Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace29.03.2015 23:38:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  16. Makkabi Boskovice (Rtg prům.:1162, PH 1: 4 / PH 2: 16,5)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.
1Martyniuk Vladislav1000CZE01½0113,561401
2Probošt Jakub1242CZE½½½0½10½03,591248
3Nevyhoštěný Václav1114CZE010131132
4Kunc Lukáš1100CZE½000,531040
5Loubal Jakub1099CZE11011½4,561044
6Proboštová Michaela1093CZE½1001,541030
7Kunc Václav1000CZE00000101281025

Info o hráči

Martyniuk Vladislav 1000 CZE Rp:1449
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
132Hvozdovič Jan1274CZE6w 01
2121Vavřínková Anna1450CZE1,5s 11
31Richterová Julie1564CZE3,5w ½1
452Pavlík Vladimír1508CZE4s 01
594Skřivánek Michal1609CZE1w 11
688Lúč Martin1000CZE0s 11
Probošt Jakub 1242 CZE Rp:1168
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
133Švejnoha Jakub1105CZE4,5s ½2
2123Štoudek Michal1128CZE2,5w ½2
32Dumek David1452CZE6s ½2
454Keprt Tomáš1254CZE7w 02
596Faja Vilém1386CZE6,5s ½2
689Brož Jan1000CZE2w 12
7108Řezníček Lukáš1000CZE1w 01
8143Londin Šimon1535CZE1w ½1
9102Fryda Dominik1368CZE4,5s 01
Nevyhoštěný Václav 1114 CZE Rp:1007
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134Chromý Ondřej Jakub1117CZE1w 03
2124Novotný Tomáš1000CZE2,5s 13
33Strnad Jakub1279CZE7,5w 03
Kunc Lukáš 1100 CZE Rp:767
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
7109Horák David1000CZE0,5s ½2
812Londin Lukáš Vojtěch1060CZE5,5s 02
9104Šišma Marek1059CZE4w 02
Loubal Jakub 1099 CZE Rp:1237
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
135Chromý Daniel Jan1102CZE0,5s 14
2125Kachyňa Filip1000CZE3,5w 14
34Pečenka Petr1074CZE5s 04
7110Řezníček Aleš1000CZE1,5w 13
814Šebestová Pavlína1085CZE0,5w 13
9106Šišma Ondřej1000CZE3,5s ½3
Proboštová Michaela 1093 CZE Rp:943
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
136Boba Tomáš1000CZE4,5w ½5
455Matějů Roman1000CZE3s 13
597Pola Matěj1118CZE5w 03
690Musil Vojtěch1000CZE2,5s 03
Kunc Václav 1000 CZE Rp:825
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2126Kocman Vojtěch1000CZE1s 05
35Richter Rudolf1108CZE7w 05
456Košuličová Anna1092CZE2w 04
599Boreš Tomáš1000CZE1,5s 04
691Kuchovský Jiří1000CZE3w 04
7111Kachlík Michal1000CZE3s 14
817Vyčítal Jan1000CZE1,5s 04
9146Regner Antonín1000CZE0w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 10:00
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO2 : 3
7.1
Martyniuk Vladislav
1000-
Hvozdovič Jan
12740 - 1
7.2
Probošt Jakub
1242-
Švejnoha Jakub
1105½ - ½
7.3
Nevyhoštěný Václav
1114-
Chromý Ondřej Jakub
11170 - 1
7.4
Loubal Jakub
1099-
Chromý Daniel Jan
11021 - 0
7.5
Proboštová Michaela
1093-
Boba Tomáš
1000½ - ½
2. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 12:00
Šach.9  ŠK Lokomotiva Brno "H"ELO-13  Makkabi BoskoviceELO1½:3½
7.1
Vavřínková Anna
1450-
Martyniuk Vladislav
10000 - 1
7.2
Štoudek Michal
1128-
Probošt Jakub
1242½ - ½
7.3
Novotný Tomáš
1000-
Nevyhoštěný Václav
11140 - 1
7.4
Kachyňa Filip
1000-
Loubal Jakub
10990 - 1
7.5
Kocman Vojtěch
1000-
Kunc Václav
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 14:30
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-6  Šachy ZastávkaELO1 : 4
2.1
Martyniuk Vladislav
1000-
Richterová Julie
1564½ - ½
2.2
Probošt Jakub
1242-
Dumek David
1452½ - ½
2.3
Nevyhoštěný Václav
1114-
Strnad Jakub
12790 - 1
2.4
Loubal Jakub
1099-
Pečenka Petr
10740 - 1
2.5
Kunc Václav
1000-
Richter Rudolf
11080 - 1
4. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 10:00
Šach.5  ŠK Kuřim "D"ELO-13  Makkabi BoskoviceELO4 : 1
5.1
Pavlík Vladimír
1508-
Martyniuk Vladislav
10001 - 0
5.2
Keprt Tomáš
1254-
Probošt Jakub
12421 - 0
5.3
Matějů Roman
1000-
Proboštová Michaela
10930 - 1
5.4
Košuličová Anna
1092-
Kunc Václav
10001 - 0
5.5
Habinová Alice
1124-
bez hráče
0+ - -
5. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 12:00
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO1½:3½
7.1
Martyniuk Vladislav
1000-
Skřivánek Michal
16091 - 0
7.2
Probošt Jakub
1242-
Faja Vilém
1386½ - ½
7.3
Proboštová Michaela
1093-
Pola Matěj
11180 - 1
7.4
Kunc Václav
1000-
Boreš Tomáš
10000 - 1
7.5
bez hráče
0-
Khadash Samuel
1000- - +
6. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 14:30
Šach.11  ŠK Duras BVK "C"ELO-13  Makkabi BoskoviceELO3 : 2
7.1
Lúč Martin
1000-
Martyniuk Vladislav
10000 - 1
7.2
Brož Jan
1000-
Probošt Jakub
12420 - 1
7.3
Musil Vojtěch
1000-
Proboštová Michaela
10931 - 0
7.4
Kuchovský Jiří
1000-
Kunc Václav
10001 - 0
7.5
Ivanov Alexandr
1000-
bez hráče
0+ - -
7. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 10:00
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-16  ŠK Lokomotiva Brno "G"ELO2½:2½
8.1
Probošt Jakub
1242-
Řezníček Lukáš
10000 - 1
8.2
Kunc Lukáš
1100-
Horák David
1000½ - ½
8.3
Loubal Jakub
1099-
Řezníček Aleš
10001 - 0
8.4
Kunc Václav
1000-
Kachlík Michal
10001 - 0
8.5
bez hráče
0-
Wolf Ondřej
1000- - +
8. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 12:00
Šach.13  Makkabi BoskoviceELO-12  Kvasaco VacenoviceELO1½:3½
6.1
Probošt Jakub
1242-
Londin Šimon
1535½ - ½
6.2
Kunc Lukáš
1100-
Londin Lukáš Vojtěch
10600 - 1
6.3
Loubal Jakub
1099-
Šebestová Pavlína
10851 - 0
6.4
Kunc Václav
1000-
Vyčítal Jan
10000 - 1
6.5
bez hráče
0-
Cudař Denis
1000- - +
9. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 14:30
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-13  Makkabi BoskoviceELO2½:1½
8.1
Fryda Dominik
1368-
Probošt Jakub
12421 - 0
8.2
Šišma Marek
1059-
Kunc Lukáš
11001 - 0
8.3
Šišma Ondřej
1000-
Loubal Jakub
1099½ - ½
8.4
Regner Antonín
1000-
Kunc Václav
10000 - 1
8.5
bez hráče
0-
bez hráče
0- - -