No. | | | Name | FED | RtgI | sex | Typ | Club/City |
1 | | GM | Plát Vojtěch | CZE | 2560 | | | ŠK JOLY Lysá nad Labem |
2 | | | Mikeš Jan | CZE | 2332 | | | SK Podlužan Prušánky z.s. |
3 | | | Swicarz Maciej | POL | 2301 | | | Polonia Wroclav |
4 | | FM | Rabatin Jakub | CZE | 2285 | | | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | | | Molnár Ernö | SVK | 2264 | | | Komarnanský ŠC Komárno |
6 | | FM | Matras Ondřej | CZE | 2248 | | | TJ Praha-Pankrác |
7 | | | Baňas Kamil | SVK | 2242 | | | SK Modra |
8 | | | Kratochvíl Vít | CZE | 2239 | | | TJ Náměšť n/Oslavou |
9 | | | Jakab Béla | SVK | 2228 | | U18 | Komarnanský ŠC Komárno |
10 | | | Štěpán Patrik | CZE | 2226 | | | Beskydská šachová škola z.s. |
11 | | FM | Federič Jozef | SVK | 2220 | | | SK Modra |
12 | | | Walek Petr | CZE | 2214 | | | ŠK Caissa Třebíč z.s. |
13 | | | Seddaoui Yamine | ALG | 2153 | | | Bejaia Chess Association |
14 | | | Turčan Richard | SVK | 2146 | | U18 | SK Veža CVC Banská Bystrica |
15 | | | Skalický Tomáš | CZE | 2138 | | | Klub šachistů Říčany 1925 |
16 | | | Pilch Roman | CZE | 2134 | | | TŽ Třinec |
17 | | WIM | Leite Oralová Catarina | POR | 2134 | w | | SK Sigmia Olomouc |
18 | | | Shukan Alexander | RUS | 2119 | | | |
19 | | | Ludvík Tomáš | CZE | 2115 | | U18 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
20 | | | Hánl František | CZE | 2110 | | | Klub šachistů Říčany 1925 |
21 | | FM | Shilov Sergej | UKR | 2106 | | S60 | |
22 | | | Hradecký Ivo | CZE | 2097 | | | TJ Spartak Vlašim |
23 | | | Černý David | CZE | 2090 | | U18 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
24 | | | Kuchař Matěj | CZE | 2089 | | U18 | Beskydská šachová škola z.s. |
25 | | | Voříšek Jakub | CZE | 2083 | | U18 | TJ Spartak Vlašim |
26 | | | Havelka Ondřej | CZE | 2071 | | U18 | Interchess z.s. |
27 | | | Švanda Ondřej | CZE | 2057 | | U18 | TJ Štefanydes Polička |
28 | | | Mičulka Petr | CZE | 2048 | | | TJ Náměšť n/Oslavou |
29 | | | Sucharda David | CZE | 2047 | | | ŠK AD Jičín |
30 | | | Gnojek Petr | CZE | 2018 | | U18 | Beskydská šachová škola z.s. |
31 | | | Hrbek Štěpán | CZE | 2018 | | U18 | Interchess z.s. |
32 | | | Mruškovič Radoslav | SVK | 2004 | | | SK Modra |
33 | | | Valenčík Jozef | CZE | 1997 | | | TJ Slovan Havířov |
34 | | | Mrazík Tomáš | CZE | 1955 | | | Spartak Velké Meziříčí |
35 | | | Horák Jan | CZE | 1950 | | U18 | Region Panda, z.s. |
36 | | | Stonawski Igor | CZE | 1943 | | | Slavoj Český Těšín |
37 | | | Tomčíková Dominika | SVK | 1910 | w | U18 | TJ Slovan Rajecké Teplice |
38 | | | Kozák Pavel | CZE | 1895 | | | SK Řetězárna |
39 | | | Richterová Julie | CZE | 1877 | w | U18 | SK Baník Ratíškovice |
40 | | | Dylag Emilia | POL | 1872 | w | U18 | |
41 | | | Popovič Martin | SVK | 1867 | | U18 | TJ Slavia Košice |
42 | | | Antal Jakub | SVK | 1845 | | U18 | TJ Slavia Košice |
43 | | | Laurincová Kristýna | CZE | 1825 | w | U18 | Beskydská šachová škola z.s. |
