Šenov OPEN 2010, otevřený přebor Ostravy a euroregionu Beskydy v rapid šachu Last update 17.04.2010 16:57:03, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Starting rank
No. | | Name | FED | Rtg | Club/City |
1 | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2354 | Jäkl Karviná |
2 | FM | Břečka Ivan | CZE | 2326 | Tj Mittal Ostrava |
3 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2288 | Jäkl Karviná |
4 | | Adámek Jiří | CZE | 2278 | Šk Slavoj Poruba |
5 | | Malík Jan | CZE | 2261 | Šk Slavoj Poruba |
6 | | Zwardoň Vojtěch | CZE | 2254 | Jäkl Karviná |
7 | FM | Lys Josef | CZE | 2249 | Jäkl Karviná |
8 | | Kičmer Petr | CZE | 2216 | Baník Havířov |
9 | | Veselý Libor | CZE | 2205 | Vokd Poruba |
10 | | Baier Pavel | CZE | 2172 | Sk Slavia Orlová |
11 | | Weissmann Lukáš | CZE | 2138 | Sokol Dobrá |
12 | | Bureš Martin | CZE | 2135 | Tj Mittal Ostrava |
13 | | Podlesný Pavel | CZE | 2129 | Šk šenov |
14 | | Kolář Stanislav | CZE | 2121 | Šk šenov |
15 | | Trapl Dalibor | CZE | 2121 | Vokd Poruba |
16 | | Jelínek Marek | CZE | 2091 | Tj Mittal Ostrava |
17 | | Pohludka Ondřej | CZE | 2087 | Šk šenov |
18 | | Řezníček Marcel | CZE | 2060 | Slavia Havířov |
19 | | Didi Jan | CZE | 2037 | Tj Mittal Ostrava |
20 | | Novosadová Kristýna | CZE | 2020 | Beskydská šachová škola O.S. |
21 | | Pšenička Pavel ml. | CZE | 1997 | Mittal Ostrava |
22 | | Kudla Richard | CZE | 1951 | Vokd Poruba |
23 | | Podlesný Petr | CZE | 1947 | Baník Havířov |
24 | | Novák Jiří | CZE | 1917 | Baník Havířov |
25 | | červenka Roman | CZE | 1905 | Slovan Havířov |
26 | | Mareš Petr | CZE | 1902 | Baník Havířov |
27 | | Pecha Vladan | CZE | 1866 | Beskydská šachová škola O.S. |
28 | | Dušek Libor | CZE | 1858 | Baník Havířov |
29 | | Cyroň Karel | CZE | 1842 | Os Rychvald |
30 | | Třetina Zdeněk | CZE | 1825 | Vokd Poruba |
31 | | Omasta Dušan | CZE | 1807 | Tj Slovan Havířov |
32 | | Adamczyk Piotr | POL | 1800 | Jastrzebie Zdroj |
33 | | Matusiak Andrzei | POL | 1800 | Jastrzebie Zdroj |
34 | | Nešpor Ivan | CZE | 1797 | Šk šenov |
35 | | Gavroň Ladislav | CZE | 1778 | Slovan Ostrava |
36 | | Broskevič Lumír | CZE | 1763 | Šk šenov |
37 | | Matusiak Paulina | POL | 1733 | Jastrzebie Zdroj |
38 | | Rydzewski Pawel | POL | 1733 | Jastrzebie Zdroj |
39 | | Ryška Lukáš | CZE | 1728 | |
40 | | Ryška Jindřich | CZE | 1727 | |
41 | | Král Jiří | CZE | 1722 | Tj Mittal Ostrava |
42 | | Pektor Vítězslav | CZE | 1720 | Sokol Vítkovice |
43 | | Polka Bohumil | CZE | 1698 | Baník Havířov |
44 | | Krupanský Jaromír | CZE | 1688 | Tj Slovan Havířov |
45 | | Schoffer Martin | CZE | 1670 | Šk šenov |
46 | | Hečko Miloslav | CZE | 1651 | Baník Havířov |
47 | | Pirhala Ladislav | CZE | 1606 | Dynamo Dp Ostrava |
48 | | Sakmar Jan | CZE | 1570 | Šk šenov |
49 | | Hruška Stanislav | CZE | 1511 | Šk šenov |
50 | | Košťálek Filip | CZE | 1502 | VOKD Poruba |
51 | | Čáp Šimon | CZE | 1461 | VOKD Poruba |
52 | | Fic Bohuslav | CZE | 1437 | Šk šenov |
53 | | Jasiok Karel | CZE | 1350 | Slavia Havířov |
54 | | Adamczyk Zuzana | POL | 1000 | Jastrzebie Zdroj |
55 | | Eichler Gustav | CZE | 1627 | Tj Slovan Havířov |
56 | | Ševčák Vladislav | CZE | 1830 | ŠK Šenov |
|
|
|
|