Sveiki atvykę į chess-results.com fotogaleriją. Turnyras Metai Federacija Ieškoti

Nuotraukų galerijos yra iš šių turnyrų/renginių:

Nuotraukų galerijaDataSkaič.eventid
Ratas 112.04.20264020853
Ratas 212.04.20261420853
Ratas 318.04.20261220853
Ratas 418.04.20261220853
Ratas 519.04.20261220853
Ratas 619.04.20261220853
Ratas 726.04.2026920853
Ratas 826.04.20261120853
Apdovanojimo ceremonijos nuotraukų galerija26.04.20261220853