Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Olomouc Chess Summer 2016 - Open Olomouc turnaj C

Poslední aktualizace20.08.2016 16:52:15, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Search for player Hledej

Nasazení/Výsledky

3. Kolo Datum kola 2016/08/14 Hodina 16:00

Šach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
112
Gantsooj Ganzorig21642 1 - 02 FMThakur Akash2316
4
214
Ulanowski Karol21332 ½ - ½2 IMChudinovskikh Alexander M2258
6
315
Kula Dominik21322 1 - 02 FMBombek Peter2212
8
49
Ilandzis Spyridon22112 1 - 02 Olson Hamish2068
18
519
Nishant Malhotra20602 ½ - ½2 FMBurnett Andrew2174
10
611
Kulkarni Vinayak21682 ½ - ½2 Kalinowska Zuzanna1910
38
71
GMKrejci Jan2496 1 - 0 Navratil Jiri2056
20
817
Mitrandzas Athanasios2119 1 - 0 GMJedynak Radoslaw2396
2
93
FMKvisvik Brede2330 1 - 0 Svancara Petr2047
22
105
FMAl Argha Hisham2309 ½ - ½ Zdrazil Tomas2036
24
117
Bukojemski Adam2235 1 - 0 Vinod G1960
32
1213
Ockay Tomas2135 0 - 1 Rudiano Nicolas2021
26
1325
Murchadha Oissine2029 ½ - ½ Fogel Pierre2126
16
1439
Akshay V Halagannavar1909 ½ - ½1 Riepma Henk2049
21
1523
FMValenta Vit20401 ½ - ½1 Giatrakos Orestis1829
44
1627
Zakoucka Adela20161 ½ - ½1 Mayank Pal1727
48
1743
Zdrazil Jan18651 1 - 01 Motzer Heinrich2003
28
1829
Cardena Contreras Javier19831 1 - 01 Macek Oldrich1691
50
1945
Endler Boris18091 1 - 01 Ondercin Martin1974
30
2031
Haugsrud Hakon19691 1 - 01 Slepicka Ladislav1675
52
2133
Duda Lucas19411 0 - 11 Arvanitakis Panagiotis1639
54
2247
Palka Dominika17471 ½ - ½1 Bares Jachym1925
34
2335
Spanton Tim R19231 ½ - ½1 Skvir Ivo1599
59
2449
Vilimova Julie17091 0 - 11 Itgelt Khuyagtsogt1921
36
2537
Bracci Andrea19181 1 - 01 Bat-Erdene Gandi1244
70
2653
Ruzicka Vaclav16711 ½ - ½1 Jayaram R.1886
40
2760
Bossoni Alessandra15601 0 - 11 Adam Wilfried1880
42
2841
WFMPatil Mitali Madhukar1882½ 1 - 0½ Vetter Udo1613
57
2958
Rogala Milosz1600½ 1 - 0½ Sterba Michal1769
46
3051
CMOchirbat Lkhagvajamts1680½ 1 - 0½ Zhukavina Elena1391
65
3155
Malenovsky Martin1620½ 1 - 0½ Khun Radoslav1473
73
3256
Dosoudil Pavel16140 0 - 1½ Simeonov Tihomir1000
77
3372
Lakshyesh Mohan Gupta10710 1 - 00 Hrabal Matej1559
61
3462
Burdov Petr15410 1 - 00 Kampili Konstantina1233
71
3568
Gregurkova Nikola13030 0 - 10 Thorat Aishwarya1466
63
3664
Sanjay Belurkar14110 0 - 10 Bat-Erdene Badrakh1000
74
3766
Ulanowski Marek13620 0 - 10 Ulanowska Dorota1000
79
3875
Chinzorig Nandin-Erdene10000 1 - 00 Ulanowski Piotr1324
67
3976
Orgilon Batsaikhan10000 1 - 00 Bianchin Gabriele1281
69
4078
Soilentaki Aliki10000 1 volno