Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího - 8. ročník

Poslední aktualizace02.09.2017 16:43:26, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11IMŠimáček PavelCZE2428ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.7,542,55441,5
24Šmajzr MartinCZE2168Tatran Litovel74152,536,5
36Šilar LubomírCZE2136ŠS Železné hory740,55236
43FMJedlička AlešCZE22252222 ŠK Polabiny, z.s.74051,535
55Hrubeš PavelCZE2167TJ Lanškroun737,54933,5
62FMVrána FrantišekCZE2242ŠK Staré Město6,541,552,535
710FMŠvanda PavelCZE2047ŠK Gordic Jihlava6,539,55135
88Holásek PavelCZE2067ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.6,53645,531,5
24Kureš MichaelCZE1891ŠK Lokomotiva Brno, z.s.6,53645,531,5
1011Navrátil FrantišekCZE20272222 ŠK Polabiny, z.s.6415234,5
1114Kastner OldřichCZE1986ŠK Bohemia Pardubice o.s.64051,534,5
1213Vránová ZdeňkaCZE1992ŠK Staré Město6395034
1312Melich JindřichCZE2019TJ Praha-Pankrác6395033,5
149Solil RomanCZE2062TJ Lanškroun637,548,530
1519Šimek ZdeněkCZE1933ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.6374730,5
1622Just PavelCZE18982222 ŠK Polabiny, z.s.635,54630,5
177CMStrašil PavelCZE2067Tatran Litovel63545,532,5
1877Bém TomášCZE1383ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald63342,523
1923Starý LukášCZE1893Jiskra Heřmanův Městec5,539,54931,5
2041Holásek VítCZE1701ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,53948,528
2118Mareš JanCZE1945ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,5384930,5
2220Trojan LubošCZE19142222 ŠK Polabiny, z.s.5,537,547,530
2317Daněk PavelCZE1948ŠK Bohemia Pardubice o.s.5,5374728,5
2442Jiroušek JanCZE16982222 ŠK Polabiny, z.s.5,5374429
2531Sojma ZdeněkCZE1827TJ Slovan Moravská Třebová5,53645,527,5
2626Filip LiborCZE1858TJ Jablonné nad Orlicí5,5354529,5
2715Třasák OndřejCZE1963ŠK Bohemia Pardubice o.s.5,534,54529
2825Dungl PetrCZE1863SK Žamberk5,533,543,528
2955Horák JanCZE1622Region Panda, Z.S.5405029
3032Kapoun VítCZE1821ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5374728
3133Jindrásek MojmírCZE1818ŠK DDM Kostelec nad Orlicí5364627
3234Bouchal LukášCZE1805Sokol Mistrovice5364526
3330Přibyl JiříCZE1835Jiskra Heřmanův Městec5354628
3445Ret Adam JosefCZE16842222 ŠK Polabiny, z.s.53442,527
3527Kylar PavelCZE1852ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5334324
3616Mareš PetrCZE1956ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.532,54427,5
3721Meleshko AndriyCZE1912TJ Slovan Moravská Třebová5324326
3849Brychta AntonínCZE1655ŠS Červená Voda531,541,521
3944Dvořák EduardCZE1684ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald53139,524
4061Kalousek MiroslavCZE1571TJ Sokol Horní Čermná5313923
4136Šmajzrová KateřinaCZE1749ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5303824
4269Kobr MatějCZE1457ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.529,53818
4351Cvejn JaroslavCZE1644TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou5293921
4452Holásek VojtěchCZE1642ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.4,53949,528,5
4528Jareš MichalCZE18382222 Šk Polabiny, Z.S.4,5364726,5
4629Merta JosefCZE1837ŠK Dolní Čermná, z.s.4,534,543,524
4762Sysr PavelCZE1557TJ Spartak OEZ Letohrad4,53241,521
4840Hladký TadeášCZE1702ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,53240,524,5
4947Pavlíček LukášCZE1672TJ Štefanydes Polička4,530,54121,5
5043Černohous MiloslavCZE1695ŠS Červená Voda4,530,53925
5160Hanák VladimírCZE1571Sokol Mistrovice4,53038,521
5235Kotyza BohumilCZE1802TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou4,529,538,522,5
5375Kureš MiroslavCZE1405ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,529,538,519,5
5439Vaníček JanCZE1713Šo Kunvaldská A.S. Kunvald4344324,5
5537Macek OldřichCZE1725T.J. Sokol Šumperk432,541,525
5658Langr PetrCZE1602Sokol Mistrovice431,540,520,5
5754Vochozka JindřichCZE1623TJ Slavia Hradec Králové43140,518
5846Trčka BohdanCZE1679ŠK Praha-Smíchov430,54018,5
5957Šmajzrová VeronikaCZE1610Ššpm Lipky Hk430,53921
6076Leksová SoňaCZE1398ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.430,538,519
6172Špinler BronislavCZE1438Sokol Mistrovice4304017
6264Bednarz RomanCZE1498ŠS Červená Voda42937,516,5
6350Navrátil MiroslavCZE1654Sokol Městečko Trnávka428,538,519
6478Pilný JaroslavCZE1383TJ Lanškroun428,53719,5
6567Jareš OndřejCZE1465ŠS Železné hory426,53515
6659Divíšek JiříCZE1596TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou4263418,5
6756Mazura JaroslavCZE1622SK Žamberk423,53214
6838Šmíd FrantišekCZE1717Sokol Městečko Trnávka421,527,514
6948Ruffer VáclavCZE1667TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou3,533,54320
7053Matoulek VáclavCZE1628ŠS Červená Voda3,52937,519
7170Třasáková AdélaCZE14572222 ŠK Polabiny, z.s.3,52937,517
7268Lorencová JitkaCZE1461TJ Spartak OEZ Letohrad3,528,53715
7374Křivohlávek JosefCZE1411TJ Lanškroun3,52835,514
7479Kačírek PavelCZE1372Region Panda, z.s.3,527,53616,5
7580Hladký JiříCZE1351ŠK Lokomotiva Brno, z.s.3,527,53513,5
7681Till VáclavCZE1330Region Panda, z.s.3,5263214
7789Dušánek MichalCZE1070Region Panda, z.s.3313919
7890Starý VojtěchCZE1053Jiskra Heřmanův Městec3293713
7963Malý EvženCZE1551ŠS Červená Voda328,53518
8087Hrdina FilipCZE1170ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald3283615
8185Řehák MiroslavCZE1224Sokol Mistrovice327,53415,5
8271Lapáček LubošCZE1446TJ Lanškroun32632,514
8365Holásková VeronikaCZE1482ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.325,533,517
8473Hurdes EmilCZE1425SK Žamberk322,529,510
8566Bouchal TomášCZE1467Sokol Mistrovice321,52912
8684Málková BarboraCZE1261TJ Lanškroun2,5273614
8786Dušek BohuslavCZE1191ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald2,526327,5
8893Štelbaský MartinCZE1000ŠS Červená Voda2,52532,515
8983Biedla VojtěchCZE1275ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald2,523,5295,5
9092Holásková MarkétaCZE1009ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.2,522,5289,5
9191Šmajzrová DominikaCZE1021ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.225,533,511
9282Rupprich JanCZE1316ŠS Červená Voda22330,57,5
9388Holásek TomášCZE1100ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.123315

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break