Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:19:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
O Rohozecký soudek 2023 - 12.ročník
Poslední aktualizace12.06.2023 08:26:49, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
RtgFIDE
RtgN
pohlaví
Typ
1
GM
Jirovský Miloš
303224
CZE
2473
2489
2473
2
Maršálek Zdenek
305715
CZE
2176
2179
2176
3
Lajbl Jan
390240
CZE
2154
2092
2154
4
IM
Jirovský Pavel
303291
CZE
2147
2161
2147
5
Zima Jan
346292
CZE
2130
2067
2130
6
Macháček Jan
23717700
CZE
2103
1979
2103
U18
7
Novák Jindřich
307874
CZE
2090
2064
2090
8
Jínová Lucie
316466
CZE
2078
2082
2078
w
9
Vltavský Vladimír
309958
CZE
2062
2102
2062
10
Hostička František
302295
CZE
2052
2106
2052
S60
11
Hurtík Matěj
397997
CZE
2039
1929
2039
12
Bláha Milan
317390
CZE
2032
1927
2032
S60
13
Záhorbenský Jaroslav
308960
CZE
2025
2095
2025
S60
14
Brouček Tomáš
339555
CZE
1984
1966
1984
15
Janouš Petr
389846
CZE
1976
1907
1976
16
Sýkora Ondřej
308986
CZE
1966
2026
1966
17
Špírek Adam
310832
CZE
1963
1992
1963
18
Joukl Zdeněk
304247
CZE
1962
1950
1962
S60
19
Malec Jan
312576
CZE
1900
1855
1900
20
Sichrovský Tomáš
23704730
CZE
1883
1723
1883
21
Frank Miroslav
356816
CZE
1879
1895
1879
S60
22
Melich Jindřich
305758
CZE
1871
1916
1871
S60
23
Chmelař Vítězslav
360880
CZE
1823
1799
1823
24
Lašek František
349755
CZE
1805
1807
1805
25
Picek Miroslav
325198
CZE
1800
1789
1800
S60
26
Drahoňovský Ivo
345024
CZE
1763
1764
1763
27
Novotný Lubomír
328677
CZE
1761
1786
1761
28
Staněk Bohumil
313440
CZE
1738
1758
1738
S60
29
Řičánek Miloslav
313750
CZE
1734
1822
1734
S60
30
Buřita Dobroslav
23709979
CZE
1699
1611
1699
31
Volman Václav
340707
CZE
1686
1648
1686
S60
32
Volf Michal
301434
CZE
1642
1628
1642
33
Gregor Pavel
339997
CZE
1639
1620
1639
S60
34
Kačmar Pavel
23709570
CZE
1616
1454
1616
35
Cyhelský Luděk
23734531
CZE
1579
1413
1579
S60
36
Máca Kamil
354759
CZE
1573
1430
1573
37
Kůtek Jiří
394220
CZE
1556
1479
1556
38
Vytlačil Václav
23710314
CZE
1556
1574
1556
S60
39
Papírník Milan
354066
CZE
1547
1521
1547
40
Frantsev Iegor
23736305
CZE
1537
1431
1537
U18
41
Zákoucký Otto
335355
CZE
1537
1500
1537
S60
42
Rozumek Pavel
369403
CZE
1536
1487
1536
43
Pešta Milan
23748818
CZE
1489
1503
1489
U18
44
Brunclík Vladimír
392391
CZE
1481
1431
1481
S60
45
Kolbaba Vojtěch
CZE
1456
0
1456
46
Maršík Ondřej
23718358
CZE
1443
1534
1443
U18
47
Čapek Vladimír
300802
CZE
1403
1462
1403
S60
48
Kain Michal
380245
CZE
1388
1515
1388
49
Pierowski Jakub
23750979
CZE
1334
1353
1334
U18
50
Doležal Eduard
23709987
CZE
1302
1191
1302
51
Chvátal Jonáš
23721430
CZE
1244
0
1244
U18
52
Svoboda Ondřej
23745630
CZE
1176
1159
1176
U18
53
Floriánová Barbora
23735279
CZE
1069
1273
1069
w
U18
54
Volf Felix
CZE
1048
0
1048
U18
55
Nechutný Filip
CZE
1026
0
1026
U18
56
Král Matyáš
CZE
1018
0
1018
U18
57
Soustružník Matěj
23740876
CZE
1018
0
1018
U18
58
Martínek Tomáš
23744545
CZE
1002
1021
1002
U18
59
Tománková Lucie
CZE
1002
0
1002
w
U18
60
Bým Šimon
CZE
1000
0
1000
U18
61
Gerlich Daniel
CZE
1000
0
1000
U18
62
Ištvánek Jiří
CZE
1000
0
1000
U18
63
Ivanov Jakub Martin
CZE
1000
0
1000
U18
64
Král Michal
23752084
CZE
1000
0
1000
U18
65
Novosad Ondřej
CZE
1000
0
1000
U18
66
Pospíšil Jakub
CZE
1000
0
1000
U18
67
Vavřich Adam
CZE
1000
0
1000
68
Zvolánek Aleš
CZE
1000
0
1000
69
Aleksandrov Neoelko
CZE
1000
0
1000
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž