O POHÁR FIRMY DANSK (Dansk CUP)

OrganizátorŠK Doprastav Bratislava
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaMartin Sklár, 14939827
Hlavný rozhodcaFA Ladislav Šipeky, 14916703
RozhodcaIA Rastislav Diviak, 14908204, FA Ondrej Marko, 14901072, Arpád Piroška, 14953706, Igor Poláčik, 14905051
Bedenkzeit10 min. + 5 s./ťah
MiestoMajerníkova 60, Bratislava - Dlhé Diely (CENADA)
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2018/09/08
Ø rating1734
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga

Posledná aktualizácia 08.09.2018 17:05:04, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
13GMPacher MilanSVK2454Sk Slovan Bratislava851,55643
22IMKrnan TomasCAN24727,551,555,539
35IMVavrak PeterSVK2427Individualny clen7,549,55337,5
429IMHorvath DominikAUT2098Sv Pamhagen7,54749,535,5
54GMManik MikulasSVK2435Sk Prakovce752,55740,5
621FMRuckschloss KarolSVK2220Sk Slovan Bratislava7505538
79IMKulhanek TomasCZE2343Sk Dopravni Podnik Praha749,55235,5
816IMPetran PeterSVK2261Sk Slovan Bratislava7475137
98FMSahidi SamirSVK2356Ksn Bratislava746,550,535
1011FMFarkas GaborSVK2304Sk Ou Russel Gabcikovo74649,534
111GMPlat VojtechCZE2593Sk Joly Lysa Nad Labem6,55154,539
127IMRigo ZsoltSVK2370Sk Modra6,549,55335,5
1315Sremanak SlavomirSVK2263Osk Margecany6,547,550,535,5
1413Matejovic JurajSVK2268Sk Modra6,5475234,5
1550Kostolansky Sebastian LukasSVK1955Sk Slovan Bratislava6,546,550,531
1618Schwarz DusanSVK2230Sk Modra6,54549,531,5
1714FMBriestensky RastislavSVK2267Sk Slovan Bratislava649,553,536
1828Lintner IgorSVK2105Ksn Bratislava648,552,534
1910WGMTheissl-Pokorna ReginaAUT2306Sv Pamhagen6485333
2017FMZetocha ClaudiuSVK2230Sk Slovan Bratislava64751,533
2112Janko MichalSVK2283Sk Lokomotiva Caissa Bratislav6454935
2230Sukuba ZdenoSVK2094Sks Dubnica N/V6454931,5
2323Danek PavolSVK2148Sk Krasnany6454833
2425Koval MarosSVK2143Psk Tatran Dason Ism Presov6454830
2520FMKaras MarekSVK2221SK Osuske644,548,533
2624Gruca MiroslavSVK2145Sk Senec6444830
2726Cajka TiborSVK2112Sk Osuske6444731,5
2834Odler DanielSVK2055Nitrianska Sachova Akademia643,546,532
2995Matis TiborSVK1720Sk Dunajska Streda64345,527
3058Zetocha AdrianSVK1915Sk Slovan Bratislava641,544,529
3189Salgovic SimonSVK1752Sk Doprastav Bratislava639,54327,5
3233Novotny AdamSVK2068Msk Kdv Kezmarok5,54750,533
3343Riabov AlexanderSVK1997Topolciansky Sachovy Klub5,5464930,5
3419Jancovic PeterSVK2223Sk Slovan Bratislava5,545,54933
3582Mrkvik JanSVK1776Ks Pezinok5,54447,528
366IMMazur StefanSVK2408Liptovska Sachova Skola5,542,54730,5
3739Balazs AttilaSVK2030Sk Magnezit Jelsava5,542,54729
3832Beres LukasSVK2077Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,542,545,530
3985WFMStrgacich AylenARG17695,5424430
4067Kosnac PatrikSVK1848Ks Pezinok5,541,54427
4164Macko PeterSVK1872Ksn Bratislava5,54144,528,5
4249Pales DusanSVK1966Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,54144,526,5
4335Garban MarioSVK2053Topolciansky Sachovy Klub5,5414426,5
4442WFMHorvath MariaAUT1997Sv Pamhagen5,5414426
4538Predolac NikolaSRB20375,540,543,526,5
4647Nemsak DenisSVK1967Sk Doprastav Bratislava5,539,54325,5
4770Chrenko KristianSVK1826Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,539,54224
4844Nikanova EkaterinaBLR1976Belarus5,538,54228
4981Durovka StefanSVK1777Sachovy Klub Dubravan5,537,539,527
5037Kovacova ZuzanaBER2045Sk Doprastav Bratislava5,53740,525,5
5162Olvecky JaroslavSVK1887Sk Apollo Slovnaft Bratislava5,5373824,5
