Kenya National Schools Chess Championship 2024 Under 9 Girls Son güncelleme02.08.2024 18:09:43, Oluşturan/Son Yükleme: Kenya Chess-Federation
Turnuva seçimi | U7 Open, U7 Girls, U9 Open, U9 Girls, U11 Open, U11 Girls, U13 Open, U13 Girls, U15 Open, U15 Girls, U17 Open, U17 Girls |
Parametreler | Turnuva detaylarını göster, bayrakları gösterme
, Turnuva takvimiyle bağlantı |
Listeler | Başlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Tüm gruplar için Alfabetik liste, Turnuva Programı |
| En iyi beş oyuncu |
Excel ve Yazdır | Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes |
Başlangıç Sıralaması
No. | | | İsim | FIDE ID | Rtg | Kulüp/Şehir |
1 | | | Oluchiri, Jadarudo Achieng | 10836560 | 1552 | Mavens Chess Club |
2 | | | Aaliyah, Chebet | | 0 | Lord Egerton |
3 | | | Abby, Nyaroo | | 0 | Legacy Schools Kitale |
4 | | | Abigael, Njeri | | 0 | The K.B.A School |
5 | | | Alecia, Lijo | | 0 | Waridi Chess Academy |
6 | | | Alexandria, Betty Muema | | 0 | Mombasa Chess Academy |
7 | | | Alfaaz, Saeeda | 10839232 | 0 | Light House Chess Club |
8 | | | Alionya, Nshemire Musoga | | 0 | Precious Gems School |
9 | | | Amandah, Breetaliza | 10838163 | 0 | Msingi School/Victoria Chess C |
10 | | | Amara, Mbutu | | 0 | Beacon Knight |
11 | | | Amariah, Nana | | 0 | Queensway Early Years |
12 | | | Amelia, Kerubo Ondigo | | 0 | Beacon Of Hope Academy |
13 | | | Amelia, Misanya Kongani | | 0 | Forest Road Elementary School |
14 | | | Amina, Soiyan Karmushu | | 0 | Brickwoods School |
15 | | | Amor, Arodi | | 0 | St Bakhita |
16 | | | Ann, Aronza | | 0 | The Ambasador Academy |
17 | | | Anna, Isabella Wanjiku | | 0 | The K.B.A School |
18 | | | Annabel, Jepchumba | | 0 | Kitale School |
19 | | | Annedy, Zawadi | | 0 | Kitale School |
20 | | | Ariana, Watiri Mungai | | 0 | Beacon Of Hope |
21 | | | Arianna, Mugure | | 0 | The K.B.A School |
22 | | | Arielle, Wandia | | 0 | The K.B.A School |
23 | | | Ashanty, Vouns | | 0 | Maria Loreto Chess Club |
24 | | | Ashleyben, Cherono Sigilai | | 0 | Nandi Hills Comprehensive Scho |
25 | | | Ashnah, Gathoni | | 0 | Kivulini School |
26 | | | Avril, Chebet | | 0 | Kericho Academy |
27 | | | Ayesha, Wanjiru | | 0 | Makini School |
28 | | | Ayiera, Kinda Mcligeyo | | 0 | Mavens Chess Club |
29 | | | Bianca, Wambui | | 0 | Kisima Christian School |
30 | | | Blessing, Toto Etyang | | 0 | Brookhurst International Schoo |
31 | | | Blessing, Wangui | | 0 | Beacon Of Hope Academy |
32 | | | Bliss, Pendo | | 0 | The Msingi School Academy |
33 | | | Camilla, Akal | | 0 | Lions School Embu |
34 | | | Cassie, Neema Mukoya | | 0 | Legacy Schools Kitale |
35 | | | Cayraney, Katheu | | 0 | Riara Springs Academy |
36 | | | Charlotte, Nyanchama Osoro | | 0 | Maasai School |
37 | | | Chepkoiwo, Patience Jepkemoi | 10845933 | 0 | Queen Of Peace |
38 | | | Cherish, Addah | | 0 | Makini School |
39 | | | Chloe, Princess | | 0 | Kisc School Syokimau |
40 | | | Christiana, Agisa | | 0 | Zuri School |
41 | | | Claire, Wangeci | | 0 | Cmi |
42 | | | Clara, Mukami | | 0 | Legacy Schools Kitale |
