Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Praha - Habeas Corpus - turnaj mládeže do 16 let

Poslední aktualizace26.06.2013 18:05:41, Creator: martinpribyl,Last Upload: czech republic licence 63

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1
Ali Rashid GhanemUAE17940
2
Bystritskiy Daniil24197939RUS17840Praha
3
Novotný David374083CZE16661754Sokol Praha-Kobylisy
4
CMAl-Zaruoni Fahad C9300660UAE16420
5
Lhotský Zdeněk367184CZE14931523SK OAZA Praha
6
Ucháč Jakub366820CZE01471SK OAZA Praha
7
Pravda Kryštof374113CZE01429Sokol Praha-Kobylisy
8
Drobňáková SandraCZE01250wSokol Brandýs nad Labem
9
Karpecki JanCZE01250ŠK Řevnice
10
Karpecká MarieCZE01250wŠK Řevnice
11
Kormáňoš SamuelCZE01250ŠK PORG Praha
12
Lavrinčík RadekCZE01250ŠK PORG Praha
13
Lhotská Anna376183CZE01250wSK OAZA Praha
14
Müller TerezaGER01250w
15
Novotný MartinCZE01250DDM Symfonie Poděbrady
16
Němeček LukášCZE01250DDM Symfonie Poděbrady
17
Němeček PavelCZE01250DDM Symfonie Poděbrady
18
Šafránek JanCZE01250DDM Symfonie Poděbrady
19
Asresahegn DanielCZE01100Pravý Hradec, o.s. Klecany
20
Danel PetrCZE01100Pravý Hradec, o.s. Klecany
21
Doležal KarelCZE01100DDM Symfonie Poděbrady
22
Genčur JanCZE01100Pravý Hradec, o.s. Klecany
23
Karpecki JiříCZE01100ŠK Řevnice
24
Kronowetterová MarieCZE01100wDDM Symfonie Poděbrady
25
Křemen TomášCZE01100Pravý Hradec, o.s. Klecany
26
Mach PetrCZE01100Sokol Praha-Kobylisy
27
Novotná TerezaCZE01100wDDM Symfonie Poděbrady
28
Rous DominikCZE01100ŠK PORG Praha
29
Ucháč AdamCZE01100SK OAZA Praha
30
Borovka SamuelCZE01000ZŠ a MŠ Jince
31
Chloupková BáraCZE01000wSokol Praha-Kobylisy
32
Fürst OndřejCZE01000ZŠ a MŠ Jince
33
Gvazava KetevanCZE01000DDM P.8
34
Gvazava MichalCZE01000DDM Karlín
35
Horáček MatějCZE01000Sokol Kobylisy
36
Kadlec OndřejCZE01000Sokol Kobylisy
37
Krejča MichalCZE01000ZŠ a MŠ Jince
38
Lísková TerezaCZE01000wTJ Jince
39
Neubauer RichardCZE01000
40
Neubauerová AnnaCZE01000w
41
Omarsson AdamISL01000Taflfélag Hellir
42
Palla MarekCZE01000SK OAZA Praha
43
Stacho PetrCZE01000ZŠ Jince
44
Súkenik PetrCZE01000
45
Tupý BořekCZE01000Sokol Kobylisy
46
Těšitel MartinCZE01000Sokol Praha-Kobylisy
47
Ucháčová KláraCZE01000wSK OAZA Praha
48
Višín VáclavCZE01000Sokol Kobylisy
49
Čamra LubomírCZE01000Sokol Kobylisy
50
Řehoř DavidCZE01000Sokol Kobylisy
51
Šimpachová AnnaCZE01000wZŠ a MŠ Jince