Logged on: Gast
Servertime 03.05.2024 01:43:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Campeonato Gallego Sub-10 2014 Padron del 12 al 14 de Abril de 2014
Last update 13.04.2014 20:16:40, Creator/Last Upload: IRURETAGOIENA, Lukas
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Vazquez Porta Andres
ESP
1294
Grupo Bazan
2
Martinez Montes Juan Manuel
ESP
1287
EXP
3
Vazquez Gomez Marcos
ESP
1242
X. Ourense
4
Lopez Varela Pablo
ESP
1101
E. Luguesa
5
Agrelo Marquez Pedro
ESP
0
X. O Toque Xiria
6
Alonso Pacheco Luis Joaquin
ESP
0
EXP
7
Alvarez Solache Iago
ESP
0
C. X. Ourense
8
Alvarez Vazquez Mauro
ESP
0
X. Benchoshey
9
Aragundi Figueira Angel
ESP
0
A. E. Padron
10
Aranda Fernandez Anton
ESP
0
S. Francisco Teo
11
Ayaso Torres Carlos
ESP
0
A.D. Manuel Peleteiro
12
Canton Nespereira Miguel
ESP
0
X. Benchoshey
13
Carballo Canosa Martin
ESP
0
X. Benchoshey
14
Carracedo Alonso Manuel
ESP
0
C. X. Ourense
15
Carregado Garcia Raquel Xian
ESP
0
Grupo Bazan
16
Casalderrey Arosa Carlos
ESP
0
EXP
17
Conde Franco Lucas
ESP
0
X. A. Boveda
18
Conde Riveiro Xacobe
ESP
0
C. X. Ourense
19
Corredoira Alvarez Nicolas
ESP
0
C. A. Boveda
20
Duarte Prieto Artai
ESP
0
X. Arteixo
21
Fernandez Jove Luis
ESP
0
X. Benchoshey
22
Fernandez Lopez Ruben
ESP
0
U. Vigo
23
Fernandez Prado Alvaro
ESP
0
E. Luguesa
24
Fernandez Romano Artai
ESP
0
X. Fontecarmoa
25
Gallo Varela Matias
ESP
0
C. X. Ourense
26
Gento Blanco Andres
ESP
0
X. A. Boveda
27
Godoy Quintela Iago
ESP
0
X. Benchoshey
28
Gomez Atanes Gemma
ESP
0
C.X. Ourense
29
Gomez Carreno Laura
ESP
0
C.X. Ourense
30
Gonzalez Lopez Cecilia
ESP
0
X. Benchoshey
31
Gonzalez Lopez Mateo
ESP
0
X. Benchoshey
32
Gonzalez Perez Lucas
ESP
0
C.X. Ourense
33
Gonzalo Gosende Hugo
ESP
0
A. Lucena
34
Hidalgo Mera Iago
ESP
0
X.A. Boveda
35
Lopez Barata Roi
ESP
0
C.C. Da Xuventude
36
Lopez Gonzalez Diego
ESP
0
C. Ferrolano
37
Lopez Rodriguez Miguel
ESP
0
C. Ferrolano
38
Losada Abuin Xiao
ESP
0
X. A. Boveda
39
Mascani Opazo Luca
ESP
0
C.C. Da Xuventude
40
Miguens Galinanes Raul
ESP
0
A. Albarino
41
Munin Picanes Marcelo
ESP
0
X. Gallaecia
42
Osorio Pereira Marcos
ESP
0
X. Benchoshey
43
Oubina Santorum Roi
ESP
0
X. Fontecarmoa
44
Pampin Perez Aitor
ESP
0
ETX Coruña
45
Paniagua Curt Jaime
ESP
0
EXP
46
Perez Dapoza Cesar
ESP
0
C.X. Ourense
47
Quintas Fernandez Marta
ESP
0
E. Luguesa
48
Ramos Pineiro Manuel
ESP
0
X. Gallaecia
49
Recuna Aranda Xoan
ESP
0
X.A. Boveda
50
Reza Salgado Marcos
ESP
0
C.C. Da Xuventude
51
Reza Salgado Miguel
ESP
0
C.C. Da Xuventude
52
Rioboo Taibo Sofia
ESP
0
X. Betanzos
53
Rodriguez Ferreiros Andres
ESP
0
X. Fontecarmoa
54
Rodriguez Iglesias Mateo
ESP
0
X. Fontecarmoa
55
Rodriguez Paz Sergio
ESP
0
M. Ribeira
56
Rodriguez Perez Jesus
ESP
0
X. Fontecarmoa
57
Roman Chaves Luis
ESP
0
A. Lucena
58
Rosales Barros Mario
ESP
0
X. Marin
59
Sanchez Vazquez Martin
ESP
0
A.Manuel Peleteiro
60
Sanmartin Goyanes Alexandre
ESP
0
A. Manuel Peleteiro
61
Sanmartin Goyanes Pablo
ESP
0
A. Manuel Peleteiro
62
Santos Rodriguez Marcos
ESP
0
X. A. Boveda
63
Segret Varela Diego
ESP
0
X. A. Boveda
64
Suarez Guiance Jose
ESP
0
X. O Toque Xiria
65
Vazquez Brea Raul
ESP
0
X. Fontecarmoa
66
Vazquez Novo Anxo
ESP
0
X. A. Boveda
67
Vazquez Velasco Adrian
ESP
0
C. X. Ourense
68
Veiras Iglesias Ivan
ESP
0
X. A. Boveda
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use