Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor mládeže v rapid šachu pro rok 2013 , HD10 (2003 a ml.)

Poslední aktualizace20.04.2013 16:18:20, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Škrabánek MatějCZE1253DDM Sokol Nymburk
2Boháč JaroslavCZE1250Sokol Český Brod
3Handl PetrCZE1250Šachový klub Zdice
4Heger JanCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
5Karpecká MarieCZE1250ŠK Řevnice
6Koršinskij NikolasCZE1250Sokol Buštěhrad
7Kořenová KarolínaCZE1250ŠO Figurka při ZŠ Sofie
8Kurek PavelCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
9Mošovský JakubCZE1250Sokol Buštěhrad
10Novotný MartinCZE1250DDM Symfonie Poděbrady
11Němeček LukášCZE1250DDM Symfonie Poděbrady
12Němeček PavelCZE1250DDM Symfonie Poděbrady
13Pastrnková KateřinaCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
14Pinkas JiříCZE1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
15Popovský OndřejCZE1250Sokol Buštěhrad
16Skýpala OndřejCZE1250AERO Odolena Voda
17Vitvar LukášCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
18Vojta JakubCZE1250TJ Spartak Vlašim
19Šinágl MatějCZE1250ŠK Řevnice
20Štěpán VojtěchCZE1250TJ Jawa Brodce
21Šulc JakubCZE1250Šachklub města Dobrovice
22Brückner MarekCZE1100Sokol Brandýs nad Labem
23Dudek VojtěchCZE1100TJ Jawa Brodce
24Döme MichalCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
25Harcuba AdamCZE1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
26Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod
27Hruban OliverCZE1100SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav
28Hybler DavidCZE1100Sokol Mladá Boleslav
29Höher PatrikCZE1100TJ Jawa Brodce
30Jančařík JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
31Jiroušek ŠimonCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
32Karpecki JiříCZE1100ŠK Řevnice
33Koršinskij MarekCZE1100Sokol Buštěhrad
34Kubíče JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
35Mačok MartinCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
36Mojdl KryštofCZE1100TJ Jawa Brodce
37Moulík JakubCZE1100ŠK KDJS Sedlčany
38Nykodem TomášCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
39Němec VítCZE1100TJ Jawa Brodce
40Otrubová KristýnaCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
41Patočka DavidCZE1100Sokol Český Brod
42Plechl MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
43Uvíra HynekCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
44Valtr JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
45Zemen PavelCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
46Ďuriš MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem
47Švejk MartinCZE1100Sokol Mladá Boleslav
48Bičák MichalCZE1000ŠK Milovice
49Bucharová LeontýnaCZE1000ZŠ Sadská
50Dlabal JiříCZE1000Sokol Český Brod
51Dlabal LukášCZE1000Sokol Český Brod
52Hupcej MikulášCZE1000 Klub šachistů Říčany 1925
53Kořen VáclavCZE1000ŠO Figurka při ZŠ Sofie
54Kyselová MarkétaCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
55Kůstka TadeášCZE1000ŠO Figurka při ZŠ Sofie
56Marek MartinCZE1000Sokol Český Brod
57Matoušek JanCZE1000ŠK Řevnice
58Němeček AdamCZE1000Sokol Český Brod
59Pekárek LukášCZE1000ZŠ Sadská
60Pergel VojtěchCZE1000DDM Sokol Nymburk
61Petényiová KatarínaCZE1000ŠK Milovice
62Pešek AdamCZE1000ŠK Milovice
63Rambousek OlegCZE1000ŠK Milovice
64Toth DavidCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
65Vohralík AdamCZE1000ŠK Milovice
66Čermák RichardCZE1000DDM Sokol Nymburk
67Čihák RadekCZE1000ŠK Milovice
68Řehák PavelCZE1000ZŠ Sadská
69Šmejkal JakubCZE1000TJ Jince
70Špringl MatějCZE1000TJ Autoškoda MB