Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 8 Minutes
2Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 12 Minutes
3BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 10 YAŞADƏK-12:00 055 540 44 02 37 Minutes
4"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 44 Minutes
5Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 1 Hours 26 Min.
6Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 1 Hours 41 Min.
7BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 8 YAŞADƏK-10:00 055 540 44 02 2 Hours 8 Min.
8Chess Master Shahmat Klubu Yanvarin 29,30,31Derece Yarishi ll,lll,lV 14 Hours 54 Min.
9Chess Master Shahmat Klubu Tempo Yarish. 23 Yanvar 12:00 15 Hours 2 Min.
10Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cu il qızlar 17 Hours 8 Min.
11Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cü il oğlanlar 17 Hours 8 Min.
12Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il oğlanlar 17 Hours 8 Min.
13 4N İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 1derece yarışı sabah 15:00 17 Hours 58 Min.
14Naxçıvan Premium turniri - 2 23 Hours 3 Min.
153 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 27-31.01.2022 saat 15:00 1 Days
163 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri "B" qrupu 27-31.01.2022 saat 15:00 1 Days
173 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) " Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri " A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 1 Days
183 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "B" qrupu 27-31.01.2022 saat 15:00 1 Days
193 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 1 Days 1 Hours
2020 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Lənkəran biriniliyi 1 Days 2 Hours
211-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 1 Days 4 Hours
2220 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 1 Days 19 Hours
2320 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 1 Days 20 Hours
2420 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kadetlər Gəncə) 1 Days 23 Hours
2520 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kiçik kadetlər Gəncə) 1 Days 23 Hours
26Chess Master Shahmat Klubu Beynelxalq Reytinq Turniti ve Derece normativi Fevralin 5,6,7,8,9,12,13 2 Days 16 Hours
27Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il qızlar 2 Days 17 Hours
2820 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir-Sumqayıt 2 Days 20 Hours
2920 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 2 Days 22 Hours
3020 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 3 Days
3120 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 3 Days 2 Hours
32 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 5 Days 18 Hours
33Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 5 Days 19 Hours
34AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 5 Days 20 Hours
35Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 5 Days 22 Hours
36AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 6 Days
37AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 6 Days 2 Hours
3820 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 6 Days 17 Hours
3920 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 6 Days 17 Hours
4020 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 6 Days 17 Hours
4120 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 7 Days 1 Hours
4231 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 7 Days 3 Hours
43uggiyghui 7 Days 20 Hours
44"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 12 Days 23 Hours
45Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 17 Days 21 Hours
4631 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 22 Days 20 Hours
4731 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 22 Days 20 Hours
4831 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (C qrupu Gəncə) 22 Days 20 Hours
494N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 2 dərəcə 23 Days 2 Hours
50 ŞƏKİ. "DİYARŞÜNASLIQ MUZEYİ"-OPEN 23 Days 12 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use