43 | | | Dalcy, Nerea Maselo | | 0 | Mavens Chess Club |
44 | | | Eliana, Amanda Brooks | | 0 | Teresa Nuzzo School |
45 | | | Eliana, Waitiki | | 0 | The K.B.A School |
46 | | | Ellyne, Muthoni | | 0 | Zuri School |
47 | | | Fabiana, Chetum | | 0 | Riara Springs Academy |
48 | | | Favour, Akal | | 0 | Legacy Schools Kitale |
49 | | | Gabbie, Megan | | 0 | Beacon Of Hope Academy |
50 | | | Gabi, Nyambura | | 0 | Riara School |
51 | | | Gabriella, Chweya | | 0 | Zuri School |
52 | | | Geovana, Genoh Rakwaro | | 0 | The Rophine Field Group Of Sch |
53 | | | Gloria, Mumo Martin | | 0 | Premese Academy Makueni Chess |
54 | | | Hadassah, Jebichii | | 0 | Nandi Hills Comprehensive Scho |
55 | | | Hadassah, Jerop | | 0 | Mec/Royal South B |
56 | | | Hailey, Hiether Keyoga | | 0 | Dorothy School (Agc) Kitale |
57 | | | Hailey, Sian | | 0 | Makini School |
58 | | | Hannah, Ruby | | 0 | Kisc School Syokimau |
59 | | | Hannah, Tabitha | | 0 | St.Emma School Eagle Chess Clu |
60 | | | Haylla, Leah | | 0 | Kerugoya Municipality |
61 | | | Helyne, Ruguru | | 0 | Adelaide Schools |
62 | | | Hope, Wamahiga | | 0 | Lord Egerton |
63 | | | Ilhan, Abdiaziz | | 0 | Forest Road Elementary School |
64 | | | Imani, Alexis | | 0 | Kivulini School |
65 | | | Imani, Odhiambo | | 0 | Minichess |
66 | | | Imora, Waridi | | 0 | Nakuru Chess Academy |
67 | | | Irene, Njeri | | 0 | Kitale School |
68 | | | Ivana, Kalisa | | 0 | The K.B.A School |
69 | | | Ivy, Daphne Simiyu | | 0 | Dorothy School (Agc) Kitale |
70 | | | Janice, Zawadi | | 0 | Triumph In Christ |
71 | | | Jasmine, Anyango Gitau | | 0 | St. Bakhita Schools |
72 | | | Jasmine, Ayra | | 0 | Makini School |
73 | | | Jasmine, Idella | | 0 | The K.B.A School |
74 | | | Jewel, Askah | | 0 | Tenri Primary |
75 | | | Jewel, Malia | | 0 | Beacon Of Hope |
76 | | | Jordan, Wangari | | 0 | Kisc School Syokimau |
77 | | | Joy, Kariuki | | 0 | Excel Academy Nakuru |
78 | | | Joy, Naserian | | 0 | Coast Academy |
79 | | | Joynarda, Saringi | | 0 | Precious Gems School |
80 | | | Kaitlyn, Nyambura | | 0 | Kisc School Syokimau |
81 | | | Katya, Mghoi | | 0 | Precious Gems School |
82 | | | Kayla, Atarah | | 0 | Brookshine Schools |
83 | | | Kayla, Kwamboka Nyariacha | | 0 | Makini Kisumu |
84 | | | Kaylee, Wambui | | 0 | Kivulini School |
85 | | | Kristal, Imani Bournsam | | 0 | Forest Road Elementary School |
86 | | | Kristal, Jewel | | 0 | Kivulini School |
87 | | | Kwizera, Kenna | | 0 | Nakuru Chess Academy |
88 | | | Kyla, Ngina Kamau | | 0 | Mirema School |
89 | | | Lalety, Nyambura | | 0 | St.Emma School Eagle Chess Clu |
90 | | | Lavene, Kate | | 0 | Makini School |
91 | | | Linda, Chepkoech | | 0 | Nandi Hills Comprehensive Scho |
92 | | | Lyn, Chemutai | | 0 | Kitengela International School |
93 | | | Martina, Carren | | 0 | The K.B.A School |
94 | | | Mary, Njeri | | 0 | Tenri School |
95 | | | Marylyne, Wanjiru | | 0 | The K.B.A School |
96 | | | Marylynn, Njeri | | 0 | The K.B.A School |
97 | | | Maya, Wangechi | | 0 | Kivulini School |
98 | | | Melanie, Mutheu | | 0 | Kisc School Syokimau |
99 | | | Mella, Imani | | 0 | Lizpart Junior School/Victoria |
100 | | | Mozelle, Momanyi | 10871128 | 0 | Mavens Chess Club |
101 | | | Mugo, Victoria Nyawira | 10836640 | 0 | Spleng School |
102 | | | Nadia, Florence | | 0 | Riara Springs Academy |
103 | | | Nadine, Mbaya | | 0 | St.Michael's |
104 | | | Naima, Sifa Mwatha | | 0 | Kivulini School |
105 | | | Natalia, Jelagat | | 0 | Greenvale |
106 | | | Natalie, Wanjau | | 0 | Maria Loreto Chess Club |
107 | | | Nduthu, Tamara Hadassah | | 0 | Brickwoods School |
108 | | | Neema, K. Kioko | | 0 | Riara School |
109 | | | Neema, Njambi | | 0 | City Rose Academy |
110 | | | Neriah, Achieng | | 0 | Forest Road Elementary School |
111 | | | Nikisha, Makena | | 0 | Diamond Junior School |
112 | | | Nissi, Roberts Mukami | | 0 | Brookmont International School |
113 | | | Nora, Ndinda | | 0 | Precious Gems School |
114 | | | Nyna, Kylan Wanjiru | | 0 | Adelaide Schools |
115 | | | Patience, Mutheu | | 0 | St.Michael's |
116 | | | Paula-Joyce, Munika | | 0 | Forest Road Elementary School |
117 | | | Praise, Ngina | | 0 | Kisima Christian School |
118 | | | Precious, Chebet | | 0 | Precious Gems School |
119 | | | Precious, Kimberly | | 0 | Fadhili Junior School |
120 | | | Princess, Hadassah | | 0 | Cheptulu Sunrise Academy |
121 | | | Princess, Ruth Mwende | | 0 | Rafiki School |
122 | | | Prudence, Mumbi | | 0 | The K.B.A School |
123 | | | Rehema, Wambui | | 0 | Queen Estherville Complex Kabe |
124 | | | Renavy, Ondiso | | 0 | Maasai Chess Club |
125 | | | Rhoda, Lucious Achacha | | 0 | Precious Gems School |
126 | | | Rinnah, Amellia Tendet | | 0 | Nakuru Chess Academy |
127 | | | Sakina, Kochale | | 0 | Sukari Presbyterian Schools |
128 | | | Sarah, Blessing | | 0 | The K.B.A School |
129 | | | Sasha, Ngeny | | 0 | Kitale School |
130 | | | Shancy, Muthoni | | 0 | Kisc School Syokimau |
131 | | | Shanice, Muthoni | | 0 | Shepherds Junior School |
132 | | | Shanie, Zuri Muchiri | | 0 | Lions School Embu |
133 | | | Shanna, Nkatha | | 0 | Kitengela International School |
134 | | | Shanniz, Wafula | | 0 | Legacy Schools Kitale |
135 | | | Shaquitta, Neema Mahanga | | 0 | Citam School Eldoret |
136 | | | Shaunlle, Wanjiku | | 0 | The K.B.A School |
137 | | | Shirleen, Wambui Njenga | | 0 | Fanaka Junior School |
138 | | | Sophie, Njeri | | 0 | The K.B.A School |
139 | | | Stacy, Chelagat | | 0 | Dorothy School (Agc) Kitale |
140 | | | Stacy, Loice | | 0 | Kitale School |
141 | | | Stefani, Nyakio | | 0 | Kerugoya Municipality |
142 | | | Stephanie, Mukeni | | 0 | Jawabu School Acacia |
143 | | | Stephanie, Wandia | | 0 | Kerugoya Municipality |
144 | | | Talia, Gacheri | | 0 | Kitengela International School |
145 | | | Tamara, Nyambura Wanjiru | | 0 | Roko 20 Academy |
146 | | | Terryann, Wambui | | 0 | St.Emma School Eagle Chess Clu |
147 | | | Tiana, Adams Wanyoike | | 0 | Maria Loreto Chess Club |
148 | | | Tina, Nyambura | | 0 | Nyeri Good Shepherd Academy |
149 | | | Trice, Tina | | 0 | Chantilly Schools |
150 | | | Tumi, Keli | | 0 | Mavens Club |
Tüm listeyi göster
|
|
|
|