Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Campionat de Catalunya Sub-12

Darrera actualització28.03.2013 13:29:30, Creador/Darrera càrrega: Spanish Chess Federation (Licence 387)

Search for player Cerca

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.NomGrFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
12Ayats Llobera Gerard193716521644Llinars84350,553,5
24Sole Pijuan Ferran187215731550Lleida7,540,548,553
33Lopez Pajuelo Sergi194315971575Montmeló7394750
425Perez Fonolleras Oliver185010681082Figueres7374545,5
528Sama Salinas Hector199800La Lira6,5425051,5
615Claramunt Bassegoda Marcel191114221396Ateneu Colon6,53845,550
712Marzo Pie Xavier179314931460Ateneu Colon6,53844,547,5
811Llados Clos Jordi190514951503Peona i peó6,537,54448
91Castillo Dalmau Albert197416931667Vila Olimpica642,550,555,5
1010Codina Calvo Daniel184915041486Peona i peó641,54953
115Martin Perez Pau186715661550Llinars639,54751
126Jausas Lopez Andrea197215631479Edami6384549
1329Yang Shu192000Edami63542,545
1438Pera Muntasell Marc179100La Lira6354245
1519Catala Ulied Guillem171913471346Vila Olimpica6344042,5
1622Gonzalez Alonso Marti180012581322Escola Escacs BCN632,537,541
1726Marcos Freixas Adria188701396Tarragona631,537,541,5
188Bernat Pascual Magi176615391524Catalunya5,5394650
1916Guiteras Canal Nil179114121455Franqueses5,537,545,549
2036Lorenzo Martinez Ruben181600Franqueses5,53541,545,5
217Las Heras Aixandri Sara185515591483Llinars5,5354144
2239Sama Salinas Alejandro178900La Lira5,534,54143,5
2321Rodriguez Fernandez Bernat De180512641257Gerunda5,5344246
2427Martinez Torre Alejandro181701299Vila Olimpica5,533,541,544,5
2534Brunet Gil Pol182700La Lira5,533,540,543
2633Boix Rigau Marc182800Gerunda5,532,53942
2732Garcia Payas Alex183800Cerdanyola Mataró5,532,538,541
2818Sarrate Presas Jordi183513651336Franqueses5,53237,541,5
2931Mallol Muste Pau189300Tarragona5,5323738,5
3041Marti Olivella Gerard178600Vilafranca539,54648,5
3113Rosas Lopez Marc186814791409Llinars537,54548
3217Martinez Perez Sergio182213821372SCC Sabadell53744,548
3340Castillo Martinez Aran178800Cerdanyola Mataró53743,547
3457Herrera Galera Gerard172400Ripollet5374346
3564Fernandez Arroyo Alex171400Cerdanyola Valles535,54244,5
369Mallol Descarrega Gerard186315191495Figueres5344043
3714Toquero Gracia Pau181514731464Llinars5334042,5
3824Jove Barroso Arnau176012371226Montcada531,538,540,5
3973Cespedes Llaverias Nina170000Tres Peons52934,537
4079Garcia Arque Roger170000Vilafranca52833,535,5
4147Lopera Reig Dario175800SCC Sabadell5273334,5
4220Trojman Gea Alex170513150Geva Cea4,535,542,546
4350Ruiz Lupon Javier174200Cerdanyola Valles4,53441,545
4461Munne Carbonell Gerard171800Diagonal Mar4,53440,543,5
4530Mallol Muste Joan189400Tarragona4,53339,543
4652Botigue Moles Gerard173600Balaguer4,53339,542
4746Canetti Ramon Isaac176000Masdenverge4,532,538,541
4837Ventura Rodriguez Pau179500La Ràpita4,532,53842
4935Blanch Chadli Jacint182500Gerunda4,5323841
5078Fernandez Alsina David170000Gerunda4,5313739,5
5183Labad Ameneda Ricard170000Foment Martinenc4,530,536,539
5289Poca Nieto Joan Francesc170000Escacs Reus4,529,53537
5349Sanchez Oliveras Oriol174300Mollet4,528,535,536
5491Raventos Jane Agusti170000Vilafranca4,5243031,5
5542Ros Roger Alexandre178300Blanes4,52428,530,5
5654Julian Solera Laura173400Edami4354144
5756Santiago Arauco Aleix172500Ateneu Colon4354144
5823Codina Broto Sergi177112451223Cerdanyola Valles434,540,542
5944Masdemont Serra Guillem177500Joviat4344042
6085Martos Amiguet Valentina170000Escola Lavinia43439,543,5
6151Torrents Busquet Marti174200Vilafranca4323841,5
6272Alonso Pichardo Luis170000SCC Sabadell4323841
6377Estruch Andreu Guim170000Ponts4313740
6468Canamero Rodriguez Ivan170600Badia4313739,5
6567Aballanet Beltran Eloi170600Peona i peó430,53638,5
6645Moriche Vivas Carlos176600Cerdanyola Mataró4273233,5
6771Canales Ros Albert170200Lleida4263335,5
6862Murillo Fiol Rodrigo171800Figueres3,531,537,541
6988Pla Morales Marina170000Olesa3,53035,537
7086Norberto Gonzalez Oriol170000Tarragona3,527,532,535,5
7182Hernandez Garcia Lluis170000Escola Escacs Salou3,52732,534,5
7266Gonzalez Pedraza Africa170700Espluguenc3,525,531,534
7359Sanchez Gilabert Andrea172000Masdenverge3,525,531,533,5
7463Ballesteros Vilarasau Joan171400Sant Joan3,525,53133
7576Espanol Pallares Cristina170000Pla de Santa Maria3,525,530,533
7643Creixell Bermudo Robert177500Ateneu Igualadí3,522,527,529
7781Gras Zaragoza Pere Pau170000La Ràpita329,53536,5
7855Curto Espuny Gerard173000Peo Vuit328,535,538
7992Rooney Montserrat Arnau170000Salou328,534,536
8048Pubill Jimenez Josep174800Geva Cea327,535,538
8158Luco Perez Bernat172000Ateneu Igualadí32733,534
8253Ruiz Lupon Neri173500Cerdanyola Valles3273335
8387Pinazo Serna Judit170000Joviat326,531,534
8484Lopez Olivia Victor170000Joanot Alisanda324,530,532
8565Grande Bartumeu Emma171400Geva Cea3243032
8675Cuenca Martinez Miguel170000Vilafranca321,527,528
8770Olive Torras Ricard170400SCC Sabadell2,5263132,5
8860Lopera Reig Nadia171800SCC Sabadell2,524,529,530
8980Garcia Escoda Marc170000Molins de Rei2,523,52929,5
9090Puchol Navarro Jordi170000Mollet2,520,52525,5
9174Chico Silva Ivan170000La Ràpita228,53537,5
9269Exposito Huguet Alex170600Torredembarra219,523,524
9393Sentis Baena Samuel170000SCC Sabadell1212829,5

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Impressió