,036,5
287251
Albero Figueras Emilio2105ESP20402078Cornella3,5028,537,5
28831
IMD`Costa Lorin A RENG245603,0040,552,5
289326
Aalbersberg Kroon Pedro2012ESP18821879Sant Boi Lluçanès3,0040,049,5
290316
Quero Ortega Juan2009ESP19181913Prat3,0039,549,0
291321
Roffe BenoitFRA19080Echequier de Francoville3,0034,042,5
292296
Rojas Fernandez Andres2071ESP19581976Sant Martí3,0034,042,0
293330
Lopez De Castro JosephFRA188003,0033,542,5
294257
Schut HeleenNED20290Het White pard sas van gent3,0033,043,0
295355
Zdravkov Bogdanov Viktor1955BUL00Eugeni D'Ors3,0032,042,5
296339
Liekens RonnyBEL180803,0032,037,5
297353
Sanchez Paz Josep1927ESP01941Sant Adrià3,0030,038,5
298287
Fernandez Quintero Jose AntoniESP19661974CAS Sevilla3,0029,538,0
299331
Duran Pinilla Daniel1977ESP18591877Colonia Güell3,0029,536,0
300358
Aprea Daniele1700ESP00CECOB3,0028,035,5
301340
Savarese VincenzoITA17970Schacchistica Milanese3,0027,033,5
302346
Aparicio Escudero Hector F1889ESP17281697Masnou3,0026,032,0
303264
Van Der Giessen Ada LeonaNED20210Almere3,0024,031,5
304182
cmMartin Capitan Feliciano2212ESP21372158Cerdanyola Mataro2,5038,048,5
305324
Roig Regi Daniel1993ESP18971888Calaf2,5034,043,0
306327
Tardio Fran Emilio2004ESP18821866Tpe2,5032,540,5
307241
Faccia SergioITA20600Battinelli-Verona2,5032,041,0
308259
Fabregas Fontanet Antonio2099ESP20262049Barcelona-Vulca2,5031,041,5
309354
Ramaekers PhilippeNED01800MSV-VSM2,5031,039,0
310337
Amores Oliveros Justo1996ESP18271817Mollet2,5029,537,5
311348
Sanchez Coves Juan Josep1818ESP16631646Tres Peons2,5027,534,5
312347
Ani Virgil1804ESP17071691Uga2,5026,532,5
313291
Vargas Drechsler Carlos2102ESP19631927Catalunya2,0035,544,5
314210
Bals Hernandez Jordi2184ESP20912087Mollet2,0033,042,5
315344
Ortiz De Latierro Olivella Aitor1956ESP17381736L'Espiga2,0033,040,5
316315
Lopez Munoz Victor2023ESP19231946Sant Josep Badalona2,0033,040,0
317325
Saurina Suner Francesc Xavier2064ESP18951915Gerunda2,0032,038,5
318311
Tejada Gomez Juan V1944ESP19281888La Lira2,0030,038,0
319258
Cabot Muntane Jordi2108ESP20272022Agusti2,0029,538,5
320317
Toste Nieto Alexandre2049ESP19171880Figueres B2,0029,536,5
321343
Meyer Kuno1867ESP17591712Santpedor2,0025,531,5
322349
Vega Masmitja Ricard1700ESP14861419Mollet2,0022,528,0
323252
Ferrandiz Iserte Albert2150ESP20382026Sant Boi1,5033,542,0
324345
Siegel RainerGER17320SC Dixilandereck1,5030,539,0
325292
Loi AndreaITA19630Unione Scacchistica Trenina1,5027,536,5
326221
Garrido Herrador Justo A2134ESP20812070Sant Feliu1,0037,048,5
327289
Serrano Delgado Bienvenido2078ESP19641922Scc Sabadell1,0029,538,0
328350
Molina Taberner Jordi1700ESP14791419Tres Peons1,0024,030,0
3295
GMKryakvin DmitryRUS260300,0040,050,0
12
GMZubarev AlexanderUKR256200,0040,050,0
36
IMPerez Garcia RodneyCUB24402385Universidad de Oviedo0,0040,050,0
47
FMGonzalez Espin JohandryCUB240600,0040,050,0
59
Garcia JhoelPER23750Moncada Valencia0,0040,050,0
73
Idani PouyaIRI23120Iran-Kozastan0,0040,050,0
74
WIMTomilova ElenaRUS231100,0040,050,0
89
Hosseinipour MehdiIRI22700Iran-Kozastan0,0040,050,0
96
cmPerez Manas Benjamin2345ESP22552202Cerdanyola Mataro0,0040,050,0
104
Villegas PierreMNC22440Tour Hyeroise0,0040,050,0
117
FMGonzalez Vega AlejandroCUB222400,0040,050,0
118
La Manna AndreaITA22230Unione Scacchistica Trenina0,0040,050,0
126
WFMBerdychevaskaya NatashaRUS221000,0040,050,0
136
Stoenescu RaduFRA218900,0040,050,0
137
Iwanesko AlexandreFRA21880Martigues Echecs0,0040,050,0
139
Foglia MaurizioITA21870ASA Ancona0,0040,050,0
163
Pueyo Burrell David2306ESP21562145Sant Andreu0,0040,050,0
167
Hasan HasibulBAN215400,0040,050,0
174
Wittenberg AndreasGER21430SV Muelheim-Nord0,0040,050,0
192
Boffa MauroSUI21230Cavaliers Fou0,0040,050,0
243
Molano Lafuente Ismael2118ESP20572078La Lira0,0040,050,0
244
Navarrete Espi SamuelESP20572027Ajedrez Alicante0,0040,050,0
261
Bardera Gil Sergi2164ESP20252034La Colmena0,0040,050,0
278
Mohammad Nazrul IslamBAN198500,0040,050,0
282
Nadal Garcia Lluis1995ESP19761959Uga0,0040,050,0
306
Faisal HossainBAN193100,0040,050,0
313
Valencia Montero Juan PabloCHI192600,0040,050,0
342
Hadzikaric MirsadFRA17710Cogolin0,0040,050,0
351
Shahidul Haq MohammedBAN020850,0040,050,0
357
Aguilar Moran Luis1700ARG000,0040,050,0
359
Lopez Nortes Jaume1700ESP00Comtal0,0040,050,0

Anotació:
Desempat1: Manually input (after Tie-Break matches)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Impressió