Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Středočeský KP mládeže v rapid šachu pro rok 2015 - HD12

Poslední aktualizace28.03.2015 16:25:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Novotný Martin383600CZE1565DDM Symfonie Poděbrady
2Němeček Pavel383562CZE1542DDM Symfonie Poděbrady
3Škrabánek Matěj386510CZE1520DDM Symfonie Poděbrady
4Handl Petr385492CZE1503Šachový klub Zdice
5Jelínek Oliver393541CZE1485ŠK Řevnice
6Štěpán VojtěchCZE1470TJ Jawa Brodce
7Kurek Pavel382396CZE1448Klub šachistů Říčany 1925
8Zemen Pavel387410CZE1441Klub šachistů Říčany 1925
9Šulc JakubCZE1437Šachklub města Dobrovice
10Němeček Lukáš383554CZE1416DDM Symfonie Poděbrady
11Harcuba Adam386383CZE1402TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
12Švejk MartinCZE1400Sokol Mladá Boleslav
13Fischer OttoCZE1380TJ Jawa Brodce
14Kubíče Jakub388610CZE1353ŠK JOLY Lysá nad Labem
15Popovský Ondřej389978CZE1348Sokol Buštěhrad
16Boháč JaroslavCZE1331Sokol Český Brod
17Beneš MatějCZE1326Šachový klub Velvary
18Döme MichalCZE1324ŠK JOLY Lysá nad Labem
19Valtr Jakub384798CZE1251ŠK JOLY Lysá nad Labem
20Bartoš VáclavCZE1245Klub šachistů Říčany 1925
21Kubín LukášCZE1244Sokol Buštěhrad
22Hybler DavidCZE1235Sokol Mladá Boleslav
23Moulík Jakub390860CZE1222ŠK KDJS Sedlčany
24Šinágl MatějCZE1209ŠK Řevnice
25Šmejkal Jakub391301CZE1207TJ Jince
26Patočka DavidCZE1165Sokol Český Brod
27Kolomazník JiříCZE1161ŠK Řevnice
28Vejr VáclavCZE1156TJ Jince
29Balicz OldřichCZE1100Sokol Bakov nad Jizerou
30Klouček ProkopCZE1100TJ Kralupy nad Vltavou
31Rubeš VojtěchCZE1095ŠK Spartak Čelákovice
32Rybová MagdalenaCZE1090Klub šachistů Říčany 1925
33Vohralík Adam386553CZE1085ŠK Milovice
34Peták PetrCZE1082Sokol Buštěhrad
35Tůma MichalCZE1082TJ Kralupy nad Vltavou
36Štefan JakubCZE1075TJ Sokol Mělník
37Tůma VáclavCZE1035TJ Kralupy nad Vltavou
38Klepal MarekCZE1025TJ Kavalier Sázava
39Kašpárek JáchymCZE1000TJ Neratovice
40Kouřimský DavidCZE1000Pravý Hradec, o.s.
41Krůta JaromírCZE1000TJ Neratovice
42Svobodová EditaCZE1000ŠK Milovice
43Tichava JakubCZE1000TJ Neratovice
44Šindelář MatějCZE1000Šachový klub Velvary
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž