Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Fase prèvia del Campionat de Catalunya d'edats 2017 de Girona sub 12

Darrera actualització04.02.2017 20:16:58, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Classificació després de la 6 ronda

OrdreNúm. Ini. NomFEDEloClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
14
Xifra Tome BernatCAT1746Gerunda, C.E.5,52319,55,0
25
Camprubi I Juanola JordiCAT1738Banyoles, C.E.5,02120,04,0
319
Pano Soriano SergioCAT1657Figueres C.E.5,02016,05,0
46
Pou Tuset OriolCAT1723Gerunda, C.E.5,01816,05,0
520
Pont I Teixidor BernatCAT1655Sant Gregori C.E.5,01716,04,0
61
Acevedo Egido DavidCAT1904Alt Emporda, Club D'escacs4,52117,54,0
711
Garcia Caro Juan AlberCAT1701Alt Emporda, Club D'escacs4,51916,54,0
89
Vertut Viladrich MarcCAT1705Alt Emporda, Club D'escacs4,02114,04,0
917
Olcina Monells JordiCAT1662Olot4,02015,04,0
103
Insa Pujolar MartiCAT1753Alt Emporda, Club D'escacs4,01917,04,0
1125
Roura Cortada PepCAT1596Figueres C.E.4,01915,04,0
1228
Kostov Krumovski TrayanCAT1535Santa Eugenia Escacs4,01913,04,0
1336
Gallardo Espinar DanielCAT1446Hostalric Club Escacs4,01912,04,0
1445
Martín Roldán AdamCAT1436Hostalric Club Escacs4,01411,04,0
152
Alonso Gimenez DiegoCAT1761Gerunda, C.E.3,52015,03,0
1621
Roqueta Maffei Oscar NahuelCAT1638Santa Eugenia Escacs3,51915,52,0
178
Sanllehi Vico DavidCAT1707Alt Emporda, Club D'escacs3,51812,53,0
1810
Rebollo Ordoñez DaniCAT1702Alt Emporda, Club D'escacs3,51713,03,0
197
Higueras Ruiz BlaiCAT1713Alt Emporda, Club D'escacs3,51715,03,0
2015
Subiros Martinez BielCAT1671Alt Emporda, Club D'escacs3,51510,53,0
2135
Jurado Coderch HeribertCAT1448Olot3,5149,03,0
2223
Casado Graboleda JokinCAT1623Figueres C.E.3,02113,03,0
2326
Korolev Klonitskiy IvanCAT1574Platja D'aro, Club Escacs3,02013,03,0
2444
Yao Chen HongCAT1440Olot3,01813,03,0
2554
Horta Gafarot MarcCAT1371Cassa C.E.3,01711,03,0
2630
Hervas Carretero FlavioCAT1477Alt Emporda, Club D'escacs3,01610,03,0
2743
Villegas Soria FermínCAT1440Montgri, C.E.3,0169,03,0
2818
Muñoz Palma MarcCAT1660Guixolenc C.E.3,01611,03,0
41
Minovas Bizarro DavidCAT1440Olot3,01611,03,0
3052
Aran Pagès NilCAT1381Olot3,01410,03,0
3113
Pano Soriano GonzaloCAT1691Figueres C.E.3,0139,03,0
3251
Barat Serna Judit XiaomiCAT1396Alt Emporda, Club D'escacs3,0136,03,0
3339
Crivillés Orensanz LlucCAT1444Olot2,5187,52,0
3427
Escriba Cufi FerranCAT1551Figueres C.E.2,51511,52,0
3542
Moreno Delmoral CristinaCAT1440Santa Eugenia Escacs2,5147,51,0
3629
Gay Xandre DavidCAT1484Maritim Blanes, Club Escacs2,5146,52,0
3712
Canal Sala PauCAT1700Olot2,01911,02,0
3814
Pagès Hendriks DavidCAT1673Guixolenc C.E.2,01610,02,0
3924
Blasi Cornella AdriaCAT1596Figueres C.E.2,0158,02,0
4034
Li Li LibinCAT1452OLOT2,0147,01,0
4155
Pastina GabrielaCAT1220Olot2,0147,01,0
4240
Figueras Quilez SandraCAT1440Olot2,0145,02,0
4337
Otondo Pozuelo UnaiCAT1445Maritim Blanes, Club Escacs2,0123,01,0
4438
Calin Romana Mario CristianCAT1444Olot1,5166,51,0
4516
Cáceres Correa SergiCAT1669Guixolenc C.E.1,5146,51,0
4650
Ortiz Rubi MartiCAT1400Figueres C.E.1,5137,00,0
4722
Romagosa Castellví CarlaCAT1637Guixolenc C.E.1,5124,01,0
4847
Raviña Corestein Ciro JoseCAT1428Olot1,0185,01,0
4933
Casadevall Mainau IraidaCAT1464Alt Emporda, Club D'escacs1,0152,00,0
5046
Princep Nogue GilCAT1428Olot1,0154,01,0
5148
Frances Fàbrega BernatCAT1425Santa Pau Club Escacs1,0153,01,0
5253
Reixach Desmiquels KostiaCAT1378Olot1,0133,00,0
5331
Pigem I Giménez PolCAT1472Montgri, C.E.0,0150,00,0
5432
Planas Lloveras EloiCAT1468Figueres C.E.0,0130,00,0
49
Compta Falgarona BlaiCAT1418Santa Pau Club Escacs0,0130,00,0

Anotació:
Desempat1: The greater number of victories (variable)
Desempat2: Fide Tie-Break
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Impressió