Logged on: Gast
Servertime 03.05.2024 02:47:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
O pohár starosty Čelákovic - starší žáci
Last update 09.12.2017 17:54:24, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Bartoš Václav
398764
CZE
1626
Klub šachistů Říčany 1925
2
Strnad Michael
23701650
CZE
1606
Klub šachistů Říčany 1925
3
Bartošová Hana
394106
CZE
1558
Klub šachistů Říčany 1925
4
Kubíče Jakub
388610
CZE
1520
ŠK JOLY Lysá nad Labem
5
Strnadová Monika
23701668
CZE
1414
Klub šachistů Říčany 1925
6
Janda Lukáš
23700513
CZE
1382
ŠK Spartak Čelákovice
7
Pravda Petr
394645
CZE
1346
Klub šachistů Říčany 1925
8
Pechánek Kryštof
23719869
CZE
1278
ŠK Spartak Čelákovice
9
Vopěnka Tomáš
23707283
CZE
1277
DDM Symfonie Poděbrady
10
Rubeš Vojtěch
23719877
CZE
1276
ŠK Spartak Čelákovice
11
Jankovská Hana
23718803
CZE
1247
ŠK Spartak Čelákovice
12
Flos Pavel
23719834
CZE
1228
ŠK Spartak Čelákovice
13
Kubíček Daniel
23718838
CZE
1199
ŠK Spartak Čelákovice
14
Gruml Tomáš
CZE
1187
DDM Kolín
15
Štěpánek Vít
CZE
1150
ŠK MDDM Úvaly
16
Cháma Vojtěch
CZE
1092
DDM Kolín
17
Hojka Lukáš
CZE
1072
ŠK MDDM Úvaly
18
Sedmihradský Martin
CZE
1062
ŠK Spartak Čelákovice
19
Černý Jan
CZE
1054
DDM Kolín
20
Jankovská Věra
CZE
1044
ŠK Spartak Čelákovice
21
Dlabal Lukáš
CZE
1042
ŠK Český Brod
22
Hladká Tereza
CZE
1038
ŠK Spartak Čelákovice
23
Šubrtová Eva
CZE
1033
ŠK Milovice
24
Jandová Zuzana
CZE
1014
ŠK Spartak Čelákovice
25
Brodský Marek
CZE
1000
ZŠ Křinec
26
Chlebicki Luboš
CZE
1000
Šk Spartak Čelákovice
27
Farková Aneta
CZE
1000
ŠK JOLY Lysá nad Labem
28
Hadera Ditmar
CZE
1000
ŠK Spartak Čelákovice
29
Kolář Vít
CZE
1000
ŠK Český Brod
30
Kopecký Václav
CZE
1000
ŠK Milovice
31
Kořínek Adam
CZE
1000
ŠK Spartak Čelákovice
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use