Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Barnas Michal 1138 1 - 05 Buchta Daniel 10008
24Duricova Ema 10514 0 - 15 Chlpek Daniel 11482
31Skrinar Marek 1157 ½ - ½4 Kozak Maros 100017
422Vadila Ondrej 10004 1 - 0 Ziska Adam 100023
510Drahos Samuel 1000 0 - 1 Forro Jakub 100011
615Hanzel Maros 1000 0 - 13 Deraj Matej 10009
716Horvath Ondrej 10003 1 - 03 Sykora Fedor 100021
818Omanik Simon 10002 0 - 13 Hanzel Artom 100014
95Barnas Norbert 10002 0 - 12 Stanga Michael 100020
106Barnasova Simona 10002 1 - 02 Behul Daniel 10007
1113Hanuliak Samuel 10002 1 - 01 Gabris Roman Viktor 100012
1219Sipos Simon Peter 10002 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18Buchta Daniel 10004 1 - 0 Skrinar Marek 11571
22Chlpek Daniel 11484 1 - 0 Barnas Michal 11383
321Sykora Fedor 10003 0 - 13 Duricova Ema 10514
411Forro Jakub 10003 ½ - ½3 Hanzel Maros 100015
514Hanzel Artom 10003 0 - 13 Vadila Ondrej 100022
617Kozak Maros 10003 1 - 03 Horvath Ondrej 100016
77Behul Daniel 10002 0 - 1 Drahos Samuel 100010
823Ziska Adam 1000 1 - 02 Barnasova Simona 10006
99Deraj Matej 10002 1 - 02 Hanuliak Samuel 100013
1020Stanga Michael 10002 0 - 11 Sipos Simon Peter 100019
1112Gabris Roman Viktor 10001 0 - 11 Omanik Simon 100018
125Barnas Norbert 10001 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Barnas Michal 11384 ½ - ½4 Skrinar Marek 11571
22Chlpek Daniel 11483 1 - 03 Forro Jakub 100011
322Vadila Ondrej 10003 0 - 13 Buchta Daniel 10008
415Hanzel Maros 10002 1 - 03 Kozak Maros 100017
54Duricova Ema 10512 1 - 02 Hanuliak Samuel 100013
66Barnasova Simona 10002 0 - 12 Hanzel Artom 100014
716Horvath Ondrej 10002 1 - 02 Behul Daniel 10007
810Drahos Samuel 10002 ½ - ½2 Ziska Adam 100023
921Sykora Fedor 10002 1 - 01 Barnas Norbert 10005
1019Sipos Simon Peter 10001 0 - 11 Deraj Matej 10009
1118Omanik Simon 10001 0 - 11 Stanga Michael 100020
1212Gabris Roman Viktor 10000 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Skrinar Marek 11573 1 - 03 Chlpek Daniel 11482
23Barnas Michal 11383 1 - 02 Duricova Ema 10514
38Buchta Daniel 10002 1 - 02 Hanzel Maros 100015
411Forro Jakub 10002 1 - 02 Horvath Ondrej 100016
513Hanuliak Samuel 10002 0 - 12 Vadila Ondrej 100022
617Kozak Maros 10002 1 - 02 Hanzel Artom 100014
75Barnas Norbert 10001 0 - 11 Drahos Samuel 100010
820Stanga Michael 10001 0 - 11 Barnasova Simona 10006
97Behul Daniel 10001 1 - 01 Sipos Simon Peter 100019
109Deraj Matej 10001 0 - 11 Sykora Fedor 100021
1123Ziska Adam 10001 1 - 00 Gabris Roman Viktor 100012
1218Omanik Simon 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Duricova Ema 10512 0 - 12 Skrinar Marek 11571
22Chlpek Daniel 11482 1 - 02 Buchta Daniel 10008
322Vadila Ondrej 10002 0 - 12 Barnas Michal 11383
415Hanzel Maros 10001 1 - 01 Behul Daniel 10007
516Horvath Ondrej 10001 1 - 01 Deraj Matej 10009
610Drahos Samuel 10001 0 - 11 Kozak Maros 100017
719Sipos Simon Peter 10001 0 - 11 Forro Jakub 100011
821Sykora Fedor 10001 0 - 11 Hanuliak Samuel 100013
914Hanzel Artom 10001 1 - 01 Ziska Adam 100023
1012Gabris Roman Viktor 10000 0 - 10 Barnas Norbert 10005
116Barnasova Simona 10000 1 - 00 Omanik Simon 100018
1220Stanga Michael 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Skrinar Marek 11571 1 - 01 Drahos Samuel 100010
29Deraj Matej 10001 0 - 11 Chlpek Daniel 11482
33Barnas Michal 11381 1 - 01 Horvath Ondrej 100016
417Kozak Maros 10001 0 - 11 Duricova Ema 10514
57Behul Daniel 10001 0 - 11 Vadila Ondrej 100022
623Ziska Adam 10001 0 - 11 Buchta Daniel 10008
75Barnas Norbert 10000 0 - 10 Hanzel Artom 100014
815Hanzel Maros 10000 1 - 00 Barnasova Simona 10006
911Forro Jakub 10000 1 - 00 Omanik Simon 100018
1019Sipos Simon Peter 10000 1 - 00 Gabris Roman Viktor 100012
1113Hanuliak Samuel 10000 1 - 00 Stanga Michael 100020
1221Sykora Fedor 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
112Gabris Roman Viktor 10000 0 - 10 Skrinar Marek 11571
22Chlpek Daniel 11480 1 - 00 Hanuliak Samuel 100013
314Hanzel Artom 10000 0 - 10 Barnas Michal 11383
44Duricova Ema 10510 1 - 00 Hanzel Maros 100015
516Horvath Ondrej 10000 1 - 00 Barnas Norbert 10005
66Barnasova Simona 10000 0 - 10 Kozak Maros 100017
718Omanik Simon 10000 0 - 10 Behul Daniel 10007
88Buchta Daniel 10000 1 - 00 Sipos Simon Peter 100019
920Stanga Michael 10000 0 - 10 Deraj Matej 10009
1010Drahos Samuel 10000 1 - 00 Sykora Fedor 100021
1122Vadila Ondrej 10000 1 - 00 Forro Jakub 100011
1223Ziska Adam 10000 1 voľno