Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zásmuky OPEN III aneb o Anandovu dobrotu hraný jako memorial Oldíka Eisnera a jako prebor Stredoceského krajev rapid šachu pro rok 2009

Poslední aktualizace26.04.2009 09:52:39, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
11IMKanovský DavidCZE2473Agentura 64 Grygov7,54051
25IMTrickov VasilCZE2349Tj Bohemians Praha74153
37Vágner TomášCZE2261Marty Baník Most740,552
44IMPriehoda VítezslavCZE2361Šk Joly Lysá Nad Labem6,54557,5
53FMVojta TomášCZE2374Tj Spartak Vlašim6,54253
62IMDoležal ml. RadoslavCZE2432Tj Praha-Pankrác6,541,553,5
710Hába ZdenekCZE2193Šk Gordic Jihlava6,54050,5
814Postupa PavelCZE2154Šk Joly Lysá Nad Labem6,536,547
928Boucek VlastimilCZE2033Šk Kostelec N.cern.lesy6,535,544
106Gregor JiríCZE2277Šk Holdia Dp Praha64051,5
119Dubanský BohuslavCZE2240Tj Bohemians Praha637,548
1216Záhorbenský JaroslavCZE2145Sokol Bakov Nad Jizerou633,544
1320Ružicka ZdenekCZE2111Sk Loko Praha629,538,5
1411Hosticka FrantišekCZE2167Tj Spartak Tos Žebrák5,539,551
158Vykydal FrantišekCZE2246Šachový Klub Lokomotiva B5,53849
1615Husárik BrankoCZE2152Šk Joly Lysá Nad Labem5,53849
1726Koper ŠtefanCZE2058Šk Kostelec N.cern.lesy5,53848,5
1825Komprda PavelCZE2060Šk Tetcice5,534,545
1918Brezmen PavelCZE2131Sokol Kolín5,53444,5
2023Štolba MilošCZE2077Tj Stadion Kutná Hora5,53444
2137Klain VáclavCZE1966Šk Emerge Mladá Boleslav5,53442,5
2232Grecný KarolCZE2011Tj Sokol Struharov5,533,542,5
2349Kopecký TomášCZE1930Tj Stadion Kutná Hora5,531,540,5
2419Chaluš KarelCZE2131Tj Sokol Plzen-Letná54050,5
2517Keller DanielCZE2140Tj Stadion Kutná Hora53645,5
2612Vojta PavelCZE2160Tj Spartak Vlašim53545
2735Cermák MichaelCZE1982Šk Joly Lysá Nad Labem534,544,5
2840Innemann FrantišekCZE1919Tj Spartak Vlašim53442,5
2922Postupa st. PavelCZE2088Šk Joly Lysá Nad Labem533,544,5
3024Vrkota MilošCZE2069Tj Stadion Kutná Hora533,544
3134Hamala MiroslavCZE1984Kc Kaskáda Bílina532,542,5
3250Sochor MartinCZE1857Tj Bohemians Praha53140,5
3327Hozda DavidCZE2037Marty Baník Most53140,5
3442Vocilka JiríCZE1880Tj Stadion Kutná Hora53139,5
3538Valenta PetrCZE1941Kc Kaskáda Bílina53037,5
3643Forman MiroslavCZE1872Šk Kostelec N.cern.lesy4,53746,5
3754Daniel JiríCZE1796Šk Joly Lysá Nad Labem4,53442,5
3829Žalský PetrCZE2020Tj Praga Praha4,53343,5
3921Koyš MilanCZE2097Šk Kostelec N.cern.lesy4,53342,5
4036Postupa MartinCZE1970Šk Joly Lysá Nad Labem4,53339,5
4133Moravec VítCZE2007Sokol Ceský Brod4,53038,5
4265Zrust TomášCZE1552Ddm Kolín4,52936,5
4331Kalík JanCZE2016Tj Zora Praha4,528,537
4445Tlamsa RadovanCZE17614,52736
4547Šilhavý MiroslavCZE1676Šachový Klub Zdice4,52634
4656Šilhánek JindrichCZE1726Šk Kostelec N.cern.lesy436,544,5
4761Fiala JanCZE1633Sokol Ceský Brod43342
4830Doležal st. RadoslavCZE2018Tj Tourist Biomedica Ríca43241
4913Wünsch JiríCZE2158Šk Rakovník430,539
5052Obrázek KarelCZE1844Tj Sokol Hostivice43036,5
5173Al Masani AbdulCZE0Tj Sokol Hostivice429,537,5
5264Jíša LubošCZE1565Šk Kostelec N.cern.lesy42836,5
5344Novotný RomanCZE1863Tj Stadion Kutná Hora42836
5439Urban MiroslavCZE1927Sokol Ceský Brod425,535,5
5541Štukheil MartinCZE1909Šk Sklo-Bohemia Svetlá N.42432,5
5658Vilímová MonikaCZE1704Tj Kavalier Sázava3,53240,5
5757Šedivý OndrejCZE1711Sokol Ceský Brod3,53138,5
5859Suchý LadislavCZE1676Šk Kostelec N.cern.lesy3,53038
5960Petrák MilanCZE1663Sokol Praha-Kobylisy3,529,537,5
6053Chybný ZdenekCZE1799Sokol Ceský Brod3,52937,5
6163Korínek OldrichCZE1567Šk Kostelec N.cern.lesy3,52936,5
6251Stehlík JiríCZE1857Tj Stadion Kutná Hora3,527,536,5
6346Pecák IvanCZE1747Šk Kostelec N.cern.lesy3,527,536
6471Kótka TomášCZE1413Tj Tourist Biomedica Ríca3,525,531
6568Bug JuliusCZE1495Šk Kostelec N.cern.lesy3,52125,5
6648Pospech RomanCZE1986Tj Tourist Biomedica Ríca33140,5
6755Bednarík RadovanCZE1737Šk Kostelec N.cern.lesy327,536
6862Dušek ml. VladimírCZE1581Sokol Sendražice325,533
6974Havel JiríCZE0Tj Praga Praha325,532,5
7070Dušek st. VladimírCZE1462Sokol Sendražice32429,5
7169Houda StanislavCZE1491Tj Kavalier Sázava32228,5
7272Jirák OtaCZE1410Šk Sklo-Bohemia Svetlá N.31923,5
7366Pexa JiríCZE1551Šk Sklo-Bohemia Svetlá N.2,52732
7467Zrustová HelenaCZE1533Ddm Kolín22937,5
7578Teska JanCZE0TJ Stadion Kutná Hora22633,5
7676Pekárek JosefCZE0Sokol Sendražice22227,5
7777Postupová MartinaCZE0Šk Joly Lysá Nad Labem22025
7875Hron JanCZE0Zásmuky021,528

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)