Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 14:24:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Takvim
Bağlantılar
Teknik Yenilikler
İletişim
Federasyon seçimi
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Turnuva seçimi
Tüm turnuvalar
Devam eden turnuvalar (<= 3 hafta)
Devam eden turnuvalar (> 3 hafta)
7 gün içerisinde başlayacak turnuvalar
Başlamasına 7 günden fazla olan turnuvalar
Son 7 günde bitmiş turnuvalar
Bitişinin üzerinden 7 gün geçmiş turnuvalar
Son 10 haftanın turnuvaları
... göre dizilim
Son güncelleme azalan sıra
Seçilen federasyon: Turkey (TUR)
No.
Turnuva
Not started
Playing
Finalized
Son güncelleme
1
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI MANGALA
St
5 Dakika
2
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI REVERSİ
St
6 Dakika
3
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ KARTAL İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI LİSELER GENEL KATEGORİSİ
Rp
9 Dakika
4
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ KARTAL İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI ORTAOKUL KIZLAR KATEGORİSİ
Rp
10 Dakika
5
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ KARTAL İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI ORTAOKUL GENEL KATEGORİSİ
Rp
10 Dakika
6
23 nisan
St
1 Saat 30 Dk.
7
ZEKA OYUNLARI TURNUVASI KÜRE
St
1 Saat 31 Dk.
8
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ SULTANGAZİ İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI LİSELER KATEGORİSİ (9-12. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN SPORCULAR)
Rp
3 Saat 11 Dk.
9
2023-2024 AKIL ZEKA OYUNLARI (KULAMİ)
St
3 Saat 49 Dk.
10
ZEKA OYUNLARI TURNUVASI -Q BİTZ
St
3 Saat 54 Dk.
11
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ SULTANGAZİ İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI ORTAOKUL KATEGORİSİ (5-8. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN SPORCULAR)
Rp
4 Saat 2 Dk.
12
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ SULTANGAZİ İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL KATEGORİSİ (1-4. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN SPORCULAR)
Rp
4 Saat 7 Dk.
13
2023-2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (REVERSİ ORTAOKUL)
St
4 Saat 9 Dk.
14
2023-2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (Mangala Ortaokul)
St
4 Saat 15 Dk.
15
2023-2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (Küre Ortaokul)
St
4 Saat 34 Dk.
16
2023-2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (pentago ORTAOKUL)
St
5 Saat 42 Dk.
17
2023-2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (KULAMİ ORTAOKUL)
St
5 Saat 44 Dk.
18
ZEKA OYUNLARI MANGALA
St
7 Saat 7 Dk.
19
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ KARTAL İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL KIZLAR KATEGORİSİ
Rp
12 Saat 44 Dk.
20
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ KARTAL İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL GENEL KATEGORİSİ
Rp
12 Saat 49 Dk.
21
ünivers
St
1 Gün
22
2023–2024 ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI MAHALLİ DİYARBAKIR MİNİKLER A KATEGORİSİ GENEL
St
1 Gün 1 Saat
23
2023–2024 ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI MAHALLİ DİYARBAKIR MİNİKLER A KIZLA
St
1 Gün 1 Saat
24
2023-2024 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (EQUİLİBRİO)
St
1 Gün 2 Saat
25
2023-2024 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (MANGALA İLKOKUL)
St
1 Gün 2 Saat
26
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ ESENLER İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL GENEL KATEGORİSİ (1-4. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN SPORCULAR)
Rp
1 Gün 2 Saat
27
2023–2024 ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI MAHALLİ DİYARBAKIR MİNİKLER B GENEL
St
1 Gün 2 Saat
28
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI BEŞNOKTA
St
1 Gün 2 Saat
29
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ ESENLER İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL KIZLAR KATEGORİSİ (1-4. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN KIZ SPORCULAR)
Rp
1 Gün 2 Saat
30
ZEKA OYUNLARI TURNUVASI PENTAGO (BEŞNOKTA)
St
1 Gün 2 Saat
31
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI KÜRE
St
1 Gün 2 Saat
32
2023-2024 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (QBİTZ)
St
1 Gün 3 Saat
33
2023-2024 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (PENTAGO)
St
1 Gün 3 Saat
34
2023-2024 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI KDZ EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKIL ZEKA OYUNLARI (KÜRE İLKOKUL)
St
1 Gün 3 Saat
35
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI Q-BİTZ
St
1 Gün 4 Saat
36
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI EQUİLİBRİO
St
1 Gün 4 Saat
37
ARDEŞEN ZEKA OYUNLARI TURNUVASI MANGALA
St
1 Gün 4 Saat
38
2023–2024 ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI MAHALLİ DİYARBAKIR MİNİKLER B KIZLAR
St
1 Gün 23 Saat
39
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ ESENLER İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI ORTAOKUL GENEL KATEGORİSİ (5-8. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN SPORCULAR)
Rp
1 Gün 23 Saat
40
PETROL OFİSİ İSTANBUL OKUL SPOR KULÜPLERİ ESENLER İLÇESİ SATRANÇ TURNUVASI LİSELER GENEL KATEGORİSİ (9-12. SINIFLARDA ÖĞRENİM GÖREN SPORCULAR)
Rp
2 Gün
41
TÜRKİYE KÜÇÜKLER & YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI ANKARA İLİ YARIŞMASI U12 KADIN
St
2 Gün 7 Saat
42
TÜRKİYE KÜÇÜKLER & YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI ANKARA İLİ YARIŞMASI U18 GENEL
St
2 Gün 7 Saat
43
TÜRKİYE KÜÇÜKLER & YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI ANKARA İLİ YARIŞMASI U18 KADIN
St
2 Gün 7 Saat
44
SATRANÇ DÜNYAM EINDHOVEN 100K BLITZ TURNUVASI
Bz
2 Gün 16 Saat
45
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİSİ
St
3 Gün
46
Kulami-ortaokul
St
3 Gün 1 Saat
47
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 11-12 YAŞ (2012-2013 DOĞUMLULAR) KATEGORİSİ
St
3 Gün 3 Saat
48
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 9-10 YAŞ (2014-2015 DOĞUMLULAR) KATEGORİSİ
St
3 Gün 3 Saat
49
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 7-8 YAŞ (2016-2017 DOĞUMLULAR) KATEGORİSİ
St
3 Gün 3 Saat
50
TÜRKİYE KÜÇÜKLER & YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI ANKARA İLİ YARIŞMASI U12 GENEL
St
3 Gün 4 Saat
Daha fazla turnuva göster
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları