TERRITORIAL ABSOLUT DE GIRONA 2021 (267045)

Darrera actualització17.10.2021 15:54:21, Creador/Darrera càrrega: jesus caballero maytin

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 4 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
PartidesHi ha 39 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFideIDFEDEloEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1FMLazaro Pujol Abel2926824596728ESP23092407Figueres C.E.
2FMValle Maytin Luis Enrique191633503666ESP22842363Gerunda, C.E.
3Castrillon Otero Javier239332263343ESP20542171Gerunda, C.E.
4Clot Chico Arnau2970924571776ESP20322203Santa Eugenia Escacs
5Cobos Navarro Francesc566722295313ESP20162188S50Hostalric Club Escacs
6Garcia Caro Juan Alber2969624585386ESP19112139U16OLOT
7Vinolas Anglada Laura2755024517925ESP19042084wFigueres C.E.
8Buenacasa Garcia Jordi Joan774132022808ESP18892064Fornells, Club D'escacs
9Valle Luis Leo33545854577187ESP18512198U14Gerunda, C.E.
10Cros Garcia Marc2382032022778ESP18092001Olot
11Xifra Tome Bernat33579924586382ESP18082015U16Gerunda, C.E.
12Guzman Maglaya Noli142382285479ESP18031979S65ADotze Castells C.E.
13Faixedas Vidal Jordi969622233474ESP17851982AFornells, Club D'escacs
14Ortiz Padro Pol33586524594040ESP17662030U14Figueres C.E.
15Urbano Cabrera Moises148912273152ESP17371946AGerunda, C.E.
16Benet Saniger Xavier022278648ESP17231943ATona-La Crema Club Escacs
17Vila Camps Carles21862281880ESP17201891BMontgri, C.E.
18Teixidor Banus Josep Maria2560532099878ESP17181938S65ASanta Eugenia Escacs
19Olcina Monells Jordi33570124585955ESP17141896U16AOlot
20Verdaguer Planella Pol33570824598216ESP16761936AOlot
21Camprubi Juanola Jordi2783024519456ESP16611936U16ABanyoles, C.E.
22Vidal Palou Jordi1468322200991ESP16241885S50BSanta Eugenia Escacs
23Rodriguez Delgado Juan39710532015755ESP16241700COlot
24Vila I Bague Arnau2969124594199ESP15781952U14AFigueres C.E.
25Voegeli Max3349621310259SUI15651802S65BDotze Castells C.E.
26Pino Jacomet Arnau38355654708303ESP15451929U16ASanta Eugenia Escacs
27Insa Pujolar Marti2793624585645ESP15431911U16AAlt Emporda, Club D'escacs
28Fasheh Braud Ivan Wael33428624596949ESP15391858S50BHostalric Club Escacs
29Alonso Gimenez Mauro37858854539412ESP15331945U10AGerunda, C.E.
30Rueda Medina Alex35734654566592ESP15051727U16CAlt Emporda, Club D'escacs
31Puigvert Vigo Lluis169142204401ESP15001784S50BOlot
32Fontan Siver Carles555454784999ESP14881860BGerunda, C.E.
33Burset Camps Guillem213122219773ESP14851782S65BCassa C.E.
34Sanchez Parare Loresmar Karina3833083912809VEN14771733wCSanta Eugenia Escacs
35Canal Sala Pau2926754517869ESP14721892U16BOlot
36Gili Cufi Victor38489554734517ESP14251655U20CAlt Emporda, Club D'escacs
37Compte Auge Lluis33426454536332ESP13991778U14BFigueres C.E.
38Cuerda Quintana Antoni37979654538700ESP13991654S65CGerunda, C.E.
39Sola Colom Curial38328654700744ESP13971729CVilobi C.E.
40Vinolas Puig Joan2199754781124ESP13931772BVilobi C.E.
41Villalba Pons Max38318354714931ESP13771737U16BFigueres C.E.
42Villalba Pons Guillem38318454714923ESP13541778U14BFigueres C.E.
43Faixedas Climent Pol38335154714680ESP13341631U10CFornells, Club D'escacs
44Sanllehi Vico David33422454500478ESP13311729U16COlot
45Compte Marti Jordi38356254706840ESP12731533DFigueres C.E.
46Mallorqui Llop Marc38161254564948ESP12631689U12CGerunda, C.E.
47Faixedas Climent Carla38132954578876ESP12631478wU12DFornells, Club D'escacs
48Barat Cunill Pere38264654588138ESP12421561S50DFigueres C.E.
49Pibernat Lazaro Aniol35740154544483ESP12061610U14DFigueres C.E.
50Valle Luis Liam38299054755301ESP11731641U10CGerunda, C.E.
51Vives Pararols Arnau35670454544513ESP11651600U12DAlt Emporda, Club D'escacs
52Soler Sucarrats Joan38402754714362ESP11311633COlot
53Mallorqui BAGUE Joaquim397112ESP17001700CGerunda, C.E.
54Pino Garcia Ruben38499254761263ESP15931593DSanta Eugenia Escacs
55Viader Dominguez Jordi38520854755310ESP14581458U10DGerunda, C.E.
56Palahi Hervas Dalmau38296254728436ESP14461446U12DGerunda, C.E.
57Vyboyshchikov Oslonovich Alexei38600554755336ESP14121412U12DGerunda, C.E.
58Pino Jacomet Pau38382554714788ESP13951395U12DSanta Eugenia Escacs
59Pau Ferrer Quirze38137654587999ESP13451345U10DFigueres C.E.
60Vilamala Gonzalez Marc38586754756448ESP13251325U12DHostalric Club Escacs
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió