Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2013 "KONICA MINOLTA OPEN" - turnaj F Open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament

Poslední aktualizace24.07.2013 15:46:54, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. SK AD Jicin A (MCR) (Rtg prům.:2394, PH 1: 11 / PH 2: 18,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDSkup.Typ1234567BodyPartieRtg prům.
1GMVoloshin Leonid24270CZEF1½1½½½½4,572237
2IMRasik Vitezslav24740CZEF½½½113,552139
3GMMeduna Eduard23970CZEF½110½11572045
4IMJurek Josef22780CZEF1½01½1½4,572036
5CMUrban Zdenek21290CZEF10121999

Info o hráči

Voloshin Leonid GM 2427 CZE Rp:2339
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1362Ptacek Tomas20930CZE4w 11
2535Ringel Zbynek22580CZE3s ½1
3220Polak Benedikt22050CZE3w 11
463FMKratochvil Josef22380CZE4s ½1
5145Szotkowski Jakub21830CZE5w ½1
6163IMPonizil Cyril24020CZE5s ½1
7157Kovar Vojtech22790CZE6w ½1
Rasik Vitezslav IM 2474 CZE Rp:2288
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
3221Buchcar Tomas20860CZE3,5s ½2
464Kratochvil Milan21860CZE3w ½2
5146Kawulok Marek20790CZE3,5s ½2
6164Hodovsky Jiri21290CZE3w 12
7158Kuba Jindrich22150CZE4,5s 12
Meduna Eduard GM 2397 CZE Rp:2203
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1363Wagner Vojtech18460CZE3,5s ½2
2536Stepan Michal20930CZE2w 12
3224Gombala Marek18580CZE2,5w 13
465Kratochvil Karel21950CZE5,5s 03
5147Gibiec Ernest21730CZE3w ½3
6165Benes Miroslav19800CZE3,5s 13
7159FMKozak Milos21690CZE4w 13
Jurek Josef IM 2278 CZE Rp:2138
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1364Nekvinda Michal18190CZE3w 13
2537Hradecky Ivo20730CZE4,5s ½3
3225Horacek Michal20240CZE2s 04
466Kratochvil Vit19900CZE4w 14
5148Mitura Vaclav21210CZE3,5s ½4
6166Slovak Pavel20180CZE2w 14
7160Pokorny Petr22100CZE5s ½4
Urban Zdenek CM 2129 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1365Bielavsky Jiri20110CZE4,5s 14
2538Pribyl Jaroslav19860CZE5w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2013/07/11 Hodina 17:00
Šach.5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO-65
  SK Ortex-Reta Hradec Kralove A (MCR)
ELO3½: ½
5.1GM
Voloshin Leonid
2427-
Ptacek Tomas
20931 - 0
5.2GM
Meduna Eduard
2397-
Wagner Vojtech
1846½ - ½
5.3IM
Jurek Josef
2278-
Nekvinda Michal
18191 - 0
5.4CM
Urban Zdenek
2129-
Bielavsky Jiri
20111 - 0
2. Kolo Datum kola 2013/07/12 Hodina 10:00
Šach.35
  TJ Slovan Broumov (MCR)
ELO-5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO2 : 2
5.1
Ringel Zbynek
2258-GM
Voloshin Leonid
2427½ - ½
5.2
Stepan Michal
2093-GM
Meduna Eduard
23970 - 1
5.3
Hradecky Ivo
2073-IM
Jurek Josef
2278½ - ½
5.4
Pribyl Jaroslav
1986-CM
Urban Zdenek
21291 - 0
3. Kolo Datum kola 2013/07/12 Hodina 17:00
Šach.5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO-48
  Chess Rowdies A
ELO2½:1½
13.1GM
Voloshin Leonid
2427-
Polak Benedikt
22051 - 0
13.2IM
Rasik Vitezslav
2474-
Buchcar Tomas
2086½ - ½
13.3GM
Meduna Eduard
2397-
Gombala Marek
18581 - 0
13.4IM
Jurek Josef
2278-
Horacek Michal
20240 - 1
4. Kolo Datum kola 2013/07/13 Hodina 10:00
Šach.25
  Kratochvilove
ELO-5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO2 : 2
7.1FM
Kratochvil Josef
2238-GM
Voloshin Leonid
2427½ - ½
7.2
Kratochvil Milan
2186-IM
Rasik Vitezslav
2474½ - ½
7.3
Kratochvil Karel
2195-GM
Meduna Eduard
23971 - 0
7.4
Kratochvil Vit
1990-IM
Jurek Josef
22780 - 1
5. Kolo Datum kola 2013/07/13 Hodina 17:00
Šach.5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO-26
  SK Slavia Orlova A
ELO2 : 2
5.1GM
Voloshin Leonid
2427-
Szotkowski Jakub
2183½ - ½
5.2IM
Rasik Vitezslav
2474-
Kawulok Marek
2079½ - ½
5.3GM
Meduna Eduard
2397-
Gibiec Ernest
2173½ - ½
5.4IM
Jurek Josef
2278-
Mitura Vaclav
2121½ - ½
6. Kolo Datum kola 2013/07/14 Hodina 08:00
Šach.27
  SK Zlin (MCR)
ELO-5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO½ :3½
7.1IM
Ponizil Cyril
2402-GM
Voloshin Leonid
2427½ - ½
7.2
Hodovsky Jiri
2129-IM
Rasik Vitezslav
24740 - 1
7.3
Benes Miroslav
1980-GM
Meduna Eduard
23970 - 1
7.4
Slovak Pavel
2018-IM
Jurek Josef
22780 - 1
7. Kolo Datum kola 2013/07/14 Hodina 14:00
Šach.5
  SK AD Jicin A (MCR)
ELO-16
  SK Era Postovni Sporitelna A (MCR)
ELO3 : 1
5.1GM
Voloshin Leonid
2427-
Kovar Vojtech
2279½ - ½
5.2IM
Rasik Vitezslav
2474-
Kuba Jindrich
22151 - 0
5.3GM
Meduna Eduard
2397-FM
Kozak Milos
21691 - 0
5.4IM
Jurek Josef
2278-
Pokorny Petr
2210½ - ½