N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

De Pion Jeugd Najaar 2017 - C

De pagina werd het laatst gewijzigd op06.01.2018 00:16:18, Creator/Last Upload: fpi

Eindstand na 18 ronden

Rk.SNoNaamFEDPts. TB1  TB2  TB3 
18Etienne TychoNED15,00,0118,5015
210De Witte CasNED13,01,593,2511
32Al Jarbouchi MarouaNED13,00,5111,2511
41Jens JuliusNED9,50,063,007
59De Ronde MarkNED9,00,063,257
63Pietjouw NickolaiNED7,00,042,007
75Wullems DilanNED6,01,545,255
87Wullems ArunNED6,00,531,755
96Al Jarbouchi RedouaneNED4,50,028,004
104Karapet HovhannesNED2,00,013,751

Opmerking:
Wtg1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Wtg2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Wtg3: The greater number of victories

Advertisement
Schaaktoernooi-resultaten server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Impressum