SOREA Open 2016

OrganizátorSachovy klub Stara Lubovna, Hotel Sorea Lubovna
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaPatrik Nemergut
Hlavný rozhodcaIA Rastislav Diviak 14908204
Bedenkzeit90 min + 30 s / tah
MiestoLubovnianske Kupele
Number of rounds7
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2016/09/01 - 2016/09/04
Ø rating1753
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga

Posledná aktualizácia 04.09.2016 12:40:38, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoTypFEDEloFEloNKlubBody TB1  TB2  TB3 KElo+/-
11GMManik MikulasSVK24410Sk Prakovce629,526,5510-0,8
24FMIstona MartinU20SVK21830Sachovy Klub Sabinov5,528,523,552013,4
319Haborak KristianU20SVK19980Sk Prakovce5,52823,532019,2
49Gasa PatrikU20SVK21050Sk Osuske5,524,52052010,4
52Danada TomasSVK22310Sk Nafta Gbely52923,54209,6
66Tropp FrantisekSVK21380Liptovska Sachova Skola527,522,532012
712Goban MarekSVK20780Sachovy Klub Sabinov525193200,2
811Nemsak DenisSVK20800Sk Doprastav Bratislava52318420-10,8
913Novotny AdamU20SVK20480Slavia Pu Presov4,52720,53205,4
107Dujava Daniel ml.SVK21220Sk Lokomotiva Caissa Bratislav4,526,521320-1,8
1123Medvec MiroslavSVK19400Liptovska Sachova Skola4,526,518,532015
1210Balazs LadislavU20SVK21040Sk Magnezit Jelsava4,525,520320-2,2
1314Hurtuk RadovanU20SVK20460Msk Kdv Kezmarok4,525,519420-9,2
148FMMrva VladimirSVK21200Sachovy Klub Sabinov4,525,519320-2,4
1520Endresz PavolU20SVK19750Msk Kdv Kezmarok4,52519,532010,4
1618Sturc GustavS65SVK20070Sk Slovan Bratislava4,524,518,5220-16,8
1756Vagovic MilanSVK16260Sk Kamenar Chtelnica4,524,51642052,6
1817Urbanik LukasSVK20220Tj Slavia Caissa Cadca4,52418320-2,8
1915Bakalar JanS65SVK20350Tj Slovan Rajecke Teplice4,52318,5220-12
205Cech DominikSVK21580Sk Zemplin Michalovce4,52217,5320-27,8
2131Dudasko StefanU20SVK18590Sk Cvc Lendak427,51934063,2
2222Panko EduardSVK19720Sk Stropkov+svidnik426,5183208
2321Jurov PavolSVK19750Dynamo Dpmk Kosice425,518,5320-11,4
2435Verba VladimirSVK179101. Sk Kosice425,516,532017
2548Olsavsky PeterSVK16990So Skm Stara Lubovna425,51532033,4
263Skreno VladimirSVK22120Sachy Reinter N.O. Humenne425204204,4
2732Recky NorbertSVK18440Msk Spisska Nova Ves4241722014,6
2824Dudasko MarioU20SVK19330Msk Kdv Kezmarok42416,5320-4
2925Banoci Jaroslav St.SVK19280Psk Tatran Dason Presov42415,5320-24
3033Magura IvanSVK18330Sk Slovan Modry Kamen42216,53207,2
3139Ihnat Marek Ml.U20SVK17620Sk Zemplin Michalovce4221344032
3243Pollak RudolfSVK17390Bsk Bardejov421,5134207,6
3342Krajnik RichardS65SVK17520Tj Slavia Kosice421,5124205,4
3428Krnan BronislavSVK18800Sk Slovan Modry Kamen3,524,51624010
3550Slaba AndreaU20SVK16870Sk Kupele Piestany3,524,512,534012
3630Danada OndrejSVK18700Sk Osuske3,524162201,4
3746Liscinska JanaU20SVK17120Slavia Pu Presov3,52413,524021,2
3837Misecka KamilSVK17780Sk Magnezit Jelsava3,523152209,2
3927Kopnicky FrantisekSVK18890Sk Tjls Vd Poprad3,52314,5220-24
4036Feco JanS65SVK17780Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle3,52215,5320-2,8
4141Panko Eduard ml.U20SVK17550Sk Stropkov+svidnik3,52212,5340-9,2
4252Janas PeterSVK16720Sk Hlohovec3,521,513,52208
4344Kaminsky LadislavSVK17140Sachovy Klub Sabinov3,521,512320-6,8
4449Liscinska LuciaU20SVK16920Slavia Pu Presov3,52011,5240-27,2
4547Sestak DusanSVK17080So Skm Stara Lubovna3,518,510,5320-28,6
4634Minarcak PavolSVK17930So Start Levoca325,515,5220-2,8
4716Balazs AttilaSVK20220Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle32517320-32,4
4826Dujava DanielSVK18970Sachovy Klub Sabinov32516320-2,6
4969Marcin MatusSVK13090So Start Levoca321,513,5240100,4
5058Kaleta MarianSVK15200So Skm Stara Lubovna321,5113201,6
5129Simkovic EduardSVK18800Sk Lab32014320-30,8
5251Cisarik PavolSVK16860Slavia Pu Presov319,511320-8,4
5340Gajarsky RomanSVK17600Sk Hlohovec318,511120-33,2
5459Matias JanSVK151101. Sk Kosice318,510320-2,4
5564Gulas GabrielU20SVK14250Sachovy Klub Sabinov318924022,8
5645Antal JakubU20SVK17130Tj Slavia Kosice315,57,5240-85,2
5754Dzuris IvanS65SVK16450Bsk Bardejov2,521,59,5140-4,8
5861Majirska KarinU20SVK15040Sachy Reinter N.O. Humenne2,520,59240-8
5962Jencopala AlexanderU20SVK14720Bsk Bardejov2,520,5904044,8
6055Marci BartolomejS65SVK16430Sk Tjls Vd Poprad2,52010,5220-24
6172Cmil SamuelU20SVK12100Sk Tjls Vd Poprad2,520924064
6257Slivka VasilSVK15790Tj Sokol Lubotice2,519,58,5220-3,4
6365Bucko SamuelU20SVK13930Sachy Reinter N.O. Humenne2,519,56,524012,8
6453Bojnansky JurajSVK16610Sk Hlohovec2,51910220-21
6560Stefanides KarolS65SVK15070Msk Trstena2,518,59220-7,2
6670Rybovic NikolasU20SVK13070So Skm Stara Lubovna2,5186,524038,8
6763Ihnat Marek St.SVK14340Sk Zemplin Michalovce22192204,6
6875Kovalak MarcelU20SVK01000Stara Lubovna21971
6967Tokarcikova DianaU20SVK13360Bsk Bardejov218,57240-0,4
7071Sofrankova KatarinaU20SVK12460So Skm Stara Lubovna217,56240-26
7173Rusnacik MilanSVK01328Sk Komplet Modranka21562
7238Slaby JozefSVK17650Sk Kupele Piestany1,5238,5120-26,4
7366Tokarcik PatrikU20SVK13380Bsk Bardejov1,5193,5040-15,6
7468Janik Marek TobiasU20SVK13170Cvc Liptovsky Mikulas1,5186140-19,6
7576Marcin RichardU20SVK01000Slavia Pu Presov11730
7674Tokarcik JanU20SVK01166Bsk Bardejov11720

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: Greater number of victories/games variable