5222Bochnickova AndreaSVK2149Sk Modra5465030,5
5357Panko RadoslavSVK1917Sk Stropkov+svidnik543,547,529
5452Foglar IvanSVK1940Osk Margecany54346,528
5594Kapetanos AndreasGRE17235434623,5
5683Mizicka MatusSVK1772Nitriansky Sachovy Klub Nitra5434327
5736Krajnak RobertSVK2048Sk Doprastav Bratislava542,545,529,5
5861Karcol JanSVK1897Sk Domu Kultury Ruzinov542,545,527,5
5941Kolman RichardSVK2016Sk Slovan Bratislava5424529,5
6056Vadila OndrejSVK1918Sk Slovan Bratislava541,545,528,5
6163Prochazka JaromirSVK1880Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5414424,5
6245Malaschitz RichardSVK1973Sk Doprastav Bratislava54143,525
6348Nepras MartinSVK1967Sk Strelec Devinska Nova Ves54143,524,5
6466Bochnicka VladimirSVK1865Ksn Bratislava540,543,527
6577Sosovicka JakubSVK1800Sk Strelec Devinska Nova Ves540,543,525,5
66103Mikula MartinSVK1667Individualny Clen540,543,524
6760Duraj JanSVK1913Sachovy Klub Dubravan54043,527
6898Jurcak MarianSVK1688Sk Strelec Devinska Nova Ves5404323
101Gzib DavidSVK1673Sk Strelec Devinska Nova Ves5404323
7073Valkovic TomasSVK1809Sk Doprastav Bratislava539,542,527
7153WMKKosc RenataAUT1928Sv Pamhagen539,542,525
7254Mandak MiroslavSVK1925Sk Krasnany5394327
7380Machalec VladimirSVK1780Sk Doprastav Bratislava5394126,5
7465Tomanek RafaelSVK1871Sk Doprastav Bratislava538,54124
7568Polak EmanuelSVK1845Sks Dubnica N/V536,54023
76106Skoviera LuboslavSVK1647Tatran Bratislava536,539,521
7779Zacka LadislavSVK1782Sk Krasnany5353823
7872Kytlica PeterSVK1810Sachovy Klub Dubravan53437,523
79132Gschiel AlexanderAUT1491Schachfreunde Eisenstadt4,543,54725
8031Bochnicka VladimirSVK2092Sk Modra4,542,545,528,5
8127Balazs LadislavSVK2111Sk Magnezit Jelsava4,5424526,5
8240Novacek VladimirSVK2022Sk Strelec Devinska Nova Ves4,541,545,525,5
8359Kucera MichalSVK1914Sk Strelec Devinska Nova Ves4,54143,525
8471Damek MichalSVK1824Zahoracky Sachovy Klub4,54143,524,5
85120Halasz MichalSVK1551Sk Doprastav Bratislava4,540,54419,5
86111Ofierzynski KrystianPOL16064,5394122
8751Koloditsova RenataSVK1952Sk Ou Russel Gabcikovo4,53841,526
8884Munk LubomirSVK1771Sk Slovan Bratislava4,537,538,525
89124Kotlar MarosSVK1519Sk Bijacovce4,53739,518,5
9074Mikulasek ViktorSVK1808Sk Krasnany4,5363924
9176Belanji BranislavSRB1801Sk Strelec Devinska Nova Ves4,5363824
9288Takacs ZsoltSVK1753Sk Nafta Gbely4,5363820,5
9391Vanya AttilaSVK1746Sk Basta Nove Zamky4,53537,520
94121Ostradicky DusanSVK1530Individualny Clen4,534,536,521
95102Matula TomasCZE1673Tj Bucovice4,5333418,5
96135Gregus VladimirSVK1453Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,531,531,516,5
97119Gregus MilanSVK1558Nitriansky Sachovy Klub Nitra44043,522
98115Vas JozefSVK1574Sk Televizia Karlova Ves4394221
9955Sturc GustavSVK1918Sk Slovan Bratislava43940,524,5
100142Balint PeterAUT1299Sk Parndorf438,54223
10196Miciak EmanuelSVK1720Zsk Vrbove - Sach43839,519
102117Mezes KristofSVK1565Sk Dunajska Streda437,540,520
10346Hecht TomasSVK1967Sk Slovan Bratislava43740,520
104113Benci RudolfSVK1591Individualny Clen436,53918
105122Petrek DavidSVK1522Sk Slovan Bratislava436,538,519
106139Paluska KarolSVK1373Sk Doprastav Bratislava4363718,5
10787Galis PeterSVK1754Sk Komplet Modranka435,53821
10897Volek JanSVK1704Sk Domu Kultury Ruzinov435,53720
109128Walterova EmaSVK1507Ksn Bratislava43436,517
110136Pozar DanielSVK1434Sk Slovan Bratislava4343618
111109Laho TomasSVK1632Sachovy Klub Dubravan433,53619
112105Koutny BretislavSVK1660Tatran Bratislava4333519
113144Michlik FilipSVK1280Sk Doprastav Bratislava4333515
114125Lancaric VladimirSVK1519432,534,516
11599Sosovicka VladimirSVK1685Sk Strelec Devinska Nova Ves4323515
116107Zahorsky MichalSVK1644Tatran Bratislava43233,519
117141Kuti OliverAUT1341Ask Kottingbrunn431,534,514
118131Kapolka JurajSVK1493Individualny clen431,53417
119108Toth MilanSVK1638Nitriansky Sachovy Klub Nitra43132,517
12093Geleta AndrejSVK1739Nitriansky Sachovy Klub Nitra43031,513
12190Krajcovic BorisSVK1750Sportovy Klub Nbs – Sachovy Od3,54144,519,5
12286Both LajosSVK1763Sportovy Klub Potonska Veza3,5384122
12392Vinarcik JanSVK1744Sk Doprastav Bratislava3,5384119
124157Striskova LuciaSVK1142Ksn Bratislava3,53537,519
125123Zacik Tibor GregorSVK1520Sachovy Klub Dubravan3,534,534,518
126104Beno MilanSVK1662Sk Lokomotiva Caissa Bratislav3,5343718
12778Moravcik DenisSVK1793Ks Pezinok3,5343618
128145Havalda SamuelSVK1257Ksn Bratislava3,532,53516
129162Csontos AronHUN1000Szimultán 07 Győr3,532,533,512,5
130134Krammer AntonSVK1456Sk Doprastav Bratislava3,5323414
131129Struhar AdrianSVK1500Sachovy Klub Dubravan3,531,53414
132127Bojda FrantisekSVK1511Nitriansky Sachovy Klub Nitra3,53133,513
133149Piroska SamuelSVK1228Nitrianska Sachova Akademia3,530,532,512,5
134153Sahidi SearSVK1196Ksn Bratislava3,5303015
135137Skodacek PeterSVK1408Sk Kupele Piestany3,528,530,514,5
136150Zetocha AdelaSVK1222Sk Slovan Bratislava335,53916
137126Gal MilanSVK1513Sachovy Klub Dubravan335,536,519
138164Kriska JurajSVK1000Sk Televizia Karlova Ves3353816
13975Vitazka JurajSVK1803Sk Senec334,537,520
140110Marko JanSVK1615Sk Televizia Karlova Ves334,535,519
141148Zverka Peter SamuelSVK1229Sk Doprastav Bratislava3343615
14269Ochrana LadislavSVK1838Sachovy Klub Dubravan3333518,5
143143Kapolkova GretaSVK1281Ksn Bratislava332,535,515
144138Simon JozefSVK1386Sk Televizia Karlova Ves331,533,515
145159Sahidi ShabirSVK1108Ksn Bratislava33031,515
146100Rau VladimirSVK1677Sk Komplet Modranka329,531,59,5
147158Dolnik MichalSVK1120Sk Doprastav Bratislava328,53010
148116Korenek MatusSVK1565Nitriansky Sachovy Klub Nitra328,529,514
149146Petrek MiroslavSVK1257Sk Slovan Bratislava328,528,510
150151Meszaros Casey RyanSVK1211Ksn Bratislava327,528,511
151160Havaldova NataliaSVK1001Ksn Bratislava3262711
152112Seben AndrejSVK1597Sk Doprastav Bratislava322236
153114Marcek JanSVK1587Sk Domu Kultury Ruzinov2,539,542,516,5
154152Karapetsas AthanasiosSVK1208Sk Trencin2,532,534,512
155133Lang MaximilianAUT1463Sk Hietzing2,5313210,5
156130Vargaova VeronikaSVK1494Sk Dunajska Streda2,529,531,512,5
157155Malaschitz TeodorSVK1156Sk Doprastav Bratislava2,528,530,510,5
158156Rak MartinSVK1154Sk Doprastav Bratislava2,528,529,512,5
159118Janikovic Alex ZoltanSVK1562Sk Doprastav Bratislava232,534,514
160140Marcol VaclavCZE1345Tj Bucovice2303312
161161Buso PeterSVK1000Cis Premium229,529,59
162165Meravy Murarik TomasSVK1000Cis Premium226,528,58
163170Zalesky DanielSVK1000Sk Slovan Bratislava226,527,56
164154Bochnickova SimonaSVK1160Ksn Bratislava226278
165163Hronec TadeasSVK1000Cis Premium224,524,58
166166Nedoba JakubSVK1000Sk Doprastav Bratislava224,524,54
167167Pilch RudolfSVK1000Sk Doprastav Bratislava131337
168147Sykorova NinaSVK1236Nitrianska Sachova Akademia128307
169169Zakopcan DanielSVK1000Nitrianska Sachova Akademia124244
170168Valentova SophiaSVK1000Ksn Bratislava025,526,50

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break