Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Kouřim OPEN 2016 A / mladší žáci

Poslední aktualizace30.01.2016 16:26:01, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Brožka KarelCZE1418TJ Sokol Zaječice7,029,5217,0
212Roub RadekCZE1103Šachový spolek Železné hory6,027,5201,0
31Pecka JanCZE1553Sokol Brandýs nad Labem5,531,5202,0
410Sedmihradský TomášCZE1153ŠK Spartak Čelákovice5,034,0195,0
55Feix AdamCZE1291Klub šachistů Říčany 19255,028,5197,0
67Laniak MarekCZE1191ŠK Milovice5,028,5184,0
711Kubíček DanielCZE1125ŠK Spartak Čelákovice5,025,0186,0
83Jiroušek ŠimonCZE1376Klub šachistů Říčany 19254,534,5194,0
914Sedmihradský MartinCZE1089ŠK Spartak Čelákovice4,531,5191,5
104Mojdl KryštofCZE1317TJ Jawa Brodce4,530,0187,0
116Vopěnka TomášCZE1280DDM Sokol Nymburk4,526,0183,5
129Nešpůrek JakubCZE1165Šachový spolek Železné hory4,524,5175,0
138Pešek AntonínCZE1189ŠK Milovice4,032,5186,0
1416Štěpnička JakubCZE1020Klub šachistů Říčany 19254,029,0182,0
1513Havelková AnežkaCZE1100TJ Kavalier Sázava4,028,5181,0
1615Tyč JakubCZE1045Šachový spolek Železné hory4,027,5182,5
1720Dejmek TomášCZE1000DDM Kolín4,025,5187,5
1830Landa PavelCZE1000ŠK Milovice4,024,0165,0
1926Jansta OndřejCZE1000DDM Kolín4,022,0171,5
2042Škoda PavelCZE1000ŠK Rožďalovice3,526,5184,0
2117Němečková KamilaCZE1009DDM Symfonie Poděbrady3,526,0178,5
2233Mráček MiroslavCZE1000ŠK Rožďalovice3,525,5177,0
2341Tyč KarelCZE1000Šachový spolek Železné hory3,525,0182,5
2428Krupka OndřejCZE1000Sokol Pečky3,524,5170,0
2522Hladká TerezaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,524,0169,0
2640Slováková ŠárkaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,522,0172,0
2719Cháma VojtěchCZE1000DDM Kolín3,026,5162,5
2825Jandová ZuzanaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,026,0169,0
2939Slováková VeronikaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,024,5172,5
3038Prokop DanielCZE1000DDM Přelouč3,024,5169,5
3131Mojdl VojtěchCZE1000TJ Jawa Brodce3,022,5168,5
3243Šturmová TerezaCZE1000DDM Kolín3,020,5150,0
3346Šubrtová EvaCZE1000ŠK Milovice3,019,5159,0
3436Pecková JanaCZE1000Sokol Brandýs nad Labem3,018,5158,5
3524Hoffinger KryštofCZE1000Sokol Pečky2,524,0172,0
3623Hock DanielCZE1000ŠK Milovice2,520,0158,0
3745Štěpánek OndřejCZE1000TJ Kavalier Sázava2,517,5147,0
3844Štěpnička DavidCZE1000Stříbrná Skalice2,022,5155,0
3935Pecinovská VeronikaCZE1000TJ Kavalier Sázava2,022,0154,5
4037Prix MatějCZE1000TJ Kavalier Sázava2,019,5149,5
4118Burgerová TerezaCZE1000TJ Kavalier Sázava2,019,0150,5
4227Kalhotka KarelCZE1000Sokol Pečky2,018,5142,5
4332Mrázová VendulaCZE1000TJ Kavalier Sázava2,017,0133,5
4421Dočkal JanCZE1000TJ Kavalier Sázava2,015,0138,0
4534Panušková EvaCZE1000TJ Kavalier Sázava1,018,0139,0
4629Kubíčková LindaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice1,018,0138,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sum of Buchholz-Tie-Breaks (all Results)

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž