Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
125Vadila Ondrej 10005 0 - 15 Barnas Michal 11721
23Skrinar Marek 11185 1 - 04 Horvath Jan 100019
38Charvat Martin 1000 0 - 14 Hanzel Artom 100017
414Duricova Ema 10004 0 - 1 Bochnicka Vladimir 11502
516Hanuliak Samuel 1000 ½ - ½ Farsky Matej 100015
623Soltys Oliver 1000 1 - 0 Mravcova Miriam 100022
710Con Martin 10003 1 - 03 Buchta Daniel 10007
89Cibulka Michal 10003 0 - 13 Kozak Maros 100021
924Surovy Tobias 1000 1 - 03 Hanzel Maros 100018
1020Horvath Ondrej 1000 ½ - ½ Dobrotka Adam 100012
116Barnasova Simona 10002 0 - 1 Crkon Lucas 100011
124Forro Jakub 10122 1 - 02 Barnas Norbert 10005
1313Dobrotka Igor 10001 1 - 01 Ziska Adam 100027
1426Zatko Samuel 10002 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Barnas Michal 11724 1 - 05 Skrinar Marek 11183
219Horvath Jan 10004 0 - 14 Vadila Ondrej 100025
322Mravcova Miriam 1000 0 - 1 Charvat Martin 10008
417Hanzel Artom 10003 1 - 03 Cibulka Michal 10009
518Hanzel Maros 10003 0 - 13 Duricova Ema 100014
615Farsky Matej 10003 ½ - ½3 Soltys Oliver 100023
712Dobrotka Adam 1000 0 - 1 Bochnicka Vladimir 11502
811Crkon Lucas 1000 0 - 1 Hanuliak Samuel 100016
921Kozak Maros 1000 ½ - ½2 Horvath Ondrej 100020
1010Con Martin 10002 1 - 02 Barnasova Simona 10006
117Buchta Daniel 10002 1 - 02 Zatko Samuel 100026
1213Dobrotka Igor 10001 0 - 1 Surovy Tobias 100024
1327Ziska Adam 10001 0 - 11 Barnas Norbert 10005
144Forro Jakub 10121 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Skrinar Marek 11184 1 - 0 Charvat Martin 10008
21Barnas Michal 11723 1 - 03 Hanzel Artom 100017
319Horvath Jan 10003 1 - 03 Farsky Matej 100015
425Vadila Ondrej 10003 1 - 0 Crkon Lucas 100011
52Bochnicka Vladimir 1150 0 - 1 Mravcova Miriam 100022
616Hanuliak Samuel 1000 0 - 12 Cibulka Michal 10009
723Soltys Oliver 10002 1 - 02 Buchta Daniel 10007
820Horvath Ondrej 10002 0 - 12 Duricova Ema 100014
926Zatko Samuel 10002 0 - 12 Hanzel Maros 100018
1012Dobrotka Adam 1000 1 - 01 Forro Jakub 10124
115Barnas Norbert 10001 0 - 1 Kozak Maros 100021
126Barnasova Simona 10001 1 - 01 Dobrotka Igor 100013
1327Ziska Adam 10001 0 - 11 Con Martin 100010
1424Surovy Tobias 1000½ 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Skrinar Marek 11183 1 - 03 Vadila Ondrej 100025
28Charvat Martin 10003 ½ - ½ Farsky Matej 100015
318Hanzel Maros 10002 0 - 12 Barnas Michal 11721
49Cibulka Michal 10002 0 - 12 Horvath Jan 100019
522Mravcova Miriam 10002 ½ - ½2 Hanuliak Samuel 100016
623Soltys Oliver 10002 0 - 12 Hanzel Artom 100017
721Kozak Maros 1000 0 - 1 Bochnicka Vladimir 11502
811Crkon Lucas 1000 1 - 0 Dobrotka Adam 100012
914Duricova Ema 10001 1 - 01 Forro Jakub 10124
107Buchta Daniel 10001 1 - 01 Ziska Adam 100027
1126Zatko Samuel 10001 1 - 01 Con Martin 100010
1213Dobrotka Igor 10001 0 - 11 Horvath Ondrej 100020
1324Surovy Tobias 1000½ 0 - 10 Barnasova Simona 10006
145Barnas Norbert 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
117Hanzel Artom 10002 0 - 12 Skrinar Marek 11183
28Charvat Martin 10002 1 - 02 Soltys Oliver 100023
325Vadila Ondrej 10002 1 - 02 Cibulka Michal 10009
415Farsky Matej 1000 1 - 0 Crkon Lucas 100011
520Horvath Ondrej 10001 0 - 11 Barnas Michal 11721
64Forro Jakub 10121 0 - 11 Horvath Jan 100019
712Dobrotka Adam 10001 ½ - ½1 Kozak Maros 100021
814Duricova Ema 10001 0 - 11 Mravcova Miriam 100022
916Hanuliak Samuel 10001 1 - 01 Zatko Samuel 100026
1027Ziska Adam 10001 0 - 11 Hanzel Maros 100018
112Bochnicka Vladimir 1150½ 1 - 0½ Surovy Tobias 100024
1210Con Martin 10000 1 - 00 Barnas Norbert 10005
136Barnasova Simona 10000 0 - 10 Buchta Daniel 10007
1413Dobrotka Igor 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Skrinar Marek 11181 1 - 01 Horvath Ondrej 100020
219Horvath Jan 10001 0 - 11 Charvat Martin 10008
39Cibulka Michal 10001 1 - 01 Zatko Samuel 100026
423Soltys Oliver 10001 1 - 01 Duricova Ema 100014
517Hanzel Artom 10001 1 - 01 Ziska Adam 100027
625Vadila Ondrej 10001 1 - 01 Hanzel Maros 100018
711Crkon Lucas 1000½ 1 - 0½ Bochnicka Vladimir 11502
815Farsky Matej 1000½ 1 - 0½ Surovy Tobias 100024
91Barnas Michal 11720 1 - 00 Con Martin 100010
1013Dobrotka Igor 10000 0 - 10 Forro Jakub 10124
115Barnas Norbert 10000 0 - 10 Dobrotka Adam 100012
1221Kozak Maros 10000 1 - 00 Barnasova Simona 10006
137Buchta Daniel 10000 0 - 10 Hanuliak Samuel 100016
1422Mravcova Miriam 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
114Duricova Ema 10000 1 - 00 Barnas Michal 11721
22Bochnicka Vladimir 11500 ½ - ½0 Farsky Matej 100015
316Hanuliak Samuel 10000 0 - 10 Skrinar Marek 11183
44Forro Jakub 10120 0 - 10 Hanzel Artom 100017
518Hanzel Maros 10000 1 - 00 Barnas Norbert 10005
66Barnasova Simona 10000 0 - 10 Horvath Jan 100019
720Horvath Ondrej 10000 1 - 00 Buchta Daniel 10007
88Charvat Martin 10000 1 - 00 Kozak Maros 100021
922Mravcova Miriam 10000 0 - 10 Cibulka Michal 10009
1010Con Martin 10000 0 - 10 Soltys Oliver 100023
1124Surovy Tobias 10000 ½ - ½0 Crkon Lucas 100011
1212Dobrotka Adam 10000 0 - 10 Vadila Ondrej 100025
1326Zatko Samuel 10000 1 - 00 Dobrotka Igor 100013
1427Ziska Adam 10000 1 voľno