44 | | | Dvořáček Filip | CZE | 1824 | | | SK Podlužan Prušánky z.s. |
45 | | | Sadzikowski Marian | POL | 1821 | | | UKS SP 8 Chrzanów |
46 | | | Červeň Peter | SVK | 1802 | | | TJ Slavia Caissa Čadca |
47 | | | Rychlík Zdeněk | CZE | 1789 | | S60 | SK Řetězárna |
48 | | | Meers Hubert | POL | 1784 | | U18 | Klub Hetman Koronny Trzebinia |
49 | | | Pyzio Amelia | POL | 1780 | w | U18 | UKS SP 8 Chrzanów |
50 | | | Zemková Klára | CZE | 1761 | w | | Interchess z.s. |
51 | | | Wieczorek Mikolaj | POL | 1761 | | U18 | |
52 | | | Kondula Dominik | CZE | 1757 | | | ŠK Slavoj Poruba |
53 | | | Vilímová Julie | CZE | 1751 | w | U18 | Klub šachistů Říčany 1925 |
54 | | | Hampel Rudolf | CZE | 1740 | | | TJ Kobylisy |
55 | | | Halacz Martin | CZE | 1738 | | | Tatra Kopřivnice |
56 | | | Pekárek Aleš | CZE | 1718 | | U18 | SK Slavia Orlová |
57 | | | Rosenbaumová Lea | CZE | 1692 | w | U18 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
58 | | | Pokorná Jana | CZE | 1688 | w | | Sokol Buštěhrad |
59 | | | Mach Petr | CZE | 1681 | | | TJ Kobylisy |
60 | | | Sysala Stanislav | CZE | 1679 | | S60 | Beskydská šachová škola z.s. |
61 | | | Nisztuk Michal | POL | 1679 | | S60 | |
62 | | | Jiroušek Tadeáš | CZE | 1672 | | U18 | Klub šachistů Říčany 1925 |
63 | | | Kišon Ján | SVK | 1661 | | | SK Modra |
64 | | | Tomčíková Zuzana | SVK | 1658 | w | U18 | TJ Slovan Rajecké Teplice |
65 | | | Simon Lukáš | CZE | 1640 | | | TJ Kralupy nad Vltavou |
66 | | | Rejniak Zuzanna | POL | 1630 | w | U18 | UKS Czternastka |
67 | | | Dlasek Jan | SVK | 1629 | | | ŠK Soľ |
68 | | WCM | Starosta Martyna | POL | 1607 | w | U18 | |
69 | | | Zlámaná Anna | CZE | 1605 | w | U18 | TJ Spartak Vlašim |
70 | | | Hladký Tadeáš | CZE | 1592 | | U18 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
71 | | | Čisárik Pavol | SVK | 1590 | | S60 | TJ Slavia PU Prešov |
72 | | | Rychtecký Pavel | CZE | 1543 | | S60 | ŠK Teplárna Praha-Malešice |
73 | | | Opěla Radek | CZE | 1531 | | U18 | Interchess z.s. |
74 | | | Mrmus Pavol | SVK | 1523 | | | TJ Slavia Caissa Čadca |
75 | | | Hayrumyan Artur | ARM | 1504 | | | Armenia |
76 | | | Halhoul Adam | POL | 1450 | | U18 | |
77 | | | Fizer Marek | CZE | 1434 | | U18 | Interchess z.s. |
78 | | | Hladký Jiří | CZE | 1402 | | | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
79 | | CM | Smietanska Wiktoria | POL | 1366 | w | U18 | Polonia Wroclav |
80 | | | Zemenová Veronika | CZE | 1277 | w | U18 | Klub šachistů Říčany 1925 |
81 | | | Richterová Nataša | CZE | 1253 | w | | SK Baník Ratíškovice |
82 | | | Dawgiel Bartosz | POL | 1223 | | U18 | |
83 | | | Rejniak Wojciech | POL | 1206 | | | UKS Czternastka |
84 | | | Ostrowski Michal | POL | 1199 | | | |
85 | | | Sovány Attila | CZE | 0 | | | TJ Neratovice |
86 | | | Day Timothy | CZE | 0 | | | Unichess |
87 | | | Zmelty David | CZE | 0 | | | Beskydská šachová škola z.s. |
88 | | | Bužek Přemysl | CZE | 0 | | | Beskydská šachová škola z.s. |