Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN ORLOVA 2013 - Fide Open Krajský přebor MKŠS a Okresní přebor Karviná mužů a žen

Poslední aktualizace19.05.2013 14:47:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís. JménoRtgFIDERtgNTypSkup.Klub/Místo
1
GMAndreev Eduard25050Kramatorsk
2
GMSimantsev Mikhail24410Charkov
3
GMSergeev Vladimir24300ŠK Joly Lysá nad Labem
4
FMZabystrzan Pavel23192314KPSK Slavia Orlová
5
FMOlšar Jaroslav22692270KPŠachový klub Karviná o.s.
6
Kuboš Rostislav22092202KPSK Slavia Orlová
7
Tauš Martin21702187KPVOKD Poruba
8
Podlesný Pavel21282139KPBaník Havířov
9
Mitura Václav21282131KPSK Slavia Orlová
10
Chlevišťan Jakub21192131KPVOKD Poruba
11
Dobeš Vojtěch21102151U18ŠK Staré Město
12
Baier Pavel21092116KPBaník Havířov
13
Melzer Patrik21052126U18KPTJ Slovan Havířov
14
Kolář Stanislav21002100KPŠK Šenov
15
Trombík Karel20862087KPSK Slavia Orlová
16
Kukuczka Milan20271982S60KPTJ Vendryně
17
Kraus František20041995S60KPTJ Vendryně
18
Olšar Zdeněk19601970S60KPSK Slavia Orlová
19
Šrámek Tomáš19471982KPViktorie Bohumín
20
Maroszczyk Wieslaw19451951S60KPTŽ Třinec
21
Snopek Jiří19061833S60KPTJ Mariánské Hory
22
Chwastek Otto19041848S60KPTJ Vendryně
23
Kostka Vít18941984U15KPSK Slavia Orlová
24
Váhala Tomáš18931866ŠK Týn nad Vltavou
25
Novák Jiří18281986U18KPSK Slavia Orlová
26
Rydzewski Pawel18180U18UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
27
Havlík Vlastimil18091819S60KPOS Rychvald
28
Petrov Nikolaj18001853S60KPŠK Šenov
29
Kořínek Jaroslav17951816S60KPTJ Mariánské Hory
30
Bausano Michael17721921U18KPSK Slavia Orlová
31
Folwarczny Marek17531890U20KPSK Slavia Orlová
32
Majerčík Jaroslav17501846S60KPViktorie Bohumín
33
Nytra Petr17431830U18KPSK Slavia Orlová
34
Nešpor Ivan17391843S60KPŠK Šenov
35
Walica Roman16921783U15KPSK Slavia Orlová
36
Šrámek Ondřej16591668U15KPSK Slavia Orlová
37
Kubošová Jana16441646U15KPSK Slavia Orlová
38
Pilch David15981643U15KPSK Slavia Orlová
39
Melzer Petr15871651KPTJ Slovan Havířov
40
Lipus Drahomír15791605S60KPOS Rychvald
41
Gruszka Aleš15281559U15KPSK Slavia Orlová
42
Ochmyt Jakub15241569U15KPSK Slavia Orlová
43
Wodecki Aleksander14940U15UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
44
Wodecki Michal14910UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
45
Horvath Tomáš14751495U15KPSK Slavia Orlová
46
Kubošová Hana14741621U15KPSK Slavia Orlová
47
Očko Dominik14231399U15KPMezinárodní šachová škola Interches
48
Pekárek Aleš13851385U15KPSK Slavia Orlová
49
Drozniak Stanislaw13680U15UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
50
Orzechowski Michal13550U15UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
51
Szotkowski David13161415U15KPMezinárodní šachová škola Interches
52
Kordela Monika12990U15UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
53
Wodecki Mikolaj12910U18UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
54
Kusák Lubomír01801S60KPTJ Mariánské Hory
55
Šebesta Petr01608KPSK Slavia Orlová
56
Sulkowski Dawid01600U15UKS Pionier Jastrzebie Zdroj
57
Sikora Matouš01496U15KPOS Rychvald
58
Fialka Adam01474U15KPSK Slavia Orlová
59
Šrámek Vojtěch01405U15KPSK Slavia Orlová
60
Adamczyk Martin01355U15KPTJ Ostrava
61
Šebesta Jan01310U15KPSK Slavia Orlová
62
Štorek Matěj01297U15KPSK Slavia Orlová
63
Kotas Marian01287KPSK Slavia Orlová
64
Neumann Filip01250U15KPSK Slavia Orlová
65
Pilc Daniel01250U15KPSK Slavia Orlová
66
Szpalek Martin01250KPSlavoj Český Těšín
67
Targosz Jiří01250U15KPSK Slavia Orlová
68
Ženíšek Tadeáš01250U15KPSK Slavia Orlová
69
Kijonka Ondřej01100U15KPSK Slavia Orlová
70
Kubešová Eliška01100U15KPSK Slavia Orlová
71
Novák Jan01100U15KPSK Slavia Orlová
72
Novák Tomáš01100KPSK Slavia Orlová
73
Vaněk Tomáš01100U15KPSK Slavia Orlová
74
Dolák Jakub01000U15KPSK Slavia Orlová
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, tiráž