Logged on: Gast
Servertime 03.05.2024 01:37:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Okresni kolo preboru skol v S A C H U 2009 2. stupen
Last update 08.12.2009 15:44:18, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
RtgN
Club/City
1
Vlasak Martin
V4A
1828
Gymnazium Jatecni
2
Mikes Jan
7B
1687
ZS Palachova
3
Riha Jaroslav
03A
1632
Gymnazium Vaclava Smejkal
4
Sliva Richard
7A
1544
ZS Stribrnicka
5
Sliva Michal
7A
1403
ZS Stribrnicka
6
Valterova Veronika
8B
1268
ZS E. Krasnohorske
7
Bartos Daniel
8
1250
ZS a MS Povrly
8
Hadraba Tomas
8
1250
ZS a MS Povrly
9
Jenicek Tomas
8
1250
ZS a MS Povrly
10
Marsalek Karel
02A
1250
Gymnazium Vaclava Smejkal
11
Rodzic Ianina
8B
1250
ZS Palachova
12
Goc Petr
01A
1100
Gymnazium Vaclava Smejkal
13
Svobodova Martina
8
1100
ZS a MS Povrly
14
Zheng Jan
02B
1100
Gymnazium Vaclava Smejkal
15
Zheng Karel
02B
1100
Gymnazium Vaclava Smejkal
16
Barac Daniel
9C
1000
ZS Stribrnicka
17
Bechyne Roman
9C
1000
ZS Stribrnicka
18
Belohlavek Vojtech
9A
1000
ZS Vojvonicova 2
19
Blaha Tomas
9
1000
ZS a MS Libouchec
20
Brabencova Sandra
7B
1000
ZS Vojnovicova 1
21
Branda Simon
9C
1000
ZS Stribrnicka
22
Broz Martin
9
1000
ZS a MS Libouchec
23
Chmatal Jindrich
6
1000
ZS a MS Libouchec
24
Hovorka Ivo
9B
1000
ZS Vojnovicova 1
25
Ivanco Jakub
9B
1000
ZS Vojvonicova 2
26
Janik Vitezslav
9C
1000
ZS Stribrnicka
27
Janousek Adam
2
1000
ZS a MS Povrly
28
Judytka Jan
7B
1000
ZS Vojnovicova 1
29
Khan Jakub
7A
1000
ZS Palachova
30
Kral Stanislav
7A
1000
ZS E. Krasnohorske
31
Kucera Martin
8A
1000
ZS Vojnovicova 1
32
Melichar Jan
8A
1000
ZS Vojnovicova 1
33
Mudra Jakub
9C
1000
ZS E. Krasnohorske
34
Nguyen-Vu Duc
9B
1000
ZS Vojnovicova 1
35
Novak Pavel
9A
1000
ZS Palachova
36
Palascnak Tomas
6B
1000
ZS E. Krasnohorske
37
Pavlas Lukas
8A
1000
ZS Vojnovicova 1
38
Plzak Martin
6
1000
ZS a MS Libouchec
39
Podransky Petr
8
1000
ZS a MS Libouchec
40
Pomeje Daniel
7B
1000
ZS Vojvonicova 2
41
Redzalari Adriana
8
1000
ZS a MS Povrly
42
Rothova Anna
8A
1000
ZS Stribrnicka
43
Simkova Daniela
9B
1000
ZS Vojvonicova 2
44
Tomas Daniel
9B
1000
ZS Vojvonicova 2
45
Trnka Vojtech
6A
1000
ZS E. Krasnohorske
46
Tumova Katerina
9B
1000
ZS Vojvonicova 2
47
Verbny Jiri
2
1000
ZS a MS Povrly
48
Vrkoc Vikrot
9A
1000
ZS Vojvonicova 2
49
Kulovany Jakub
V4A
1000
Gymnazium Jatecni
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use