Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 04:37:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendorius
Nuorodos
Techninės naujienos
Susisiekite
Federacijų pasirinkimas
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SOM
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Turnyro pasirinktys
Visi turnyrai
Tik einamieji turnyrai (besitęsiantys <= 3 savaičių)
Tik einamieji turnyrai (besitęsiantys > 3 savaičių)
Per kitas 7 dienas prasidėsiantys turnyrai
Daugiau kaip po 7 dienų prasidėsiantys turnyrai
Per 7 paskutines dienas pasibaigę turnyrai
Daugiau kaip prieš 7 dienas pasibaigę turnyrai
Paskutiniųjų 10-ies savaičių turnyrai su partijomis
Rūšiuoti pagal
Pagal paskutinį įkėlimą mažėjančia tvarka
Pasirinkta federacija: North Macedonia (MKD)
Nr.
Turnyras
Not started
Playing
Finalized
Paskutinis atnaujinimas
1
Kvalifikacii za 2 liga mazi - 2024 godina
St
15 val. 6 min.
2
Veligdenski Rapid Turnir za veterani 2024
Rp
1 dien. 10 val.
3
Lake Queen Spring Chess Festival 2024
Rp
1 dien. 11 val.
4
KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2024 A U20 and ELO under 2300
St
1 dien. 12 val.
5
Rapid Chess Tournament " Lake Cities 2024"
Rp
2 dien. 18 val.
6
KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2024 C U08
Rp
3 dien. 7 val.
7
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - U16
St
4 dien. 11 val.
8
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - U14
St
4 dien. 12 val.
9
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - U12
St
4 dien. 12 val.
10
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - U10
St
4 dien. 14 val.
11
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - U08
St
4 dien. 14 val.
12
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - G10
St
4 dien. 14 val.
13
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - G08
St
4 dien. 14 val.
14
Ekipno prvenstvo na Makedonija za mladi 2024 - U18
St
4 dien. 14 val.
15
Derbi na generaciite: April 2024
St
8 dien. 7 val.
16
Derbi na generaciite: Mart 2024
St
8 dien. 7 val.
17
PRILEP 2024 - GRAND PRIX 4
Rp
11 dien. 14 val.
18
PELAGON PRILEP 2024 - 3 Amaterski rapid turnir
Rp
12 dien. 9 val.
19
Prilep -pioneri 1
Rp
12 dien. 12 val.
20
KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2024 B U10
St
13 dien. 8 val.
21
Youth chess tournament "Naum Naumovski-Borche" 2024 - U8
Rp
18 dien. 6 val.
22
Youth chess tournament "Naum Naumovski-Borche" 2024 - U10
Rp
18 dien. 6 val.
23
Youth chess tournament "Naum Naumovski-Borche" 2024 - U18
St
18 dien. 6 val.
24
Rapid Chess Tournament "Karposh 2024"
Rp
25 dien. 6 val.
25
Prv Rapid Turnir na Sahovskiot Klub KARPOSH za 2024 godina
Rp
31 dien. 13 val.
26
Krivogashtani 2024
Rp
32 dien. 13 val.
27
ALKALOID Rapid Open 2024
Rp
39 dien. 8 val.
28
Gostivar School Tournament 2024
Rp
40 dien. 12 val.
29
Спортски ден Тодор Александров Велгошти 2024 1-5одд
Rp
45 dien. 16 val.
30
PRILEP 2024 - GRAND PRIX 3
Rp
46 dien. 14 val.
31
PELAGON PRILEP 2024 - 2 Amaterski rapid turnir
Rp
47 dien. 10 val.
32
MAT 2024
Rp
59 dien. 22 val.
33
PRILEP 2024 - GRAND PRIX 2
Rp
67 dien. 14 val.
34
PELAGON PRILEP 2024 - 1 Amaterski rapid turnir
Rp
68 dien. 9 val.
35
III Rapid turnir Ezerski Biser 2024
Rp
73 dien. 10 val.
36
II Меморијален турнир „Средба на генерациите“
Rp
77 dien. 9 val.
37
„SHTIP OPEN 2024“
Rp
81 dien. 11 val.
38
Sredba na generaciite: januar 2024
St
87 dien. 9 val.
39
Штајниц 2024
Rp
88 dien. 6 val.
40
PRILEP - Prvenstvo na prosvetni rabotnici
Rp
91 dien. 12 val.
41
PRILEP 2024 - GRAND PRIX 1
Rp
92 dien. 6 val.
42
Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo sah 2023 - U12
St
116 dien. 13 val.
43
Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo sah 2023 - U14
St
116 dien. 13 val.
44
Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo sah 2023 - U10
Rp
116 dien. 16 val.
45
Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo sah 2023 - G10
Rp
116 dien. 18 val.
46
Lake Queen Winter Chess Festival 2023 - U10
Rp
117 dien. 6 val.
47
Lake Queen Winter Chess Festival 2023 - U14
Rp
117 dien. 6 val.
48
Lake Queen Winter Chess Festival 2023 - U12
Rp
117 dien. 6 val.
49
Lake Queen Winter Chess Festival 2023 - U08
Rp
117 dien. 6 val.
50
Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo sah 2023 - U08
Rp
117 dien. 11 val.
Žiūrėti daugiau turnyrų...
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
rekvizitai/naudojimosi sąlygos