Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

3. májový turnaj v Červeném Kostelci

Poslední aktualizace26.05.2018 14:47:51, Creator/Last Upload: mboruvka

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Šafařík JakubCZE2092TJ Slavia Hradec Králové8047,552
21FMKačírek PetrCZE2275Region Panda, z.s.7,5047,550,5
38Soural KarelCZE1918TJ Sokol Struhařov704852
47Staněk PetrCZE1929TJ Jiskra Jaroměř6,504751,5
522Horák JanCZE1724Region Panda, z.s.614750
69Gromczak DariuszPOL19176039,542,5
74Semerák PavelCZE2057TJ Náchod5,504953,5
83Velecký ViktorCZE2088TJ Hronov5,504851,5
96Prouza TomášCZE1966TJ Jiskra Jaroměř5,5042,546
105Mádr TomášCZE1986ŠK Česká Skalice, z.s.5,504246,5
1132Drašnar LukášCZE1454ŠK Nové Město nad Metují, z.s.5,503942
1214Gorecki JanuszPOL1812Cizinci5045,549
1311Růžičková RadkaCZE1845TJ Jiskra Jaroměř504448
1412Dudek WojciechPOL1830Cizinci5042,547
1510Kudr RomanCZE1906TJ Jiskra Jaroměř504144,5
1615Kubec JiříCZE1810ŠK Česká Skalice, z.s.504144,5
1716Mareš IljaCZE1785ŠK DDM Třebechovice pod Orebem503942,5
1828Ruffer VáclavCZE1611TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou503538
1917Němec OtakarCZE1780ŠK Lípa, z.s.503537,5
2030Vít JaroslavCZE1561ŠK Červený Kostelec z.s.4,504144
2119Lesk MartinCZE1752T.J. Sokol Studnice4,504141
2213Martinovský MiroslavCZE1828TJ Jiskra Jaroměř4,5040,543,5
2323Cibulka JosefCZE1661TJ Hronov4,5040,543
2425Palla RostislavCZE1659TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou4,5039,542
2527Rybáček LukášCZE1619TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší4,503841,5
2637Voříšek ZdeněkCZE1295ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.4,503739
2720Šretr JosefCZE1746ŠK Lípa, z.s.4,503739
2821Burdilák MilanCZE1736TJ Náchod4,503639,5
2918Klázar VáclavCZE1753ŠK Červený Kostelec z.s.4,503436,5
3035Till VáclavCZE1348Region Panda, z.s.4,5029,532
3131Kačírek PavelCZE1479Region Panda, z.s.404040
3234Voříšková AnnaCZE1357ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.4035,537,5
3338Archlebová StelaCZE1145TJ Hronov403234,5
3439Landsmannová Marie MagdalCZE1090ŠK Lípa, z.s.402626
3526Cvejn JaroslavCZE1630TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou3,5036,539
3644Vlček VojtěchCZE1000ŠK Červený Kostelec z.s.3,5034,537
3729Lesk BřetislavCZE1565T.J. Sokol Studnice3,5033,536
3833Světinský VladimírCZE1412ŠK Červený Kostelec z.s.3,502929
3924Krtička VáclavCZE1660ŠK Nové Město nad Metují, z.s.3035,537,5
4036Petera MilanCZE1335ŠK Červený Kostelec z.s.3032,532,5
4141Pacourek DanielCZE1037ŠK Nové Město nad Metují, z.s.3031,531,5
4245Voříšek JanCZE1000ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.3029,529,5
4340Lesk FilipCZE1051T.J. Sokol Studnice2,503336
4446Vít ŠtěpánCZE1000ŠK Červený Kostelec z.s.2,5028,528,5
4543Lesk PetrCZE1000T.J. Sokol Studnice202929
4642Klicnar BřetislavCZE10000027,529,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)