Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 11:14:02
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Главная
Турнирная база данных
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн Регистрация
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Календарь
Ссылки
Technical News
Контактная информация
Выбор федерации
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Выбор турнира
Все турниры
Только текущие турниры (продолжительность: 3 недели и меньше)
Только текущие турниры (продолжительность: больше 3х недель)
Турниры, начинающие в течение 7 дней
Турниры, начинающиеся в срок более чем 7 дней
Турниры, закончившиеся в течение 7 дней
Турниры, закончившиеся в срок более чем 7 дней
Турниры последних 10ти недель с партиями
Сортировка в соответствии с
Последней загрузкой (по убыванию)
Выбранная федерация: Georgia (GEO)
Ном.
Турнир
Not started
Playing
Finalized
Последнее обновление
1
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
1 Ч. 11 Мин.
2
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 16 წლამდე გოგონათა შორის
St
1 Ч. 17 Мин.
3
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 16 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
1 Ч. 17 Мин.
4
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის
St
1 Ч. 17 Мин.
5
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 10 წლამდე გოგონათა შორის
St
1 Ч. 17 Мин.
6
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის
St
1 Ч. 17 Мин.
7
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8, 10, 12 და 16 წლამდე
St
1 Ч. 17 Мин.
8
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
11 Ч. 12 Мин.
9
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის
St
11 Ч. 15 Мин.
10
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 16 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
11 Ч. 18 Мин.
11
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 16 წლამდე გოგონათა შორის
St
11 Ч. 18 Мин.
12
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
11 Ч. 18 Мин.
13
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის
St
11 Ч. 19 Мин.
14
ოთარ ხომერიკის XXI მემორიალი 9 წლამდე გოგონათა შორის
Rp
19 Ч. 8 Мин.
15
ოთარ ხომერიკის XXI მემორიალი 7 წლამდე გოგონათა შორის
Rp
19 Ч. 10 Мин.
16
ოთარ ხომერიკის XXI მემორიალი 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის
Rp
19 Ч. 10 Мин.
17
ოთარ ხომერიკის XXI მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის
Rp
19 Ч. 14 Мин.
18
GEO U1800 Ch 2024
St
20 Ч. 6 Мин.
19
GEO U2200 Ch 2024
St
20 Ч. 17 Мин.
20
FIDE WORLD CUP U12 Girls
St
1 Дн. 14 Ч.
21
FIDE WORLD CUP U8 Girls
St
1 Дн. 15 Ч.
22
FIDE WORLD CUP U10 Boys
St
2 Дн. 1 Ч.
23
FIDE WORLD CUP U10 Girls
St
2 Дн. 3 Ч.
24
ქართული ჟურნალისტიკის დღისადმი მიძღვნილი ღია ბლიც-ტურნირი
Bz
3 Дн. 1 Ч.
25
საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
4 Дн. 1 Ч.
26
საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
4 Дн. 1 Ч.
27
II-III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
5 Дн.
28
V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
5 Дн.
29
დამწყებები "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
5 Дн.
30
საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
5 Дн.
31
დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის III შიდა ტურნირი
Rp
5 Дн.
32
საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
5 Дн.
33
საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
5 Дн.
34
IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
5 Дн. 1 Ч.
35
FIDE WORLD CUP U8 Boys
St
6 Дн.
36
BDO-ს ტურნირი ჭადრაკში
Rp
6 Дн. 17 Ч.
37
GEO Senior Ch 2024
St
6 Дн. 20 Ч.
38
RDA შიდა ტურნირი
Rp
6 Дн. 23 Ч.
39
FIDE WORLD CUP U12 Boys
St
7 Дн. 14 Ч.
40
Unrated Kids-4
Rp
11 Дн. 20 Ч.
41
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
11 Дн. 21 Ч.
42
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
11 Дн. 21 Ч.
43
დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის II შიდა ტურნირი
Rp
12 Дн.
44
III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
12 Дн.
45
V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
12 Дн.
46
საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
12 Дн.
47
საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
12 Дн. 1 Ч.
48
საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
12 Дн. 1 Ч.
49
საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
12 Дн. 1 Ч.
50
IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
12 Дн. 1 Ч.
View more tournaments...
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
условия использования