Veľkonočný turnaj šachových nádejí 2013 A Turnaj - GPX 2012/13

Posledná aktualizácia 14.04.2013 16:03:27, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloKlub
1Horvath DominikAUT1610Schachfreunde Eisenstadt
2Ortner HarveyAUT1462Schach-Ritter Mattersburg
3Ganzová VeronikaSVK1369Lokomotíva Trnava
4Bača JurajSVK1352Šk Láb
5Dang Minh HuySVK1260Šk Doprastav Bratislava
6Kravár PeterSVK1251Kšn Bratislava
7Filípek NorbertSVK1248Šk Láb
8Widlhofer AngelaAUT1231Schach-Ritter Mattersburg
9Šeleng ŠimonSVK1219Šk Doprastav Bratislava
10Gžib DavidSVK1209Šk Strelec Devínska Nová Ves
11Gogora KristiánSVK1197Šk Dunajská Streda
12Šándor MartinSVK1177Kš Pezinok
13Ganz TomášSVK1175Lokomotíva Trnava
14Barnáš MichalSVK1172Šk Slovan Bratislava
15Osadský JánSVK1160Cvč Malacky
16Mészáros TomášSVK1152Šk Senec
17Bugár PéterSVK1145Sšszč Trstice
18Škrinár MarekSVK1118Šk Slovan Bratislava
19Ganz MarekSVK1094Lokomotíva Trnava
20Rigler CarolineAUT1087Schach-Ritter Mattersburg
21Ortner SamuelAUT1031Schach-Ritter Mattersburg
22Zahorček JakubSVK1030Škš Dubnica Nad Váhom
23Nagy ErikSVK1015Šk Slovan Bratislava
24Šalgovič ŠimonSVK1015Šachový Klub Dúbravan
25Barnáš NorbertSVK1000Cvč Gessayova Bratislava
26Barnášová SimonaSVK1000Šk Slovan Bratislava
27Behúl DanielSVK1000ŠK Slovan Bratislava
28Bertók KolomanSVK1000Šk Senec
29Crkoň LucasSVK1000Kšn Bratislava
30Drahoš SamuelSVK1000Cvč Kalokagatia Trnava
31Dvornický MichalSVK1000Šachový Klub Dúbravan
32Fafalák OliverSVK1000Ašk Nitra
33Frohnová VeronikaSVK1000Škš Dubnica Nad Váhom
34Gžib RichardSVK1000Šk Strelec Devínska Nová Ves
35Hanuliak SamuelSVK1000Cvč Kulíškova Bratislava
36Homza KristiánSVK1000ZŠ Malokarpatské námestie Bratislav
37Jakúbek MichalSVK1000Šk Sparta Považská Bystrica
38Jakúbek PatrikSVK1000Šk Sparta Považská Bystrica
39Ježová HankaSVK1000Šk Komplet Modranka
40Ježová MarcelaSVK1000Šk Komplet Modranka
41Koprda SamuelSVK1000ZŠ Benkova Nitra
42Kožák MarošSVK1000Cvč Kulíškova Bratislava
43Kožák MichalSVK1000ZŠ Jeséniova BA
44Krupa MiroslavSVK1000Ašk Nitra
45Lakatoš MartinSVK1000ZŠ Benkova Nitra
46Litvík AlexSVK1000ZŠ Tilgnerova BA
47Lévárdy CsabaSVK1000Šk Senec
48Lévárdy ÁkosSVK1000Šk Senec
49Medovič JakubSVK1000ZŠ Kráľa Svätopluka Nitra
50Medžo MatúšSVK1000Cvč Kulíškova Bratislava
51Nunhart SamuelSVK1000Nitriansky Šachový Klub Nitra
52Ondruška IvanSVK1000ZŠ Kráľa Svätopluka Nitra
53Osadská DanielaSVK1000Cvč Malacky
54Palinkáš AdamSVK1000Šk Komplet Modranka
55Rumanovský MartinSVK1000ZŠ Kráľa Svätopluka Nitra
56Steltenpohl PeterSVK1000ŠPND Cenada Bratislava
57Sýkora FedorSVK1000Cvč Kulíškova Bratislava
58Tirinda ÁronSVK1000Šk Senec
59Trajanov SebastiánSVK1000ZŠ Benkova Nitra
60Trtíková TamaraSVK1000ZŠ Kráľa Svätopluka Nitra
61Vadila OndrejSVK1000Šk Slovan Bratislava
62Vereš ŠimonSVK1000Nitriansky Šachový Klub Nitra
63Zajac TomášSVK1000Šk Senec
64Ďatelová DanielaSVK1000Zš s Mš Liptovská Teplá
65Ďuricová EmaSVK1000Šk Doprastav Bratislava
66Ďurďa AndrejSVK1000ŠPND Cenada Bratislava
67Šeleng TomášSVK1000ŠPND Cenada Bratislava
68Šoltys OliverSVK1000Kšn Bratislava
69Žilkay DominikSVK1000Šk Levice
70Žák MichalSVK1000ZŠ Tilgnerova BA
71Rigler ManuelAUT800Schach-Ritter Mattersburg
72Štefanka MartinSVK1000ZŠ Tilgnerova BA