No. | | Name | FED | RtgN | sex | Club/City |
1 | | Nytra Ondřej | CZE | 1653 | | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | | Frank Adam | CZE | 1646 | | Beskydská šachová škola z.s. |
3 | | Slivka David | SVK | 1570 | | TJ Slavia Caissa Čadca |
4 | | Šebesta Jan | CZE | 1555 | | SK Slavia Orlová |
5 | | Opluštil Pavel | CZE | 1540 | | Sokol Postoupky |
6 | | Tajovský Matěj | CZE | 1512 | | ŠK Kuřim |
7 | | Lanča Petr David | CZE | 1503 | | Beskydská šachová škola z.s. |
8 | | Odstrčil Lukáš | CZE | 1477 | | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | | Meers Hubert | POL | 1432 | | UKS SP 8 Chrzanów |
10 | | Kijonka Ondřej | CZE | 1400 | | SK Slavia Orlová |
11 | | Ret Adam Josef | CZE | 1390 | | 2222 ŠK Polabiny |
12 | | Bosák René | CZE | 1384 | | Beskydská šachová škola z.s. |
13 | | Večeřa Dominik | CZE | 1370 | | Sokol Postoupky |
14 | | Vavřínková Anna | CZE | 1356 | w | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
15 | | Petříček Lukáš | CZE | 1323 | | ŠK Kuřim |
16 | | Walek Filip | CZE | 1314 | | Beskydská šachová škola z.s. |
17 | | Bauer Jan | CZE | 1299 | | Šachová akademie VŠTE |
18 | | Dudová Pavlína | CZE | 1299 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
19 | | Szkandera Ondřej | CZE | 1266 | | Beskydská šachová škola z.s. |
20 | | Šubjaková Kristina | SVK | 1256 | w | Liptovská šachová škola |
21 | | Vávra Jan | CZE | 1241 | | ŠK Staré Město |
22 | | Ďatelová Daniela | SVK | 1236 | w | OSK Renop Liptovska Tepla |
23 | | Habinová Alice | CZE | 1229 | w | ŠK Kuřim |
24 | | Šebena Patrik | CZE | 1212 | | Beskydská šachová škola z.s. |
25 | | Kossuth Tomáš | SVK | 1204 | | Liptovská šachová škola |
26 | | Lukáš Vojtěch | CZE | 1187 | | ŠK Staré Město |
27 | | Mařák Jakub | CZE | 1176 | | SK EMKaD Holešov |
28 | | Novák Tomáš | CZE | 1153 | | SK Slavia Orlová |
29 | | Pravda Petr | CZE | 1131 | | Klub šachistů Říčany 1925 |
30 | | Pawlak Emilia | POL | 1130 | w | Krakowski Klub Szachistów |
31 | | Michálková Viktorie Nela | CZE | 1100 | w | ŠK Caissa Třebíč |
32 | | Pekara Štěpán | CZE | 1097 | | Beskydská šachová škola z.s. |
33 | | Baštincová Hana | CZE | 1096 | w | Sokol Postoupky |
34 | | Havel Vojtěch | CZE | 1041 | | ŠK Kuřim |
35 | | Adámek Tomáš | CZE | 1000 | | Beskydská šachová škola z.s. |
36 | | Filipiak Bartosz | POL | 1000 | | UKS Trzydziestka Olsztyn |
37 | | Frolík Vojtěch | CZE | 1000 | | TJ Ostrava |
38 | | Ivanov Alexandr | CZE | 1000 | | ŠK Duras BVK |
39 | | Konderla Matěj | CZE | 1000 | | Slavoj Český Těšín |
40 | | Kučera Pavel | CZE | 1000 | | TJ Valašské Meziříčí |
41 | | Lanča Michael Filip | CZE | 1000 | | Beskydská šachová škola z.s. |
42 | | Marynowicz Bartosz | POL | 1000 | | UKS Rodlo Opole |
43 | | Slaný Vojtěch | CZE | 1000 | | Beskydská šachová škola z.s. |
44 | | Ster Emilia | POL | 1000 | w | UKS Rodlo Opole |
45 | | Vojtková Linda Bernadeta | SVK | 1000 | w | ŠK Komplet Modranka |