Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

FIDE OPEN Stare Mesto 2016

Poslední aktualizace13.08.2016 14:57:39, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 10 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtg PH 1  PH 2 Krtg+/-
11Talla VladimirCZE24457,553,0100,5
25Jasny StanislavCZE23707,551,5107,7
34Cerveny MartinCZE23807,547,5100,7
414Vrana FrantisekCZE22007,049,5108,9
56Zpevak PavelCZE23497,048,010-6,0
612Dobes VojtechCZE22207,047,02016,4
78Jurasek MiroslavCZE23207,047,020-16,0
810Mudrak JosefCZE22727,042,52027,0
921Kubos RostislavCZE21326,553,02052,4
103Plischki SebastianGER23846,552,010-9,8
112Vokac MarekCZE24136,552,010-10,2
129Brokken DennisNED22816,551,0205,4
1315Babula MilanCZE21936,548,5206,6
1429Eret MatousCZE20686,548,04094,0
1530Fuskova MartinaCZE20636,548,040102,0
1613Kapusta PetrCZE22146,546,520-0,6
177Lanc AloisSVK23256,546,010-15,3
1831Jandl VojtechCZE20526,542,54026,0
1924Husek MartinCZE20896,542,540-0,4
2022Cip DaliborCZE21186,047,52022,6
2140Zavadil MichalCZE19636,044,02063,4
2228Mikulas DusanSVK20696,043,52010,4
2332Stuchly OndrejCZE20396,043,54024,8
2416Volodin ViktorRUS21905,548,510-5,4
2527Skalsky AlexandrCZE20765,546,5408,8
2633Blaha PetrCZE20265,545,52016,6
2711Spacek OliverSVK22485,544,540-88,8
2861Skalka JanCZE17375,543,52059,2
2923Vrtal JaroslavCZE20935,543,020-18,0
3020Mojzis JaroslavCZE21375,541,520-32,2
3165Zgarba RadekCZE17065,541,540132,0
3236Macura EmilCZE19855,541,020-21,6
3344Krizek FrantisekCZE19245,540,52012,2
3442Balazec LudovitCZE19295,539,020-16,0
3525Zpevakova JanaCZE20875,538,520-46,2
3643Kladnak MartinCZE19275,537,540-46,8
3738Jecha PetrCZE19705,536,520-14,6
3852Vojacek ZdenekCZE18405,535,020-1,4
3935Mrkus FrantisekCZE20075,044,0408,0
4017Brazdil RomanCZE21665,043,520-30,8
4139Stehlik JiriCZE19685,043,0207,8
4226Eretova JanaCZE20785,042,020-41,0
4318Weissmann LukasCZE21535,042,020-17,2
4450Stefanik RichardCZE18585,041,04046,4
4537Knotek JosefCZE19745,038,520-21,0
4645Zuziak PetrCZE19095,038,020-5,6
4771Skalka MichalCZE16125,037,540107,2
4859Kubosova JanaCZE18005,035,040-30,4
4960Sobek MichalSVK17564,544,04066,8
5034Bacak Petr Ml.CZE20074,541,020-36,8
5141Vavra AntoninCZE19404,541,020-34,8
5256Mocary MetodSVK18264,540,52029,4
5366Foukal ZdenekCZE16934,540,020-2,2
5446Kovarik MatyasCZE19024,539,540-54,0
5553Hrabal RadekCZE18384,539,540-33,6
5651Pistek JanCZE18574,539,020-32,4
5719Koutny PetrCZE21474,538,520-19,0
5864Hanak TomasCZE17104,538,0201,2
5970Kovarik DavidCZE16444,537,54037,6
6068Rolny JozefSVK16524,537,5207,6
6157Laurincova KristynaCZE18154,537,040-32,8
6262Stalmach RichardCZE17354,536,54029,6
6374Nekarda JanCZE15884,535,04076,8
6478Zelnitius AlbertCZE14834,534,04022,8
6573Machacek LukasCZE15974,534,04027,2
6672Travnicek Krystof MikulasCZE15974,042,040103,6
6769Halamicek RadekCZE16484,039,04052,4
6847Ruzickova RadkaCZE18974,038,020-59,2
6967Trcalek DavidCZE16644,037,52025,4
7058Oharek VlastimilCZE18014,037,520-8,2
7189Krmicek AntoninCZE17224,037,0
7290Hornak OndrejCZE13794,036,0
7355Lajda DusanSVK18294,035,520-47,4
7483Babula VlastimilCZE13594,035,04080,4
7549Ludvicek JosefCZE18704,031,020-38,0
7679Walek FilipCZE14264,029,040-9,6
7763Slanicay GabrielCZE17213,538,020-19,2
7876Glacner KarelCZE15523,536,020-14,0
7991Novakova AnnaCZE11553,533,5
8080Bosak ReneCZE13993,530,540-16,8
8192Antl PatrikCZE03,034,5
8284Lapcik RomanCZE12663,033,04026,0
8348Stanek PetrCZE18933,031,020-0,6
8488Lukas VojtechCZE11483,029,540-8,0
8582Vsetulova ViktorieCZE13663,029,040-41,2
8675Zavadil MatyasCZE15773,027,540-1,2
8787Foltynek StanislavCZE11533,027,0400,8
8886Nemec JakubCZE12432,533,540-32,4
8981Ruzickova EmaCZE13752,031,040-8,0
9085Brda VlastimilCZE12462,030,040-7,6
9193Spacilova KlaraCZE01,030,5
9277Petrilak JanCZE15440,520,520-41,0
9354Janek JiriCZE18330,03,020-1,6

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž