Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj přátelství

Poslední aktualizace31.03.2013 18:24:10, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Juříček StanislavCZE2132Zbrojovka Vsetín
2FMValenta VítCZE2128T.J. Sokol Šumperk
3Hrabal MichalCZE2091Agentura 64 Grygov
4Bednařík JosefCZE1917Sokol Hošťálková
5Růžička MarekCZE1885ŠK SIGMIA Olomouc
6Navrátil MarekCZE1883Slavia Kroměříž
7Sodomka AdamCZE1875TJ Štefanydes Polička
8Kolmaš OldřichCZE1874AŠK DA Olomouc
9Haderka KarelCZE1852Tatran Litovel
10Stuchlý OndřejCZE1832ŠK Staré Město
11Krejča JakubCZE1818Sokol Hošťálková
12Zajíček TomášCZE1758SK ROŠÁDA Prostějov
13Kamarád FrantišekCZE1742Agentura 64 Grygov
14Malinovský LeoCZE1718ŠK SIGMIA Olomouc
15Kovařík MatyášCZE1697Zbrojovka Vsetín
16Gabryš LukášCZE1689Zbrojovka Vsetín
17Sedlačík MartinCZE1688ŠK Staré Město
18Bainhofner JiříCZE1678ŠK Praha-Smíchov
19Macek OldřichCZE1670T.J. Sokol Šumperk
20Netušil JanCZE1668Sokol Postoupky
21Vašek RostislavCZE1630ŠK SIGMIA Olomouc
22Gálík JakubCZE1617Sokol Hošťálková
23Stančík JakubCZE1614Zbrojovka Vsetín
24Kympergr VojtěchCZE1606TJ Spartak Přerov
25Pinďura VladimírCZE1604ŠK SIGMIA Olomouc
26Trčálek DavidCZE1591Sokol Ústí
27Milfort VáclavCZE1565Loko Zábřeh
28Otradovec TomášCZE1552ŠK Staré Město
29Kment MichalCZE1538SK ROŠÁDA Prostějov
30Vraj OndřejCZE1511Sokol Hošťálková
31Tulis JanCZE1487TJ Štefanydes Polička
32Pospíšil PatrikCZE1486Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
33Hrůza DominikCZE1437Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
34Ambrožová LucieCZE1422TJ Štefanydes Polička
35Vraj KarelCZE1422Sokol Hošťálková
36Švanda OndřejCZE1412TJ Štefanydes Polička
37Procházka LudvíkCZE1374ŠK DDM Slavičín
38Straka VojtěchCZE1372Sokol ČOS Vranovice
39Pavlíček LukášCZE1363TJ Štefanydes Polička
40Ryšavá MonikaCZE1363TJ Štefanydes Polička
41Němec JakubCZE1320Fatra Slavia Napajedla
42Zavadil FilipCZE1312Sokol Postoupky
43Bierská AdélaCZE1250Zbrojovka Vsetín
44Fekar TheoCZE1250Sokol Postoupky
45Fridrich TomášCZE1250ŠO Kunovice
46Horáček TiborCZE1250ŠO Kunovice
47Hůsek MartinCZE1250Šachový klub Ostrožská Nová Ves
48Kilberger OndřejCZE1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
49Krmíček AntonínCZE1250ŠO Kunovice
50Marko DanielCZE1250TJ Bučovice
51Pecháček TomášCZE1250Sokol Postoupky
52Simon JakubCZE1250TJ Štefanydes Polička
53Simon MichalCZE1250TJ Štefanydes Polička
54Skalský AlexandrCZE1250ŠK Staré Město
55Slanicay GabrielCZE1250ŠO Kunovice
56Šruc TadeášCZE1250Sokol Postoupky
57Švanda AdamCZE1250TJ Štefanydes Polička
58Baštincová HanaCZE1100Sokol Postoupky
59Jordová ZdenkaCZE1100Sokol Postoupky
60Skula MilanCZE1100Agentura 64 Grygov
61Zemánek LukášCZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
62Řezníček IvoCZE1100Sokol Postoupky
63Hampl MartinCZE1000Tatran Litovel
64Michalec TomášCZE1000Agentura 64 Grygov
65Rábek TomášCZE1000
66Spurnik MirkoCZE1000Tatran Litovel
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,