Richard Reti memorial - Memoriál Richarda Rétiho 7.ročník

OrganizátorKlub šachu Pezinok, Mesto Pezinok, Malokarpatské múzeum Pezinok a Pezinské KC
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaTibor Pobuda
Hlavný rozhodcaIvan Syrový
RozhodcaJozef Pták
MiestoPezinok
Rating calculation -
Dátum2013/05/11
Ø rating1808
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga

Posledná aktualizácia 11.05.2013 19:56:31, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoTyppohlavieGrFEDEloFEloNKlubBody TB1  TB2  TB3 RpKElo+/-
11GMMichalik PeterSVK25560Sk Prievidza8,051,043,572577107,5
22GMPetrik TomasSVK25290Sk Modra7,551,538,072456101,5
35IMRigo ZsoltSVK23790Sk Doprastav Bratislava7,550,539,0724681013,8
43GMLikavsky TomasSVK24580Sk Doprastav Bratislava7,549,038,572388101,1
531Kavon RastislavU18SVK19940Sk Komplet Modranka7,046,033,0722901551,0
64Schwarz DusanSVK23810Sk Doprastav Bratislava6,551,036,06228515-6,4
76IMPetran PeterSVK23380Sk Slovan Bratislava6,550,535,062291101,5
88Janos MartinSVK22310Tj Dopravny Podnik Bratislava6,546,534,562270159,1
920Danada TomasU18SVK20850Sk Doprastav Bratislava6,544,533,5622221524,8
1019Bisco IgorSVK20860Sk Zentiva Hlohovec6,538,529,56204515-3,2
117FMRuckschloss KarolS65SVK22880Sk Slovan Bratislava6,049,033,55221515-7,7
1222Spacek OliverU18SVK20780Sk Osuske6,049,033,0622191522,2
1333Slamena MichalSVK19910Sk Zentiva Hlohovec6,048,533,5522621547,4
1427Syrovy IvanSVK20290Ks Pezinok6,047,034,5521421531,0
1521Tomljanovic GoranZCRO207906,044,032,0621741516,6
1617Arendas MarekSVK20960Lokomotiva Trnava6,043,532,552111152,7
1710Skara VladimirSVK22090Sk Modra6,043,530,06215015-7,5
1824Sturc GustavS65SVK20490Sk Slovan Bratislava6,040,030,05199215-4,3
1915Janos JozefSVK21480Tj Dopravny Podnik Bratislava6,039,527,06205515-12,3
2011Slacky StanislavSVK22000Sk Lokomotiva Caissa Bratislav6,039,027,06201215-23,7
2123Puskar PeterU18SVK20660Lokomotiva Trnava5,547,032,5421791520,0
2234Faltan PeterS65SVK19880Sk Krasnany5,547,032,0521801533,6
2325Dujava DanielSVK20440Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5,544,531,5521511517,4
249Abel PeterSVK22140Sk Kupele Piestany5,544,031,55206615-22,5
2518Michal SilvioSVK20950Ks Pezinok5,543,529,05206315-3,9
2630Karas MarekU18SVK19990Sk Doprastav Bratislava5,543,027,552062159,8
2716Prikler BrunoSVK20990Sk Strelec Devinska Nova Ves5,542,527,55199515-15,6
2813Veselsky JozefS65SVK21820Sportovy Klub Potonska Veza5,538,527,55199315-28,0
2914Bochnickova AndreawSVK21640Sk Prievidza5,045,028,05203615-21,5
3029Kebis MilosSVK20090Sk Krasnany5,044,028,0520951510,6
3132Kovacic DragutinZCRO199105,044,028,0420581510,2
3257Ondercin MartinSVK18160Sk Apollo Slovnaft Bratislava5,043,525,0519971524,5
3339Mihalik AntonS65SVK19420Sk Kupele Piestany5,041,026,541925151,0
3428Mandak MiroslavSVK20240Sk Krasnany5,041,026,05196815-12,3
3512Teuber AndreasZGER21840Tj Podluzan Prusanky5,040,028,03196615-33,2
3638Kucera MichalSVK19610Uksup Bratislava5,040,025,051962152,7
3726Relja MarinZCRO203905,039,527,54195115-14,3
3837Zrilic BozoS65ZCRO196205,039,026,051966152,7
3955Gajarsky RomanSVK18410Sk Zentiva Hlohovec5,039,023,5419041511,9
4050Mikulasek ViktorSVK18600Sk Krasnany5,038,526,0518951515,4
4153Curidlo JanS65SVK18450Sk Kupele Piestany5,038,520,051843152,1
4254Chrenko PeterSVK18430Sk Apollo Slovnaft Bratislava5,037,521,051906156,0
4348Spacek MarcelU18SVK18670Sk Osuske5,037,025,05175615-2,7
4449Dizdarevic MirsadZBIH186205,037,023,541887159,6
4570Karas JurajSVK17320Sk Doprastav Bratislava5,036,520,0517971515,8
4676Nedorost LubomirSVK17010Sk Kupele Piestany5,031,518,0417643039,9
4745Priam StefanS65SVK18810Sk Doprastav Bratislava5,031,021,05170415-21,0
4844Munk LubomirS65SVK18950Sk Slovan Bratislava4,544,027,5419351516,0
4942Stefan MarioZCRO191504,540,524,53180415-6,3
5041Jablonicky MartinU18SVK19210Sk Komplet Modranka4,539,026,04187515-2,1
5166Bango LukasU18SVK17700Sk Komplet Modranka4,538,023,5419051521,8
5243Nemsak DenisSVK19030Sk Kupele Piestany4,537,523,54180215-9,8
5340Verges JoergZGER194004,537,024,54184930-22,8
5460Vach JozefSVK17990Sk Skalica4,537,020,041817151,4
5559Sahidi SamirU18SVK18080Ksn Bratislava4,536,522,541899159,9
5661Tupy BystrikSVK17980Sk Trakovice4,531,520,04161500,0
5752Durica AndrejSVK18550Sk Strelec Devinska Nova Ves4,042,520,04190015-2,7
5874Silhar MartinSVK17080Ks Pezinok4,041,523,5319021530,3
5936Kassovic JaroslavSVK19670Sk Strelec Devinska Nova Ves4,039,523,53182215-15,4
6051Danada OndrejSVK18550Sk Doprastav Bratislava4,038,520,04184215-8,1
6180Feder MarekU18SVK01587Ks Pezinok4,038,019,531871
6246Jancura AndrejSVK18770Sk Slovan Bratislava4,037,023,03169115-10,1
6368Kis TomasSVK17540Sk Lokomotiva Caissa Bratislav4,037,019,04167415-5,6
6447Jurcak MarianS65SVK18680Sk Strelec Devinska Nova Ves4,036,524,03167815-14,6
6563Kunak StanislavSVK17870Sk Svaty Jur4,036,521,531802150,8
6658Boldocki RastislavSVK18120Sk Krasnany4,035,519,53170830-13,8
6762Zacka LadislavSVK17960Sk Krasnany4,035,020,03169915-5,6
6856Durovka StefanSVK18160Tatran Bratislava Dsk4,035,018,53171715-16,4
6979Mikovic StefanSVK01616Ks Pezinok4,035,018,031645
7082Danihel JozefSVK01553Sk Skalica4,034,518,041617
7183Juhaniak LubomirSVK01501Sk Krasnany4,034,017,531687
7281Hatala PeterS65SVK15640Sk Domu Kultury Ruzinov4,033,516,04148115-11,9
7364Ozimec ZoranZCRO178704,030,516,04143030-10,8
7493Gazovic LukasSVK01083Sk Zentiva Hlohovec4,026,513,041491
7573Suchan JozefSVK17160Lokomotiva Trnava3,536,517,53156830-3,9
7672Benova ZitaS65wSVK17200Sk Slovan Bratislava3,535,519,53164615-4,9
7735Holubcik MarianSVK19840Tj Mladost Zilina3,534,518,53162015-37,5
7865Jancicka ViliamSVK17790Sk Zentiva Hlohovec3,533,519,03155530-46,5
7975Janas PeterSVK17070Sk Zentiva Hlohovec3,532,016,53151815-21,9
8077Scepan JurajSVK16980Ks Pezinok3,529,513,53140615-19,0
8167Pobuda TiborSVK17590Ks Pezinok3,529,014,53144815-7,3
8269Ptak JozefS65SVK17440Ks Pezinok3,036,517,02154930-34,8
8371Puskar DavidU18SVK17240Lokomotiva Trnava3,036,016,52152330-23,7
8489Javor JozefSVK01333Sk Zentiva Hlohovec3,033,516,031566
8584Petrik KarolSVK01466Sk Zentiva Hlohovec3,032,013,031434
8686Ferik AndrejSVK01444Sk Domu Kultury Ruzinov3,032,012,021508
8778Bohacek LudovitSVK16610Tatran Bratislava Dsk3,031,514,03140930-34,8
8885Gavornik MiroslavSVK01448Ks Pezinok3,030,014,021558
8992Bochnicka VladimirU18SVK01136Ksn Bratislava3,028,012,021417
9087Marcisin AndrejS65SVK01440Msk-Slovan Ivanka Pri Dunaji3,027,512,031389
9195Mraz MarekSVK01000neregistrovany3,027,59,021251
9294Holan FranciscawSVK010003,021,59,021167
93101Vlacuha RobertSVK01000Sk Domu Kultury Ruzinov2,532,013,511307
9491Mlkvik PeterU18SVK01152Ks Pezinok2,532,012,521591
9588Barta OndrejSVK01410Sk Lokomotiva Caissa Bratislav2,530,513,511493
9690Divinec PeterSVK01292Sk Kupele Piestany2,528,08,511346
9799Petrik MichalSVK01000ZS Kupeckeho Pezinok2,030,011,501308
9898Palinkas AdamU18SVK01000Sk Komplet Modranka2,027,09,011125
99100Topor MatusU18SVK01000Pezinok2,026,58,501054
10096Mraz MarioSVK01000neregistrovany2,023,57,011026
10197Ondrovic MartinU18SVK01000Pezinok2,022,56,50990

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories