Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open FIDE Havlíčkův Brod 2015 v rámci Šachového festivalu Vysočina

Poslední aktualizace23.05.2015 13:03:14, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12
IMStrebkovs AndrejsLAT2326840,552,57
21
IMPlischki SebastianGER23947,541,5546
311
FMKuba StanislavS60CZE2108ŠK Kdyně741536
412
Pultorak JanU14POL2104640,5534
55
Walek PetrU20KŠSVCZE2173ŠK Caissa Třebíč638,5505
66
Tůma JanU20CZE2158TJ CHS Chotěboř638505
73
FMBartoš JanCZE2214ŠK ERA Poštovní spořitelna5,539,551,54
84
Mlýnek PetrS60CZE2208ŠK Duras BVK5,53951,54
99
Ondráček OndřejCZE2133TJ CHS Chotěboř5,53849,53
1010
Siebenbürger VlastimilKŠSVCZE2108TJ Žďár nad Sázavou5,536,5474
117
Večeřa PavelKŠSVCZE2153TJ Žďár nad Sázavou5,536483
1217
Svíženský LubošKŠSVCZE1912ŠK Caissa Třebíč5,535,545,53
1313
Skořepa TomášU18KŠSVCZE2000Gambit Jihlava5,53541,54
1419
Beránek OndřejKŠSVCZE1875TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,534434
1515
Svoboda IvoKŠSVCZE1972TJ Žďár nad Sázavou5,533,544,55
168
Vincze RomanKŠSVCZE2153ŠK Gordic Jihlava5,53343,54
1714
Mašek JanCZE1977Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5,532434
1824
Skořepa JakubU18KŠSVCZE1831Gambit Jihlava537463
1922
Obůrka VladislavS60KŠSVCZE1857TJ Žďár nad Sázavou53745,52
2018
Sedlák JiříU16KŠSVCZE1876TJ Jiskra Humpolec534434
2116
Pavliš JaromírS60KŠSVCZE1945TJ Žďár nad Sázavou531403
2239
Volaninová ŠárkaU16wKŠSVCZE1530ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.530,5393
2334
Klubal JiříU14KŠSVCZE1626TJ Jiskra Humpolec525,5333
2428
Pařízek VojtěchU16CZE1774Sokol Praha-Kobylisy4,53443,54
2526
Říha VojtěchU14CZE1795ŠO Hlinsko4,532,541,54
2623
Ježek ZdeněkKŠSVCZE1840TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,532,541,52
2747
Linhart JaroslavKŠSVCZE1662TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,532,540,53
2825
Štork RostislavKŠSVCZE1812ŠK Caissa Třebíč4,532,538,53
2927
Abraham KarelS60CZE1776ŠK Merkur Kladno4,53240,54
3031
Holata MiroslavKŠSVCZE1724TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,53240,53
3121
Brož PavelKŠSVCZE1858ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,531,5403
3229
Brhlík AntonínS60CZE1749TJ Kavalier Sázava4,531414
3320
Habada JindřichCZE1860ŠK Merkur Kladno4,531402
3433
Ptáček JanU16KŠSVCZE1659TJ Jiskra Humpolec4,528373
3540
Pibil TomášU18KŠSVCZE1478TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,528364
3632
Diviš JanS60CZE1672ŠK Petřvald u NJ4,521,529,53
3730
Marhan FrantišekS60CZE1741TJ Jiskra Zruč nad Sázavou431,5404
3841
Kříž VojtěchU16KŠSVCZE1472TJ Jiskra Humpolec43037,53
3946
Chovan MatoušU16KŠSVCZE1251ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.428,536,52
4038
Glacner KarelS60CZE1535ŠK Bystrc Oilers424,5324
4154
Halama JakubU16KŠSVCZE1208ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.424,529,53
4236
Dejmal OndřejU14KŠSVCZE1544ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3,53239,53
4343
Kokrda StanislavU16KŠSVCZE1438ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3,531393
4444
Růžek TomášU16KŠSVCZE1415ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3,528363
4551
Nimmertondl PetrKŠSVCZE1391TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,52633,52
4645
Brož PetrU14KŠSVCZE1358ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3,525322
4750
Satrapa JakubU16KŠSVCZE1480TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,523,5312
4835
Jun RudolfU14CZE1578TJ CHS Chotěboř33240,52
4942
Severýn JaromírCZE1455ŠO Hlinsko326342
5048
Hrančík MartinKŠSVCZE1558TJ Jiskra Havlíčkův Brod326312
5137
Horák JaroslavS60KŠSVCZE1541Gambit Jihlava324,530,52
5253
Vokoun TomášU14KŠSVCZE1231TJ Žďár nad Sázavou2,528,5361
5352
Rosecký PatrikU16KŠSVCZE1250TJ Žďár nad Sázavou2,52631,51
5449
Pokorný JiříKŠSVCZE1489TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,525,5311
5555
Šedý MatějU14KŠSVCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod124,5320

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories